Én azt gondolom, hogy tegnap megvolt a korrekció az oldalazással, enyhe lecsorgással, előtte napi záróra visszazárással, és ma onnan mentünk is tovább északra. Szóval, innen most jön a 46k lelki törésvonal, azon kell átlépni, ez a kövi akadály, viszont itt egyelőre korlátlan tér van, hiszen nincs több fizikai ellenállás, csak az újabb csúcsok.