maldiv

Regisztráció: 2024-04-14 20:58:28

Hozzászólások száma: 433

Utolsó hozzászólás: 2026-06-27 21:52


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 5

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "NEW OPUS GLOBAL" topikban - 2025-11-18 07:25-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #178576 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Nyugodj le. Elég lesz ebből.

utolsó 20 hozzászólás

OTP részvényesek ide! szombat, 21:52
Bitcoin ismét 60 000 felett.
A nagy eladó önti 59 ig, sok fomos alááll. Feltornásszák. Eladó önti kerek 58 ig. Sok birka alááll. Hányszor tudja eljátszani ezt az eladó?
Nem ezt hívják tömésnek?
Persze most még nem tudni mi lesz a játék vége. 120 felett vagy 20 alatt.
Dniel, ktamask, mire vélitek ezt? Reméljük a kiszedett casht magyar blue chipsekbe forgatják a robot tréderek.
Meg arany, ezüstbe.
OTP részvényesek ide! csütörtök, 23:19
Ha 3as hullámban felment 4400 ig miért ne lehetne esetleges ötös hullámban 4700?
Innen nehéz elképzelni. 
OTP részvényesek ide! csütörtök, 22:45
Molból? Ezüstből?
Ezüstbe ma beléptem. Ez már vonzó ár. Molt tartom, bízom a vágáskori 4700 as árban. Max 90 nap még
OTP részvényesek ide! csütörtök, 22:28
1valaki feltűnését is várom már. Rég hallottuk bölcsességeit
OTP részvényesek ide! csütörtök, 16:20
Btc t figyelitek?
Lekúrták 58 ezerig egy lépésben. Múltkor 59 körül volt az alja.
Dniel, hogy látod ezt?
OTP részvényesek ide! szerda, 18:27
Longolsz valamit? Te sem vagy már a régi
OTP részvényesek ide! kedd, 17:10
52 ezer alatt ajándék. Gyűjteni kell
OTP részvényesek ide! kedd, 16:17
Nem értem hogy nem tudtál venni otp certit. Nekem sikerült pár hete sokfélét venni
Kb 41200 forintnál.
OTP részvényesek ide! hétfő, 17:35
Akkor ezért vagy te alan fed?
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 18. 10:51
400 ft nyerő egy 3 éves bikapiacon?
Ne érd be kevéssel. Most itt a lehetőség újra
44 ről 88 ig
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 18. 09:12
Szuper
88 a célár úgyhogy féláron van. Kedves bálnák és alapok. Tessék követni a kicsiket!
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 17. 23:34
Kedves Ktamask OTP stratégiai befektetőtárs,
Őszintén, megérte otit venned 2023 szeptemberben a Varga beszédkor? Ugye nem remegett meg azóta a kezed?
Vagy már zártad a pozit?
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 17. 23:30
Dniel
Ugye nem remegett meg a kezed?
Kb 10 napja azt írtad már nem vagy biztos az emelkedésben
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 10. 23:23
De mért szurkolsz az esésnek?
A múltkor írtad hogy 13 ezerről van otp részvényed. Bővítenél?
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 09. 11:35
Amikor neked kiütik a certid utána pereled a bankot?
A nagyobb hozamért cserébe vállaltad a nagyobb rizikót.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 05. 23:30
Btc vissza fel. 59 et láttam ma az aljának, stopok aktiválódhattak. Azóta vissza 61 fölé. Aki 70 körül kiszállt most olcsónak láthatja. Visszatáraznak.
Kérdés hogy mikor ér végleg véget a kripto varázs
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 05. 18:07
Arany csökken, btc 6 százalék minusszal már a 60 000 t nyaldossa. Dniel, mi a véleményed rotációsan ezekről? Hová csoportosítják ezeket a pénzeket?
Reméljük hétfőtől kezdve magyar bluekba
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 05. 17:55
De kollega, te nyerőben kell hogy legyél. Azt mondtad a Varga beszédkor vettél longot 13 ezer körül. Gratulálok hozzá
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 03. 22:36
Nem lehet hogy csak simán divatjamúlt lett az eszköz? Már mindenki rájött hogy másokon többet kereshetnek. És ezért elfordultak tőle a befektetők
OTP részvényesek ide! 2026. 05. 31. 23:18
16 ezernél szerinted jó befektetés volt az oti?
 Lehetett ott venni 3x tőkeáttétellel mondjuk 6000 forintos papírokat.
Melyek még a 2025 áprilisi rombolást is túlélték

friss hírek További hírek