70 felett túlvettnek mondjuk, de nem akkor kell eladni, mikor alulról metszi a 70-et, hanem ha fentről lefelé metszi. Ugyanis 70 felett elidőzhet (főleg mostanság...) még úgy, hogy megy tovább a részvény ára.
Regisztráció: 2019-05-21 11:01:28
Hozzászólások száma: 10 802
Utolsó hozzászólás: 2026-06-27 09:23
A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #87909 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-06-22 07:15-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés