braveman

Regisztráció: 2021-01-18 15:33:26

Hozzászólások száma: 2 636

Utolsó hozzászólás: 2026-06-23 17:15


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

177 430
2026. 05. 29. 17:39

utolsó 20 hozzászólás

OTP részvényesek ide! kedd, 17:15
Akkor voltam egy nagy hülye, amikor nagyon okos akartam lenni és diverzifikáltam a befektetéseimet olyan eszközökbe, melyek vagy stagnálnak vagy még mínuszt is hoznak jelenleg, ahelyett hogy hagytam volna mind itt az OTIba. Ebben már régóta nem kell csalódni. Öröm az ürömben, hogy az OTI certi befektetésem kb 50 %-a még itt csücsül és az eddig szépen hoz a konyhára. Sok nyerőt mindenkinek hajrá OTI , rány az 50 K !!!
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 15. 19:13
Rég nem "beszéltünk", remélem jól alakulnak a dolgaid :) Az OTP certiben most vastagon benne vagyok, a befektetéseim fele most ebben van és egyelőre jól alakul minden. A Commerzzel én is játszottam és szerencsére én jól jöttem ki belőle, de annyira kockázatosnak tartom, hogy azóta felé sem nézek, de a Ricsitől is távol tartom magam. A jó öreg OTI, az nem hoz csalódást, remélem még kapaszkodik 2-3ezret. Sok nyerőt !
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 11. 09:34
Valószínű a régit használták sokan és az új nem bírja a hirtelen terhelés növekedést. Egyébként eddig a régit használtam én is. Sajnos az új nem igazi natív android alkalmazás, hanem egy webes html androidba csomagolva szerintem
OTP részvényesek ide! 2026. 04. 08. 01:10
Trump: 
Based on conversations with Prime Minister Shehbaz Sharif and Field Marshal Asim Munir, of Pakistan, and wherein they requested that I hold off the destructive force being sent tonight to Iran, and subject to the Islamic Republic of Iran agreeing to the COMPLETE, IMMEDIATE, and SAFE OPENING of the Strait of Hormuz, I agree to suspend the bombing and attack of Iran for a period of two weeks. This will be a double sided CEASEFIRE! The reason for doing so is that we have already met and exceeded all Military objectives, and are very far along with a definitive Agreement concerning Longterm PEACE with Iran, and PEACE in the Middle East. We received a 10 point proposal from Iran, and believe it is a workable basis on which to negotiate. Almost all of the various points of past contention have been agreed to between the United States and Iran, but a two week period will allow the Agreement to be finalized and consummated. On behalf of the United States of America, as President, and also representing the Countries of the Middle East, it is an Honor to have this Longterm problem close to resolution. Thank you for your attention to this matter! President DONALD J. TRUMP
OTP részvényesek ide! 2026. 04. 08. 01:05
Most olvastam a CNN -en, hogy Trump ad 2 hetet, Irán pedig megnyitja a szorost erre az időre
OTP részvényesek ide! 2026. 04. 02. 07:59
És minden nagy bejelentésre el kell adni, mert ki tudja meddig él. Én tegnap így tettem, ma pedig visszaveszem valamikor
OTP részvényesek ide! 2026. 04. 02. 07:50
DAX Future már -2 %-ban. Csúnya nyitás vár ránk..
Mtelekom 2026. 03. 23. 15:11
Én is ugyan így jártam, pénteken minden TL34-t eladtam és ma visszavettem, de várhattam volna... No majd meglátjuk mit hoz a holnap. 
OTP részvényesek ide! 2026. 03. 23. 10:58
34830/34850
Mtelekom 2026. 03. 18. 16:46
Valaki továbbra is nagy tételben szórja ki a TL35-t. Közelítünk a 100 ezer db-os forgalomhoz.
Mtelekom 2026. 03. 17. 11:15
Valaki ma kiszórt több ezer TL35-t, a forgalom több mint 20.000 db volt eddig. 
OTP részvényesek ide! 2026. 03. 09. 16:13
3550/3610
Richter topik 2026. 03. 06. 12:41
Az árfolyam saját tapasztalataim alapján nem túl sokat számít. Esett olyankor is, ha az usd ettől gyengébb volt, illetve a nagy menetelés idején a fotint fokozatosan erősödött.
Richter topik 2026. 03. 04. 09:40
Én sajnos ebbe a hibába estem 2x-is és a biztos nyereségem szépen elolvadt, majd zutty és máris mínuszban voltam...
OTP részvényesek ide! 2026. 03. 04. 08:09
A DAX premarket egyelőre nem ezt jelzi előre, nyitás előtt kis pluszban van. Persze bármi lehet, de ekkora esésre szerintem itt nem kell számítani. A 116 az azonban mindenképp kockázatos.
OTP részvényesek ide! 2026. 03. 02. 09:23
megcsíptem 100 db-ot 36500-ért
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 02. 16. 12:37
Nem vagyok érdekelt (egyelőre), de valami lehet a háttérben, egyébként mindent egybevetve ez a zuhanás nem normális, még úgysem, hogy fantasztikus emelkedést produkált októberig. Hulló kés alá nem állok, mert még bármi lehet.
Mtelekom 2026. 01. 15. 11:34
Na most tényleg megjavult
Mtelekom 2026. 01. 15. 11:20
Sajnos mégsem jó még, ismételten jeleztem.
Mtelekom 2026. 01. 15. 10:37
Beszóltam az Erstének ezzel kapcsolatban, szoftver hiba volt, megjavították és most már jó

friss hírek További hírek