Mi újat mondott MP amit még valaki nem tudott? Elejétől fogva azt modja hogy mindent átvizsgálnak. Most bejelentette hogy a vizsgálat elkezdődött. Nem mondott semmit a vizsgálat eddigi eredményeiről. Erről azt mondta hogy mindenki kussoljon amíg nincs vége. Azt hogy felsorolta hogyan és milyen szerződésekkel nőtt a 4iG senkinek nem titok. Vagy talán valaki itt meglepődött?
Bellavita, Kata. Nekem a pánik 1400-1500 Ft körül lenne, 3 Mrd-os forgalomnál. Természetesen nem szép/fair, hogy azt gondolja a piac, befektetők, hogy nyilatkozatstop stb.Aztán megjelenik hirtelen egy nem várt pumukli nyilatkozat. Nem vettek még eszerint eleget vagy: NEM TALÁLJÁK a fogást a csopirton. Bár gelinek a háza táján lenne vizsgálandó gyanítható. Elmúlik ez az időszak is. Petike sem hugyozhat sokáig a nemzetközi nagyokkal szembe. Megy a kabaré sajnos még most is, pedig nemsoká a munkaidő lejár.
Kereskedési időben egy miniszterelnök ilyet kitesz.. Ez mi már? Nem szólnak neki hogy ne csináljon ilyet, mert hát na. Ja és mennyit is keresett ő ezen? Olyan időket hoz fel amikor vastagon benne volt ő is.
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.