400 nál volt a napos eső gyertya teteje amikor az fölé ment már necces volt a short mert simán új ATH lehet benne az óta,egyébként csak az volt amire utaltam NQ esetében,hogy a Space X miatt esett és nem más miatt,most sem az olaj mozgatja mert az egy helyben áll
lezártam a shortot már eleve napos gyertya fölött van,nem találgatom a végét majd ha látok fordulós jelet vissza szálok,de ATH ra is elhúzhatják a zombik
én a szint miatt nyitottam a shortot NQ-nál ,nem nézegetem ilyenkor a gyertyákat,mondjuk a 30 perces stochastikon láttam,hogy még csak félúton van felfele,azt megkellett volna várni míg felér és egy fordító jel sem ártott volna ha precíz vagyok,de nem voltam így lehet,hogy ezt az NQ shortot is bukom ma,hogy ott rohadnának meg ahol vannak :)))DAX short volt egyedül eddig ma nyerő.
30410 és 30520 nál van NQ ellenállás valamelyik szerintem ma fogja,jelenleg Space X kiárazódott,Iráni feszkó sem zavar be maradt FED és az infláció.Ez utobbiak miatt várnék elakadást és visszatesztet ma vagy holnap
Azért most DAX shortban jobban bízom mint az NQ ban az simán lecövekel a jelenlegi szinten piac nyitásig ha viszont az olaj fordul akkor DAX lejöhet egyébként sem szereti ha Usa réssel fent nyit.Brent egyébként napos támasznál szerintem azt már nem fogja elvinni várnék visszatesztet 88 köré most 82 körül próbálkozik egy long kitöréssel
Mondjuk óráson előző héten fordúltak a fordított fej váll is benne volt a pakliban,amit akkor írtam is,a shortjaim inkább a szerdai FED -nek szólnak ,ami az iráni háborút illeti ott azért még nem lefutott a játszma,nehéz eldönteni,hogy Trump csak időt akart nyerni vagy komolyan is gondolja,és belemegy egy Irán elleni csúfos vereségbe amit sehol sem fog tudni eladni győzelemként, főleg a híveinek nem.Netanjahu meg ha nem akar bukni akkor folytatnia kell a háborút,Trump pedig nem mehet Izrael ellen mert ők juttatták hatalomra és bármikor ki is rúghatják a trónját.Szóval egy érdekes gtaktikai játszma,Trump húzása egyébként szherintem abszolút szükségszerű volt,de pont ezért nem igazán hiszek abban,hogy komolyan is gondolja és a tényleges megállapodás elött nem boritja azegészet viszont addig valamennyi lolaj áttud jönni ,még ha csak korlátozottan is.