Akkor voltam egy nagy hülye, amikor nagyon okos akartam lenni és diverzifikáltam a befektetéseimet olyan eszközökbe, melyek vagy stagnálnak vagy még mínuszt is hoznak jelenleg, ahelyett hogy hagytam volna mind itt az OTIba. Ebben már régóta nem kell csalódni. Öröm az ürömben, hogy az OTI certi befektetésem kb 50 %-a még itt csücsül és az eddig szépen hoz a konyhára. Sok nyerőt mindenkinek hajrá OTI , rány az 50 K !!!