Kerekegesz

Regisztráció: 2025-05-12 12:34:08

Hozzászólások száma: 267

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 16:22


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 4

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "NEW OPUS GLOBAL" topikban - 2025-11-21 10:44-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #178537 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Folyamatosan személyes támadásokkal és gúnyolódással próbálja ellehetetleníteni a topikot . Nyugodj le !

utolsó 20 hozzászólás

OTP részvényesek ide! csütörtök, 16:22
Tyűha 900
OTP részvényesek ide! csütörtök, 16:20
820-on vevő
OTP részvényesek ide! csütörtök, 16:14
megkóstolták a 800-at
OTP részvényesek ide! kedd, 17:06
Z.-     211.372 db
OTP részvényesek ide! kedd, 14:04
Ahogy arra előzetesen számítani lehetett, 25 bázisponttal 6%-ra csökkentette az alapkamatot keddi ülésén a Monetáris Tanács. 
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 19. 09:02
490/530
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 17. 20:38
Én 11 éve léptem le, akkor voltam 46
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 16. 16:36
Úristen látjátok azokat az 1 db-os kötéseket, egy hosszú csík 
Lakás/Ingatlan árak topik 2026. 06. 16. 09:41
Bécsben mennyiért lehet kiadni ezt a lakást?
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 16. 09:30
44260
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 16. 09:05
2,2 mrd forgalom (9.05)
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 15. 15:59
A  minuszolóknak üzenve, bocsi nem írok több R: - t. 
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 15. 15:32
R: 353
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 15. 10:05
344
ERSTE NetBroker 2026. 06. 12. 17:03
Melyikre gondolsz?
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 12. 16:45
Ma már biztosan ő vette, szeret olcsón vásárolni.
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 12. 12:01
344
ERSTE NetBroker 2026. 06. 12. 11:27
NEM MŰKÖDIK
ERSTE NetBroker 2026. 06. 12. 11:12
Edgeben én átengedtem. Csak a régi működik asztalin, az új nem. Most beszéltem az ügyfélszolgálattal, hogy nem lehet belépni az újba reggel óta, rácsodálkozott, hogy még senki nem jelezte ma, ekkor 10.45 volt. Rápróbálkozott ő is a megnyitással és nocsak mégkerekebbre nyílt a szeme és annyit mondott, ez tényleg nála sem működik, így jelzi a kollegáknak. Addig használjam a régit az szuperál, úgyhogy elindítottam az edgén, átengedtem. Régen szerettem ezt a felületet, de mostmár annyira testidegen.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 11. 16:45
R: 40670

friss hírek További hírek