én is így látom és ezzel érvelek magamnak, ami miatt nem jó mégsem, az április 12-én kiderült. Egyszerűen nem lehet megúszni a kemény melót a sikerért, aki mégis megússza, az nem tud tartósan sikeres lenni, kiöli belőle az éhséget, ami hajtja a mind jobb teljesítményre. De a nemzeti nagy vállalakozó, tőkés réteg kellett, nagyon egyedül volt Sanyi bácsi. De miért nem fékezték ezt az arroganciát, gőgöt?!