A mai mp a reszvenyesekre es a cegre gondolt. Kerem lajkkal jelezzenek ezen a kommentemen akik hajlandoak ugyvedhez elmenni es feljelenteni a mai musorszamat. Kozosen perre menni, mert ez befolyasolas volt a javabol es garazdasag.
Tök mindegy, hogy politikailag hol állsz, és kié lesz hogyan, de a benne lévő vagyon sokkal több, mint amennyi a cég tőzsdei értéke most. Ha több lesz az allamé úgy mégtöbbet érhet.
MP azt hiszi, ha megfenyeget valakit, az rögtön pityeregni kezd. Itt van pl. az EU Bizottság esete az orosz oligarchákkal. Ki akarták csinálni őket, de az EU Biróságán az oroszok nyertek. Miért? Mert jogegységi döntések vannak és nem fognak olyan ítéletet hozni, ami káros lehet EU nagykutyák vagy befolyásos cégek számára. Ha a 4iG-t elmarasztalják politikai alapon, nagyon jó esélyük van az EU Bíróságán és bizony itt brutál kártérítéseket szoktak megítélni.
Ugye az állam adott kölcsönt a 4iGnek. Ha ez a kölcsön 1 000M akkor az a 4iG problémája. Ha 10 000M akkor az már az állam problémája. Az állam képtelen megoldani a svájci kamat kőlcsönöket / szerződéseket nem beszélve arról hogy vissza akarná állítani a szerződés előtti állapotot.
Szemét dolog az, ami a 4IG-val zajlik. Mondom ezt úgy, hogy nincs 4IG papírom. De egy csomó kisbefektetőt semmiznek ki ezáltal. Bezzeg, amikor MP részvényes volt és jól keresett vele, akkor semmi gondja nem volt a céggel... tönkretenni a céget a legnagyobb butaság. Az összes beletolt pénzt elégeti ezzel. Kitartást nektek! És vajon melyik cég lesz a következő, ami ellen boszorkányégetést hirdet?!
Nem ellenségesen nyilatkozott, hanem ítéletet mondott a tárgyalás előtt. Látod, nem véletlenül vetítették a Tanú című filmet az M1-en :) Amúgy ez a nyilatkozat alkalmas arra is, hogy az augusztusi hitelminősítést is lerontsa. Szándékosan rombolni szeretett volna, különben tartotta volna magát a pénteki kormányhatározathoz.
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.