tom122

Regisztráció: 2024-09-26 19:18:18

Hozzászólások száma: 2 483

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 20:19


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 4


utolsó 20 hozzászólás

DAX csütörtök, 20:19
:)) mondtam,hogy NQ leesik realizálnak a nagyok két részvény is 15 % fölött volt.
DE TA alapon is ott volt a nyitó jel short irányba, nagyon jó kockázat hozam volt benne.
Nem kereskedtem,szeptemberig pihenőt tartok leszedtem a lóvét,majd nézegetem,megpróbálok egy kisebb pozició számú napon belüli kereskedést kidolgozni,a héten tegnapig kb  60 pozim volt 3 nap alatt,napi max 3-4 lenne szerintem az ideális és csak nyitó jelre legalább 1-3 kockázat hozamra.
Jók legyetek,jó nyaralást mindenkinek .Tözsdével meg csak lazán bánni, mint egy mellékes dologgal,különben foglyul ejt,  és elvon értékes dolgoktól.
Sziasztok  :)
DAX csütörtök, 13:38
nyitóban persze még rángathatnak rajta,de ekkora nyerőt realizálni kell
DAX csütörtök, 13:31
a nagyok realizálni fognak várhatóan már most elkezdték
DAX szerda, 23:12
Szivessen,neked is.
DAX szerda, 23:11
DE,de ma nem a kamatemelés miatt esett,az se biztos hogy az lesz és nem kamat csökkentés, ha az iráni helyzet rendeződik az infláció is csökken.
DAX szerda, 23:08
Ja csak nem mindegy melyik az a cég  :)
DAX szerda, 23:05
AI-tól szoktam rákérdezni a piac mozgató adatokra,de nem a legmegbízhatóbb,zárás után viszont ezek az adatok brutál mozgásokat is tudnak generálni
DAX szerda, 22:39
Az túl egyszerű lenne :) Egyébként a Micron gyorsjelentése hozta a ralit és eleve borítékolható volt a brutál jó adat.Mondjuk ezért nem igazán értettem,hogy NQ miért esik,igy utólag a short zárások kellettek a ralihoz,azért nyomták le.
DAX szerda, 22:35
NQ elérte a maximumát szerintem,holnaprra vissza is jöhet nyitórést tölteni
DAX szerda, 22:34
:)))
DAX szerda, 22:27
Mondtam,hogy brutál jó adat jön 22 után ,a short zárások hátán az egekbe is nyomták
DAX szerda, 20:25
a nagy kérdés,hogy lesz e az adat elött nagy Long rali vagy sem NQ-ban,visszateszt biztos lesz,de lehet még meglepi a shortosoknak
DAX szerda, 18:28
Mondjuk a TE esetedben jó lehetne,ha nem fulos poziciót alkalmazol hanem csak felest statikusra dinamikusra meg a másik felét,így ha bent ragadnál a másik felével tudnál kereskedni
DAX szerda, 17:36
29300 köré NQ-t azért visza várnám,akár alá is,habár szerintem  marad a sávozás az esti piac mozgató adat miatt a nagyok nem zárnak. Nélkülük meg az esés nem tud folytatódni
DAX szerda, 16:45
NQ nál az ellenállás lejött 29600 köré igy ,hogy új aljra ment
DAX szerda, 16:12
Én 10-15 percesen nézegetem
DAX szerda, 16:10
ja,vagy hogy az volt  a tegnapi tető nálad ?
DAX szerda, 16:09
nálam 370 nél NQ
DAX szerda, 16:04
735 nél nálam a sávtető NQ nál, ha sávban marad odáig felmehet ez ugye másnál lehet nagyon más,a lényeg a tegnapi Usa nyitó utáni csúcs az egyszerűség kedvéért
DAX szerda, 15:58
mi benne az érdekes ,már mint az új aljban ,ott voltak  a stoppok,nyitóban simán begyűjtik őket föleg egy ilyen iránytalan napon mint a mai

friss hírek További hírek