Miért lenne náciellenes. Tojnak az ukrán rezsim lengyeles mutatványára, északi-áramlat felrobbantására stb. Azt meg pláne nem értem, hogy miért foglalkozol ennyit az oroszokkal, amikor európa minden tekintetben padlón. Ha nem pofázik bele a sisakokon kívül európa a dologba, akkor az oroszok ugyan elfoglalták volna ugyan Ukrajna kis részét, de nem hal meg cca 1 millió ember. Ez persze az eus elitet másodpercig nem érdekli. Utána viszont rommá lehetett volna szankcionálni az oroszokat, amig ki nem vonulnak, ez lett volna az isztambuli megállapodás lényege is. Csak az oroszlakta Krím ugrott volna. A jura korszak óta franciák lakta(...) Új Kaledónia is kb ekkora terület, akárhogy háborognak az őslakosok, leverik őket és marad a francia uralom. Gondolom ez nálad a liberáldemokrata rendszer.
OROSZ-UKRÁN háború