Örülök, hogy a vadi új regre
az első reakciód ide vezetett. (A régi talán kivan tiltva?) Na de
adjuk meg az esélyt mindenkinek, ha így van, ha nem, idővel úgy is mindig
kiderül! Üdv itt!
..ha már elakadtál az elején, akkor lehet nem is fog menni!
... ha már megszólítottál, akkor elmondom. Ez az elemzés azért készült, mert Labanc és társai, képtelenek voltak megérteni az évekkel ezelőtt feltett elemzésem és célárát, az 1815-t. Három féle számítás is szerepelt, hogy megerősítse a célt, amik 1800 környékére mutattak! Nyilván ez csak technikai és a chart akkori adatai alapján készült. Útmutató is volt hozzá, hogy mikor, milyen feltételek kellenek hozzá.
A technikai elemzésnél az adott pillanatig tudjuk feldolgozni az adatokat és ebből kalibrálni a jövőre, de a jövőbeni következő hullámnál, már át kell számolni az adott idősíkon. Az elméleti és a valós fordulók (hullámok) pontosan "sosem" egyeznek.
Megértem, hogy egy frusztrált gyereknek ez magas labda, de a fröcsögése nem viszi előre! Ráadásul amikor belezavarodik, akkor elismeri, hogy jók, komoly chartok és magas a találati arányok.
Kérdem én, hogy pl. a „szárnyaló” szárnyas Akko, Waterloo-s célárát miért nem kritizálja, vagy a vertikalt, stb, amikben beragadt és nagy felbeszélő szerepet vállalt!!?? Ugye érdekes? Ennyit a fröcsögéséről!
Akkor még nem volt AI, amikor a Waterloo-t elemeztem és erre nem is használnám, de most már van rá lehetőség és megkértem, hogy az akkori állapot szerint elemezze. Természetesen Elliott elmélet alapján, hogy hol futna ki a trend és mikorra. (technikailag persze)
Lehet itt minősíteni, hogy az "AI hallucinálta az egészet", de hagyjuk, mindenki nagyon okos errefelé ....:)) Bemásoltam az AI elemzést és ennyi, a régit ismerik úgy is!
Bár Labanc nem értette meg és azóta is fröcsög össze-vissza idegességében és a mai napig terjeszti a félrevezető dumáját, hazudozik! Befektette a családi vagyont, mindenfajta részvényekbe, amit kielemzett és most ráégett a rizottója, mert mind buktában van! Gondolom nehéz elszámolnia otthon..!
Persze szokás szerint az MNB-ért kiállt ilyenkor, hogy átverték. :)))
Na de a lényegre térve, ha megnézed az AI által elemzett végeredményt, akkor engem igazolt az 1800-s kifutással! A célár meghatározása nem az időpontokból történik, tehát lépj tovább. Az AI az időt rosszul írta a hullámok csúcsa és aljához viszonyítva, de az értékek stimmelnek. Gondolom ezt látod a charton..
Nálam a cél 2027 év vége volt, de a sok türelmetlen kedvéért, volt egy gyorsított verzió 2026, 06-ra, ~1800-s értékkel. A kettő számítás között, egy fokozatosan szélesedő sávban volt kijelölve az útja. Szépen haladt, sőt a sáv fölé is ment 1080-ig, aztán a többit tudjuk már. A funda módosult...
Az AI elemzéséből kiolvashatod, hogy „meddig kellett volna menni” a szakaszban! Nálam is pontosan az volt felrajzolva az elemzésben!
A technikai része is módosul, de még határeset. Két variáció is lehetséges, meg kell várni, hogy melyiket igazolja az árfolyam további mozgása! "Úgy néz ki, hogy megvolt az alja", de az ördög és Peti nem alszik! Várok vele, de amúgysem ide teszem.
A topik lakóknak csak annyit.
Miért etetitek a trollokat a realban? Vagy ha eladtátok a részvényeket, akkor már oda tartoztok és szidni kell a céget?
Labancnak mielőbbi gyógyulást, jó egészséget kívánok és hosszú életet a kilábaláshoz!
