Nem gondolom, hogy szándékosan nem engednék 6 Ft alá. Ha nagyon akarná valaki, akkor simán beverhetné egy nagy öntéssel akár 5 Ft-ig is, de szerintem ennek nem lenne sok értelme. Véleményem szerint egyszerűen csak 6 Ft alatt már nincs eladó. Hírekre, impulzusra vár a részvény. Reméljük, hogy ez is megjön hamarosan és olyan nyarunk lesz, mint a 2025-ös volt...
Szerintem már hamarabb fognak jönni itt a hírek, mint az év vége. Tavaly is nyáron indult be egyik napról a másikra, reméljük, hogy most is így lesz...
Nem forintozó vagyok.A 23,3-as eldásommal nagyot kaszáltam előzőleg.Most is kivárom,nem kenyérre kell. Év végére ez is be fog érni.Tartsd rajta a szemed a deltádon,mert most csali van ott.
Biztos,hogy nem kisbüfi vett át egy 10 millás pakkot,valamint az is biztos ,nem 1-2 Ft-ot akar fogni rajta.Gondolom,hogy ezért tartották itt 18 Ft környékén.Akkor most már jöhet hír,és indulhatunk fel. Ez ismerős? mennyi most az árfolyam?
ÉPDUFERR Nyrt.
https://bet.hu/site/newkib/hu/2021.12./BET_Xtend_Piaci_hatarozat_128642995