Ez a Rakéta most a hangárban van nagygenerálon. Hosszú javítás lesz, átvizsgálás, alkatrészek cseréje stb. (nem is csoda tavaly nagyot repült), amíg nincs repüléskész állapotban itt nem lesz kilövés. Valószínűleg, valamiért most ez, vagy a még alacsonyabb ár a jó. Tavaly meg a 4000 és afölötti. Érdekes módon tavaly a Mubala szerződés megkötése előtt volt a rakéta nagy repülése. A megállapított ár a szerződéskötés elötti 90 nap forgalommal súlyozott tőzsdei ára volt - akkor a 4000 Ft volt a jó és az érdek. Egyszer a nagygenerálnak is vége lesz.