Inkább az döbbenetes, hogy nem járunk 800 felett.
Én mindenesetre biztos vagyok abban, hogy jó helyen van a pénzem, bár amikor egyes napokon - 200 ezer forintot látok, hát egyhén szólva nem örülök neki.
Én mindenesetre biztos vagyok abban, hogy jó helyen van a pénzem, bár amikor egyes napokon - 200 ezer forintot látok, hát egyhén szólva nem örülök neki.
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-03-15 16:14-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés