Ne fáradj. Ismerem az ilyen álságos játékokat, nem kell a rizsa. Írd le, hogy nem tűröd az ellenvéleményt, legfőképpen a kellemetlen igazságot, mindezeket az egész kontinensről legszívesebben kiírtanád, hogy ne zavarja meg a téveszméidet. Persze sokszor voltak az emberiségnek ilyen sötét korszakai és az azt képviselő képződményei. A linkkel is foglalkoztál esetleg, nekiállsz leputyinbérencezni a lengyeleket? Vagy csak idegesít a valóság? Hát jelezd a moderátornak, hátha a végén a te hisztijeidet unják meg, ez ugyanis egy fórum, mindenki annyit ír ide, amennyit akar. Viszlát sohanapján haver.
OROSZ-UKRÁN háború