Wolfalfa74

Regisztráció: 2023-08-10 11:24:45

Hozzászólások száma: 1 547

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 19:15


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

70 680
2026. 05. 30. 18:12

utolsó 20 hozzászólás

Appeninn real csütörtök, 19:15
Ez egy ge. I papír lett! El kép kapni JD és jól meg bas.ni! A tűzzel játszik a cimbora! 
Appeninn real 2026. 06. 19. 21:46
Előbb utobb csak jó lesz! 
Appeninn real 2026. 06. 19. 13:25
Jó meg kéne dübög…tni! 
Appeninn real 2026. 06. 17. 12:15
A kicsik megunják eladogatják a benfektesek meg veszegetik! Utánna meg majd dobnak valami ütősebb hírt és vehetik vissza nagyobb áron!
Appeninn real 2026. 06. 16. 15:12
5k val beszakadna! De minek? Lufi eladó lufi vevő! Érdektelen sajna még nem kommunikáló képes lesz a cég! 
Appeninn topik 2026. 06. 07. 17:13
Jó lenne holnap egy 600 fölötti záró! 
Appeninn real 2026. 06. 06. 15:10
Bízom benne! Nem itt lenne a helye így se! Legalább egy 760-780 körül kéne mozogni! De az is alul értékelt lenne! 
Appeninn real 2026. 06. 05. 13:46
Nem is kell kitörni! Minden nap 2% és menne vissza a 700 közegbe! Novemberbe meg indulna a 900 as ba! 
Appeninn real 2026. 06. 04. 15:14
Kéne az eladásból egy srv! 
Appeninn real 2026. 06. 02. 17:29
Lehet jön hír a Dekadáról? 
Appeninn topik 2026. 06. 02. 15:14
Mintha lenne egy kis mozgás fel! 
Appeninn topik 2026. 05. 29. 14:45
Szinte minden zöld csak ez a szem. t piros!
Appeninn topik 2026. 05. 27. 15:33
Így igaz! 
Appeninn real 2026. 05. 27. 10:00
Igen valamit kezdhetnének az eladott ingatlanokból is! 
Appeninn real 2026. 05. 27. 06:35
Igen! Csak annyi kéne, hogy nagyobb közlékenység lenne a cég részéről , és csinálnának valamit! Sima dupla árfolyam lenne! 
Appeninn topik 2026. 05. 20. 21:29
Újjá kell éleszteni! Legyen a longos topik! 
Rába és a láma 2026. 05. 16. 16:04
De milyen forgalommal? Egy pár millás rántás és megint 760 
Rába és a láma 2026. 05. 16. 12:04
2 k alatt én is vennék még! De nem hiszem , hogy odáig lemegy! Mindegy milyen párt hadipar kell! Úgy is itt fogja a járművek zömét gyártatni a Tisza párt is! Nem céljuk tönkretenni  a vállalatokat! Egy kis átszervezés lesz és annyi
Appeninn real 2026. 05. 15. 20:06
Egyszer csak megunják ! 
Rába és a láma 2026. 05. 15. 12:47
Lesz még itt meglepi ! 🚀

friss hírek További hírek