Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
myrath kedd, 17:17
Előzmény: #1329216  Macus
#1329220
Holnap egy fasza marubozu, és a zászló hozza amit jósolt. ;) 
braveman kedd, 17:15
#1329219
Akkor voltam egy nagy hülye, amikor nagyon okos akartam lenni és diverzifikáltam a befektetéseimet olyan eszközökbe, melyek vagy stagnálnak vagy még mínuszt is hoznak jelenleg, ahelyett hogy hagytam volna mind itt az OTIba. Ebben már régóta nem kell csalódni. Öröm az ürömben, hogy az OTI certi befektetésem kb 50 %-a még itt csücsül és az eddig szépen hoz a konyhára. Sok nyerőt mindenkinek hajrá OTI , rány az 50 K !!!
bumm kedd, 17:15
Előzmény: #1329217  DxDraco
#1329218
A francba ezt a napot benéztük! Nulla!
DxDraco kedd, 17:13
Előzmény: #1329208  Macus
#1329217
Megtörtént a csoda. :) Ekkora ellenszélben pluszos záró.
Macus
Macus kedd, 17:12
Előzmény: #1329211  Lou70
#1329216
Szerintem ez megerositese volt annak hogy kitortunk , még a bullflag is johet. Ha igy van akkor jovohetre 48 ezer lesz
Adito kedd, 17:10
Előzmény: #1329206  Macus
#1329215
Az iceberg attól iceberg, hogy nem látod az egészet a könyvben.
"Az iceberg (jéghegy) ajánlat egy speciális limitáras tőzsdei megbízás, amelynél a befektető által megadott teljes mennyiségnek csak egy töredéke (a látható mennyiség) jelenik meg az ajánlati könyvben. A többi rejtve marad, és automatikusan újratöltődik, amint a látható rész teljesen teljesül."
maldiv
maldiv kedd, 17:10
Előzmény: #1329196  Lou70
#1329214
52 ezer alatt ajándék. Gyűjteni kell
csendben kedd, 17:10
Előzmény: #1329211  Lou70
#1329213
Shortos....:-)
Ignotus kedd, 17:10
#1329212
WOW! Mi történt itt? Nagyon király a záró!
Lou70
Lou70 kedd, 17:08
Előzmény: #1329206  Macus
#1329211
Valakinek nagyon nem tetszik a záró, végig mínuszolt mindenkit :D
Tancsapda65 kedd, 17:07
Előzmény: #1329209  Netzus
#1329210
Aztata! :)
Netzus kedd, 17:06
#1329209
Az szép. 211k a végén, 21,3-as napi forgalom
Macus
Macus kedd, 17:06
#1329208
45300 ;)
Kerekegesz kedd, 17:06
#1329207
Z.-     211.372 db
Macus
Macus kedd, 17:05
Előzmény: #1329201  BellaVita
#1329206
Iceberg mindig ki van szedve
Netzus kedd, 17:05
#1329205
Uupez 45300
Lou70
Lou70 kedd, 17:05
#1329204
45300
randomly kedd, 17:04
#1329203
45200 indi
randomly kedd, 17:03
#1329202
indi 45480
BellaVita kedd, 17:03
Előzmény: #1329199  Adito
#1329201
igen, nem spoofting volt hanem iceberg, mert bent hagyták... a végeredmény viszont ugyanaz, amit a hsz-em utolsó sorában írtam... szóval nem is tévedtem olyan nagyot! :D

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek