1/Igazad van, a pontos, helytálló megnevezés Ingatlanbefektetési Társaság. De ez a lényeget nem érinti. 2/Azért "kínlódom a 90%-os kifizetéssel, mert ez a kulcskérdés a részvény megítélése és árfolyama szempontjából. 3/Egy u.n. nyilvános kérdést tettem fel, melynél azt reméltem, hogy ennek a topiknak a közössége válaszol meg. Itt az a lényeg: hibás és átdolgozandó-e az a törvény, melyben lehetőség van a törvény céljának elkerüléséáre és mégis megszerezni a kedvezményeket.