Hernádi lemondott! Látom sokan megijedtek, de ami késik nem múlik. Hernádi - a részvényesi értéket vígan rombolta az alapítványi sztorival - megkérdezésünk nélkül - , most pedig a művét már nem kívánja képviselni és angolosan távozik. Hurrá, felkészül Hernádi , lassan lemondhat az elnöki státuszáról is. Jót tenne az árfolyamnak is.
MOLly tulajok topikja
Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.