tom122

Regisztráció: 2024-09-26 19:18:18

Hozzászólások száma: 2 355

Utolsó hozzászólás: 2026-06-15 21:10


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 4


utolsó 20 hozzászólás

DAX hétfő, 21:10
Jön BOJ utánna meg FED
DAX hétfő, 18:30
sp500 elérte kb az ellenállás szintet 83 volt eddig -98 nál ellenállás
DAX hétfő, 18:03
 na még egy NQ short,talán ma még sem lesz ATH,volt egy hirtelen realizálás talán itt a vége mára
DAX hétfő, 18:00
400 nál volt a napos eső gyertya teteje amikor az fölé ment már necces volt a short mert simán új ATH lehet benne az óta,egyébként csak az volt amire utaltam NQ esetében,hogy a Space X miatt esett és nem más miatt,most sem az olaj mozgatja mert az egy helyben áll
DAX hétfő, 17:54
A nyitó rést biztosan bezárja de az is biztos,hogy nem ma :)
DAX hétfő, 17:52
zárt a szűk stop,lehet,hogy dupla napos csúcs vagy ATH lesz
DAX hétfő, 17:38
Akkor NQ short megint 530 ról,necces de itt van egy szint ami még foghatná,fölötte azért esélyes az ATH
DAX hétfő, 17:26
lezártam a shortot már eleve napos gyertya fölött van,nem találgatom a végét majd ha látok fordulós jelet vissza szálok,de ATH ra is elhúzhatják a zombik
DAX hétfő, 17:19
én a szint miatt nyitottam a shortot NQ-nál ,nem nézegetem ilyenkor a gyertyákat,mondjuk a 30 perces stochastikon láttam,hogy még csak félúton van felfele,azt megkellett volna várni míg felér és egy fordító jel sem ártott volna ha precíz vagyok,de nem voltam így lehet,hogy ezt az NQ shortot is bukom ma,hogy ott rohadnának meg ahol vannak :)))DAX short volt egyedül eddig ma nyerő.
DAX hétfő, 16:20
short NQ,kicsit elaludtam
DAX hétfő, 13:21
30410 és 30520 nál van NQ ellenállás valamelyik szerintem ma fogja,jelenleg Space X kiárazódott,Iráni feszkó sem zavar be maradt FED és az infláció.Ez utobbiak miatt várnék elakadást és visszatesztet ma vagy holnap
DAX hétfő, 13:07
Zártam DAX shortomat amivel sikeresen hoztam a napot nullában :)Lehet hogy a mai nap longos lesz de szerintem még a héten betöltik a nyitó réseket
DAX hétfő, 09:54
Azért most DAX shortban jobban bízom mint az NQ ban az simán lecövekel a jelenlegi szinten piac nyitásig ha viszont az olaj fordul akkor DAX lejöhet egyébként sem szereti ha Usa réssel fent nyit.Brent egyébként napos támasznál szerintem azt már nem fogja elvinni várnék visszatesztet 88 köré most 82 körül próbálkozik egy long kitöréssel
DAX hétfő, 09:38
Mondjuk óráson előző héten fordúltak a fordított fej váll is benne volt a pakliban,amit akkor írtam is,a shortjaim inkább a szerdai FED -nek szólnak ,ami  az iráni háborút illeti ott azért még nem lefutott a játszma,nehéz eldönteni,hogy Trump csak időt akart nyerni vagy komolyan is gondolja,és belemegy egy Irán elleni csúfos vereségbe amit sehol sem fog tudni eladni győzelemként, főleg a híveinek nem.Netanjahu meg ha nem akar bukni akkor folytatnia kell a háborút,Trump pedig nem mehet Izrael ellen mert ők juttatták hatalomra és bármikor ki is rúghatják a trónját.Szóval egy érdekes gtaktikai játszma,Trump húzása egyébként szherintem abszolút szükségszerű volt,de pont ezért nem igazán hiszek abban,hogy komolyan is gondolja és a tényleges megállapodás elött nem boritja azegészet viszont addig valamennyi lolaj áttud jönni ,még ha csak korlátozottan is.
DAX hétfő, 09:31
akkor egy DAX short
DAX hétfő, 07:33
NQ short újra
DAX hétfő, 06:26
egyenlőre zártam a shortot,majd 9 után rá nézek
DAX hétfő, 02:39
dax short
DAX hétfő, 01:21
én egy shortot azért rányitottam
DAX péntek, 20:01
ha nem jön új hír akkor elvileg lehet már eladási szakasz Space X nél 20 után -22 ig 

friss hírek További hírek