Kicsit hosszúra sikeredett, nem kell válaszolni, én sem akarok. Akinek nem inge, ne vegye magára amit írtam………
..ha már elakadtál az elején, akkor lehet nem is fog menni!
... ha már megszólítottál, akkor elmondom. Ez az elemzés azért készült, mert Labanc és társai, képtelenek voltak megérteni az évekkel ezelőtt feltett elemzésem és célárát, az 1815-t. Három féle számítás is szerepelt, hogy megerősítse a célt, amik 1800 környékére mutattak! Nyilván ez csak technikai és a chart akkori adatai alapján készült. Útmutató is volt hozzá, hogy mikor, milyen feltételek kellenek hozzá.
A technikai elemzésnél az adott pillanatig tudjuk feldolgozni az adatokat és ebből kalibrálni a jövőre, de a jövőbeni következő hullámnál, már át kell számolni az adott idősíkon. Az elméleti és a valós fordulók (hullámok) pontosan "sosem" egyeznek.
Megértem, hogy egy frusztrált gyereknek ez magas labda, de a fröcsögése nem viszi előre! Ráadásul amikor belezavarodik, akkor elismeri, hogy jók, komoly chartok és magas a találati arányok.
Kérdem én, hogy pl. a „szárnyaló” szárnyas Akko, Waterloo-s célárát miért nem kritizálja, vagy a vertikalt, stb, amikben beragadt és nagy felbeszélő szerepet vállalt!!?? Ugye érdekes? Ennyit a fröcsögéséről!
Akkor még nem volt AI, amikor a Waterloo-t elemeztem és erre nem is használnám, de most már van rá lehetőség és megkértem, hogy az akkori állapot szerint elemezze. Természetesen Elliott elmélet alapján, hogy hol futna ki a trend és mikorra. (technikailag persze)
Lehet itt minősíteni, hogy az "AI hallucinálta az egészet", de hagyjuk, mindenki nagyon okos errefelé ....:)) Bemásoltam az AI elemzést és ennyi, a régit ismerik úgy is!
Bár Labanc nem értette meg és azóta is fröcsög össze-vissza idegességében és a mai napig terjeszti a félrevezető dumáját, hazudozik! Befektette a családi vagyont, mindenfajta részvényekbe, amit kielemzett és most ráégett a rizottója, mert mind buktában van! Gondolom nehéz elszámolnia otthon..!
Persze szokás szerint az MNB-ért kiállt ilyenkor, hogy átverték. :)))
Na de a lényegre térve, ha megnézed az AI által elemzett végeredményt, akkor engem igazolt az 1800-s kifutással! A célár meghatározása nem az időpontokból történik, tehát lépj tovább. Az AI az időt rosszul írta a hullámok csúcsa és aljához viszonyítva, de az értékek stimmelnek. Gondolom ezt látod a charton..
Nálam a cél 2027 év vége volt, de a sok türelmetlen kedvéért, volt egy gyorsított verzió 2026, 06-ra, ~1800-s értékkel. A kettő számítás között, egy fokozatosan szélesedő sávban volt kijelölve az útja. Szépen haladt, sőt a sáv fölé is ment 1080-ig, aztán a többit tudjuk már. A funda módosult...
Az AI elemzéséből kiolvashatod, hogy „meddig kellett volna menni” a szakaszban! Nálam is pontosan az volt felrajzolva az elemzésben!
A technikai része is módosul, de még határeset. Két variáció is lehetséges, meg kell várni, hogy melyiket igazolja az árfolyam további mozgása! "Úgy néz ki, hogy megvolt az alja", de az ördög és Peti nem alszik! Várok vele, de amúgysem ide teszem.
A topik lakóknak csak annyit.
Miért etetitek a trollokat a realban? Vagy ha eladtátok a részvényeket, akkor már oda tartoztok és szidni kell a céget?
Labancnak mielőbbi gyógyulást, jó egészséget kívánok és hosszú életet a kilábaláshoz!
Kicsit hosszúra sikeredett, nem kell válaszolni, én sem akarok. Akinek nem inge, ne vegye magára amit írtam………
Appeninn topik