Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
lukskypoker
lukskypoker csütörtök, 16:22
#1329500
900
elég jó
Kerekegesz csütörtök, 16:22
Előzmény: #1329498  Kerekegesz
#1329499
Tyűha 900
Kerekegesz csütörtök, 16:20
Előzmény: #1329491  Kerekegesz
#1329498
820-on vevő
maldiv
maldiv csütörtök, 16:20
#1329497
Btc t figyelitek?
Lekúrták 58 ezerig egy lépésben. Múltkor 59 körül volt az alja.
Dniel, hogy látod ezt?
csendben csütörtök, 16:19
Előzmény: #1329493  ktamask
#1329496
Vannak emberek,akik még nem tudják,hogy lehet szert tenni egy kis pénzre a tőzsdén. Majd rájönnek! :-)
csendben csütörtök, 16:17
Előzmény: #1329489  error
#1329495
csendben csütörtök, 16:15
Előzmény: #1329489  error
#1329494
"nekem már akkor OTP részvenyem volt, amikor te még a csattogós lepkét tologattad a homokozóban...,"; ne égesd magad hülyeséggel,inkább köszönd meg a segítséget! Csak rémálom voltál anyuka fejében,amikor már MOL rv.- m volt. Azóta tapasztaltabb lettem....
ktamask csütörtök, 16:15
Előzmény: #1329488  csendben
#1329493

Balin a mentora, így érted?
Batman alakzat jöhet a -25% roló, csak északra, mert repül.
lukskypoker
lukskypoker csütörtök, 16:15
#1329492
Most ugrik a majom a vízbe!
r. 45800
Kerekegesz csütörtök, 16:14
#1329491
megkóstolták a 800-at
csendben csütörtök, 16:10
Előzmény: #1329488  csendben
#1329490
Erre melyik hígagyú és miért nyomtatott mínuszt? Költői a kérdés!
error csütörtök, 16:09
Előzmény: #1329488  csendben
#1329489
És mit számoltál ki a zseniális kutakodásod során?
Amúgy itt mindenkit átvilágítasz?
Te vagy itt a házmester?
Ez sok mindent megmagyarázna...
Különben lehet, hogy nekem már akkor OTP részvenyem volt, amikor te még a csattogós lepkét tologattad a homokozóban...
csendben csütörtök, 16:04
Előzmény: #1329486  error
#1329488
Regisztráció: 2026-01-28 07:44:17
Hozzászólások száma: 102
Ez azért pár dolgot megmagyaráz... :-)
MOL topikok ajánlanám szíves figyelmébe! :-)
Lou70
Lou70 csütörtök, 15:53
Előzmény: #1329486  error
#1329487
Igen, de tennél ide egy 3 évest is? Ne abból indulj ki, hogy a NIS hírre megindult és volt valahol (és lesz valahol NIS nélkül) Ha nem lesz NIS, akkor 3300 lesz megint és onnan vágunk osztalékot. Van nekem is, de csak mazochizmusból...
error csütörtök, 15:49
Előzmény: #1329482  Lou70
#1329486
2025.09 - MOL 2.600,-Ft.
Jelenleg, 3.700 körül,  de közben volt 4.400 is.
Meg plusz tavaly még cca. 10% osztalék.
Szóval, vannak rosszabbak is 😀
ktamask csütörtök, 15:48
Előzmény: #1329483  ursa
#1329485

https://www.investing.com/indices/nq-100-chart
Toldi MIki odavert kicsit.
Őszinte leszek 29550-nél belenyúltam tegnap, kár volt.
29990-ről indult amúgy, most meg 29400-ig, rést tölt, sztem szakadunk tovább.
Lou70
Lou70 csütörtök, 15:37
Előzmény: #1329483  ursa
#1329484
Úgy van ATH-n, hogy még nem is olyan régen osztalékot is vágtunk...
ursa csütörtök, 15:35
Előzmény: #1329474  ktamask
#1329483
Igen jól mondod ez még csak maszatolás lépegetés... éppen csak Ath van az Otp. de ha felmegyünk mondjuk 46k fölé begyorsulhat az emelkedés és a forgalom is megjöhet 
Lou70
Lou70 csütörtök, 15:35
Előzmény: #1329480  error
#1329482
Mert eddig mindig olyan jól hozott a mol, ugye?
bumm csütörtök, 15:28
Előzmény: #1329480  error
#1329481
Nagyon letáborozott itt 700 nál

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek