IstiSan

Regisztráció: 2025-03-10 17:07:07

Hozzászólások száma: 103

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 13:38


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

97 511
csütörtök, 21:09
227 444
csütörtök, 20:24
87 442
csütörtök, 21:07
1 329 555
csütörtök, 21:05

utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 13:38
So-so reggel volt egy kis eladásom. De nem bánom.
Már nagyon hiányzott egy ilyen. 200 pont fel, adott egy kis reményt.
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 08:51
Reggel várok egy kis felpatranást. Reméljük megfogja a mai napot.
OTP részvényesek ide! csütörtök, 22:39
Inkább csak annyi, hogy onnan jövök, ahol heti 10% esés van már. És nem találom az új belépőt.
OTP részvényesek ide! csütörtök, 21:28
Sziasztok!
Új belépő vagyok.
Hát kicsit magas árfolyamon kezdek.
Holnapi nap kíváncsi leszek a 46200-as szintre át-e viszi.
45400 alatt már kezdheteg aggódni.
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 18:33
Holnap adok el neked pár ezret.
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 16:01
Napi 100 pontokat fixen csökkent az utolsó pár nap. A vevők félnek az eladók meg tólják.
Jövő héten mondhatna pár pozitív szót a vezetés. Mert a befektetői bizalom csökkent.
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 15:45
Tisztelt Hölgyeim és Uraim!
Öveket becsatolni!
Irány a 2. alj TA szerinti 1600-as alj. Onnan újra emelkedhet.
4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 12:50
Valaki türelmetlen volt bedobott egy 25 ezret 1830-on.
Hadiipar-nukleáris-urán és minden ami hozzá kapcsolódik szerda, 09:51
A fregattmegrendelés a TKMS gyárhoz került át.
Semmi extra csak a német nem akarnak egy cégre all in-t tenni.
Szerintem jól teszik. Lesz még más dolgavis az RHM-nek.
4IG Nyrt reszvenyesek. hétfő, 09:01
Ny. 1926
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 20:14
Nem, majd 1600-nál lesz.
Reméljük ott már bejönnek a vevők és gyorsan 2000 felett lehetünk.
Valódi SAFE hírig meg kisnyuszi üzemmódba lapul a cég, ilyen politikai viharban.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 09:20
1900-et mára bebetonozták, de előtte kivette 1820ról..
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 15. 09:17
Sziasztok.
Egy könyvet valaki be tudna másolni?
4IG részvény 2026. 06. 12. 17:13
2026-ban a 2026-os záróár elég humoros!
XD
Mtelekom 2026. 06. 10. 15:07
Szia.
Talán Otp-nél pár nap mire felkerül a kereskedhetők listájára.
Caak személyes megjegyzésként, hogy szerintem 1-2 nap lesz benne potenciál, utánna meg egy 100P/E paír marad, szóval nagyot is eshet. 
Mtel ennél nyugodtabb paír..
4IG részvény 2026. 06. 03. 09:51
Azért van itt pár érdekes dolok.
Múlt héten Rutte tárgyalás, aki kéthetente megy a Rheinmetallal egyeztetni.
Mertz targyalás aki kiemeli, hogy jó gazdasági és védelmi eggyüttműködést szeretne. Jó hogy nem mondta egybe a szót mint "védelmiipari".
Egy biztos mégpedig, hogy lesznek Rheinmetalos elhárítórendszerek a magyar határon.
Ez nem politikai, meg nemtetszés kérdése.
Kaphat-e a 4ig Safe pénzt? Lehet, hogy  semmit se. De nagyobb eggyüttműködése lesz a Rheinmetallal az biztos! Mertz meg tovabbi 200-500 milliárd Euró pénz hagy jóvá a német védelmiiparnak.
4IG részvény 2026. 05. 27. 15:49
50% esély van rá, hogy jövő héten bejelentik a Safe hitelt.
Akkor meg 4 évig pipa a politikai háttér, ha csak megint nem akarnak Brüsszel ellen menni.
A vezetés is nagyon visszafogottan komunikált most az esésben.
Szvsz. 9% felhúzás nem a kicsik miatt volt ma.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 14. 21:49
Holnap igazán kiállhatna a vezérkar szólni pár szót.
Tele lesz tízezres tételekkel az eladói könyv, ha nincs kommunikációjuk.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 14. 21:30
Ide is bemásolom már. Csak egy kósza gondolat:
Mikor orosz drónok támadják Kárpátalját, akkor miért ne lehetne Magyarországnak olyan műholdja, ami a kommunikáció mellett védelmi eszközként is tekinthető?
Jó persze vizsgálják át a szerződéseket, húzzák meg a cégen a nadrágszíjat. Persze bemehet az árfolyam 1500-re is, de ha átrepül 1-2 "izé" akkor majd mit mondanak, hogy miért nem voltunk rá felkészülve?
4IG részvény 2026. 05. 14. 19:22
Csak egy kósza gondolat:
Mikor orosz drónok támadják Kárpátalját, akkor miért ne lehetne Magyarországnak olyan műholdja, ami a kommunikáció mellett védelmi eszközként is tekinthető?
Jó persze vizsgálják át a szerződéseket, húzzák meg a cégen a nadrágszíjat. Persze bemehet az árfolyam 1500-re is, de ha átrepül 1-2 "izé" akkor majd mit mondanak, hogy miért nem voltunk rá felkészülve?

friss hírek További hírek