Rég nem "beszéltünk", remélem jól alakulnak a dolgaid :) Az OTP certiben most vastagon benne vagyok, a befektetéseim fele most ebben van és egyelőre jól alakul minden. A Commerzzel én is játszottam és szerencsére én jól jöttem ki belőle, de annyira kockázatosnak tartom, hogy azóta felé sem nézek, de a Ricsitől is távol tartom magam. A jó öreg OTI, az nem hoz csalódást, remélem még kapaszkodik 2-3ezret. Sok nyerőt !