Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Uhura csütörtök, 21:49
Előzmény: #1329556  IstiSan
#1329560
Hát lehet te vagy most a red alert hogy ideje eladni vagy részben realizálbi, remélem nem all in léptél be. 
Uhura csütörtök, 21:47
Előzmény: #1329552  dzsimi
#1329559
Amúgy érdekelne a szabály rendszered, hogy mi szerint választod a napi belépőt , és mi szerint nyitsz és zársz. 
Az persze tiszta , hogy nyugodtan alszol de így a záró - nyitó közötti emelkedést bebukod - ami egyes esetekben nagyobb mind a napi mozgás. Persze más stratégia más módszerek. 
De ezek szerint te időre és nem százalékos változáara realizálsz?
dzsimi
dzsimi csütörtök, 21:44
Előzmény: #1329557  Egyszervolt
#1329558
Jól mondod...ez mindig is így volt.... de valamit nem csinálhatok rosszul ...van még itt valaki aki 2007-ben kezdte és még nem nullázta le magát ?
Egyszervolt csütörtök, 21:42
Előzmény: #1329552  dzsimi
#1329557
nyilvánvalóan spekuláns vagy 
Andre Kosztolány elhíresült mondása a következő: [1]
  • Akinek sok pénze van, annak szabad spekulálnia.
  • Akinek kevés pénze van, annak tilos spekulálnia.
  • Akinek egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálnia. [1]
IstiSan
IstiSan csütörtök, 21:28
#1329556
Sziasztok!
Új belépő vagyok.
Hát kicsit magas árfolyamon kezdek.
Holnapi nap kíváncsi leszek a 46200-as szintre át-e viszi.
45400 alatt már kezdheteg aggódni.
Naras csütörtök, 21:05
Előzmény: #1329544  ypyapach
#1329555
42nél én is eladtam. Aztán 44nél újra vettem korrekcióban, most meg várjuk a 48k - t, ilyen ez :D 
Macus
Macus csütörtök, 19:47
#1329554
https://www.tradingview.com/x/vbAiMAjh
Orason van egy savocska ami felfele megy savteto nagyjabol 46200 nal van. Pont az emelkedo szakaszban vagyunk. Kerdes atvalt e a zaszloba , vagy megyunk a savban. Ha a savban akkor nem biztos hogy lesz ebben a hullamban 48 . De kerdes tovabbra is honnan jon egy realizalas. Jo lenne kiutni a tst egy felszurassal. 
dzsimi
dzsimi csütörtök, 19:39
Előzmény: #1329550  badsector1
#1329553
Még annyit hogy a lényeg a realizáláson van...  nekem is van olyan általában 10-ből egyszer hogy az bukó ...de elvágtam és nincs ideg másnapra...... és ezen van a lényeg már számomra.... mert tök mindegy hogy csak 50000 vagy 700000 jön egy nap, vagy éppen 100000 bukó...de nyugodtan alszom és másnap higgadt fejjel keresem az új beszállót....
dzsimi
dzsimi csütörtök, 19:28
Előzmény: #1329550  badsector1
#1329552
..neked lehet...én már védem a tőkémet...s van saját szabály rendszerem...  ritkán viszek át pozot másnapra...és csak Bux határidvel kereskedem...rv csak Tbsz-re, de ott is dobom ha kell....és pl. negyedévente a realizált profitomat elutalom a magán számlámra.. .  na de mindenki azt mond amit akar ....
