mehesz

Regisztráció: 2015-01-27 14:14:33

Hozzászólások száma: 702

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 18:00


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 2
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

115 631
2026. 05. 30. 09:28

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-02-27 20:38-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2023-08-15 19:47-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
szedd össze magad, légy szíves

utolsó 20 hozzászólás

Rába és a láma csütörtök, 18:00
Ilyen forgalomnánl minden cssk árfolyam  manipúlátolál
Valakik olcsón akarnak gyűlteni
OTP részvényesek ide! csütörtök, 17:55
Aki jegyzés óta csak veszi az jó passzban van
Az unokámnak gyűjtöm
OTP részvényesek ide! csütörtök, 17:50
Grafikonos vonalzós elemlők napizók mit kéne most csinálni?
Ki eggyeztetett a nagyokkal hogy mi lesz ezután
OTP részvényesek ide! 2026. 04. 10. 17:47
Ha árad a Tisza mindenki a gáton
OTP részvényesek ide! 2026. 04. 10. 17:45
Aradjon a Tisza
Rába és a láma 2026. 04. 10. 17:43
Aradjon a Tisza
OTP részvényesek ide! 2026. 04. 09. 16:21
Elcsendesedtek a hőzöngős napizók
OTP részvényesek ide! 2026. 04. 09. 16:19
Jó ez az árfolyam akinek privatizációs áron van papírja és nix ugri bugri
Rába és a láma 2026. 03. 05. 15:51
Valakinek nagyon nem teccene az emelkedés, jó lenne még egy kis ócsó papír a pór néptől
Rába és a láma 2026. 03. 03. 17:02
Privatizáció óta gyüjtöm apapírt és nem adok el egy darabot sem akarmi történjen
Rába és a láma 2026. 03. 03. 16:58
Aki most elad nagyon fogja bánni 
OTP részvényesek ide! 2026. 03. 03. 16:56
A vételi oldalon honnan van hírtelen ennyi pénz készenlétben
Minden eladandó papírt megvesznek
A nagy kérdés ki az okosabb, aki pánikol és elad vagy aki mindent megvesz esésben
Kosztolányi " tőzsdeguru" tudta a megoldást
Rába és a láma 2026. 02. 26. 16:02
Na mivan szarházi nem tetszik valami te vagy az ügyeletes felügyelő
Rába és a láma 2026. 02. 26. 16:00
A pór népet kirázták a papírból még emelkedés előtt, nem nekik csinálják a nagy bulit
Rába és a láma 2026. 02. 26. 15:42
Akinek lentről van bővebben dúsgazdag lessz
Rába és a láma 2026. 02. 26. 15:38
A főnök biztos ,hogy tulajdonostársunk  és még választásig megsegiti a RÁBÁT  pl  egy DUNAFER ajándékkal husveti nyuszikent
Rába és a láma 2026. 02. 20. 15:52
Bár mi történik én leszek sohasem eladó
Rába és a láma 2026. 02. 20. 15:49
Itt nem valós kereskedés hanem manipulált árfolyam befolyásolás történik
OTP részvényesek ide! 2026. 02. 18. 17:03
Bocs Rábának szántam
OTP részvényesek ide! 2026. 02. 18. 17:00
Én is vennék szivem szerint de már túl sok van
A bróker intett 

friss hírek További hírek