dzsimi
dzsimi csütörtök, 19:25
Előzmény: #1329547  Bpali2
#1329551
Azért ebbe ne légy olyan biztos.... volt ez anno már 2007-ben 10000 felett ...majd jött egy ki bibi és 2009 tavaszára 1232-ig   esett ... sokan bukták mindenüket, mert hát olcsó volt 9000 alatt meg 5000 alatt is.... 3000 alatt már mindent betoltak, bef. hiteles pozik..... 2000 alatt kivégezték őket.... én is buktam volt olyan nap  hogy 13 millát csak Otp-ben.... másnap visszajött belőle 9 misi (ekkor még 5000 volt) ...de realizáltam a bukót benyeltem.... na ekkor lett világos hogy nem csak long létezik... utána a shortokkal szépen vissza jött ami elment a longon...csak óvatosan...a magabiztosság rossz tanácsadó ... :) 
badsector1
badsector1 csütörtök, 19:20
Előzmény: #1329548  dzsimi
#1329550
"én minden nap profitot realizálok, "
vicces. :))
dzsimi
dzsimi csütörtök, 19:04
Előzmény: #1329548  dzsimi
#1329549
És mielőtt személyeskednénk...nekem itt már 2009-ben saját topikom volt ... majd 2016-ban kis szünet 2020-ig mert kaptam egy jó kis ker.ig állást egy nagy cégnél... utána kezdem megint.... én már nem a profitot hajszolom, hanem ez unaloműzés  .... na de majd lesz elég tapasztalatod és sikeres is lehetsz ... sok szerencsét...de ne feledd és mások sem...a tanulópénzt mindenki megfizeti egyszer...
dzsimi
dzsimi csütörtök, 18:53
Előzmény: #1329535  Macus
#1329548
Olvass vissza...mielőtt makognál... :)  ... én napizom, igazodom a trendhez...de meg várod a csodát.... én minden nap profitot realizálok, Te meg néha beszívod a nagy bukót....várod az 50000-t ...de mi lesz ha innen meg fordul ás vissza megy 40-re ? ...persze Te végignézed...én meg leshortolom a buxot....és jót kaszálok... :) 
Bpali2 csütörtök, 18:37
Előzmény: #1329543  ktamask
#1329547
Pedig ennél egyszerűbb részvény a BÉTen nincs .Megveszed azt nézed az eget..Évekig
Flow csütörtök, 18:21
#1329546
Ez a hír, jó üzemanyag lehet a következő hétre.
ypyapach csütörtök, 18:08
Előzmény: #1329541  ktamask
#1329544
Te már 42 körül is eladtad volna, sőt eladattad volna mással is. 
Számomra inkább a jövő kedd az érdekes a zárók miatt, hová akarják záratni.
47200-as TS az érdekes, mit akarnak, ha akarják kiveszik akkor 47500-600 ( ha csak egy pillanatra is), ha direkt hagyják akkor kicsivel alatta záratják kedden és onnan fordíthatják is. Ez nálam a Tippmix.
ktamask csütörtök, 17:56
Előzmény: #1329541  ktamask
#1329543
A 187 rajz közül az egyik:
20260617_OTP 1D
https://kephost.net/p/MjQ1MDIzMg.png
a köztes fekete vonal az elliot 5-ös is egyben 46000 körül.
az olajár elindult északnak, erre akkor is kell figyelni, ha most látszólag nincs "látszata", majd Trump bejelenti,h rommá bombázom őket, szemét banda..aztán lesz látszata. okkal fordult, gap hatás is amúgy.
a másik a tetők összekötésével 48k körül, deott a ts előtte.
fene se tudja ezt, én már 30000 nál is eladtam volna...
mehesz csütörtök, 17:55
#1329542
Aki jegyzés óta csak veszi az jó passzban van
Az unokámnak gyűjtöm
ktamask csütörtök, 17:53
Előzmény: #1329537  Macus
#1329541

2 célárat határoztam meg ma, amellett ,hogy ÉN mindig esést várok, fogadjátok el.
46000-46200
Ha teljes értékű zászló, holnapra várnék egy boomot, akkor... mivel kijött 45700 fölé.
48k a másik, de előtte ott a TS 47200nál.
Én már eladtam volna 44880-nál is, ez a ti prémium kiszállótok lesz most, ha kiszálltok.

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek