Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Kata726
Kata726 péntek, 11:41
Előzmény: #97619  Kata726
#97620
Láttam, hogy nagyon kívánjátok, hát felfaltam!😄
Kata726
Kata726 péntek, 11:40
Előzmény: #97616  Getup
#97619
Én voltam 9535db...
Csomi_1977 péntek, 11:39
#97618
Na most ennek a vége van nagyon nagy zöld lesz vagy nagy szívás és ez az etetés . Én egy pluszos zöld napra tippelek . 
Worthington
Worthington péntek, 11:38
Előzmény: #97615  Csomi_1977
#97617
Nem én voltam esküszöm! :))) 1734
Getup
Getup péntek, 11:37
Előzmény: #97613  Worthington
#97616
Kivette.. r 1724
Csomi_1977 péntek, 11:37
#97615
ha jól láttam meg is vették . elég gyorsan 
Worthington
Worthington péntek, 11:37
#97614
Így legyen mindig igazam! R 1724
Worthington
Worthington péntek, 11:35
Előzmény: #97612  Csomi_1977
#97613
Szvsz kikapják hamarosan!
Csomi_1977 péntek, 11:30
#97612
1720nál eladói oldalon egy 10000 db-os tétel. Ha azt átvinné ? De ki fékezi szándékosan nem értem 
Getup
Getup péntek, 11:23
Előzmény: #97610  Worthington
#97611
En mar 2 napja abba várom fordulni kellene de nem akar..
Worthington
Worthington péntek, 11:22
#97610
Szerintem ma jönni fognak a pénteki short zárások! Én pluszba várom!
Getup
Getup péntek, 11:19
Előzmény: #97606  Pingvin007
#97609
Remélem minél előbb végeznek a javitasokkal..🚀 r 1705
Getup
Getup péntek, 11:15
Előzmény: #97607  Getup
#97608
Bocsi sonos elirtam egy betűt akkor irany fel!!
Getup
Getup péntek, 11:14
Előzmény: #97603  Kata726
#97607
De sok lett itt az okos Kata..nekem is rengeteg van nem adtam 1dbot se..gondolom sokan papir nelkul ilyen okosok..lyen sok okos előbujt akkor mehetunk is fel🚀🛸🚀  ui jakuzziba vagyok hűtenem magam de nagyon meleg van sanos nekek is ajanlom😉
Pingvin007 péntek, 11:07
#97606
Ez a Rakéta most a hangárban van nagygenerálon. Hosszú javítás lesz, átvizsgálás, alkatrészek cseréje stb. (nem is csoda tavaly nagyot repült), amíg nincs repüléskész állapotban itt nem lesz kilövés. Valószínűleg, valamiért most ez, vagy a még alacsonyabb ár a jó. Tavaly meg a 4000 és afölötti. Érdekes módon tavaly a Mubala szerződés megkötése előtt volt a rakéta nagy repülése. A megállapított ár a szerződéskötés elötti 90 nap forgalommal súlyozott tőzsdei ára volt - akkor a 4000 Ft volt a jó és az érdek. Egyszer a nagygenerálnak is vége lesz. 
Haya76 péntek, 10:53
Előzmény: #97591  sonos
#97605
Teljesen egyetértek veled. Csak Én tovább bírtam cérnával, bár nehéz volt megállni, hogy ne írjak.
feel
feel péntek, 10:46
Előzmény: #97599  nyereg
#97604
Valoszinu van nehany olyan szamla amiket kitaraznak egyesek mert surgos lett nekik.Amennyiben 4ig rv is van rajta akkor eladjak.Aztan a penzt viszik ki.
Kata726
Kata726 péntek, 10:45
Előzmény: #97599  nyereg
#97603
Mi, akik itt hergeltük egymást napok óta, eddig egy darabot se adtunk el. Veled értek egyet! Lófaszt mi barmoltuk le! Nélkülünk ment a lenyomás. Szóval sonos, Kosto és a többi örök pozitív ezt benézte! Az ő pénzük is ég, de sebaj, ők a profik, mi a rinyagépek. Valakinek a villanyt is le kell majd kapcsolni...
Sehmet
Sehmet péntek, 10:44
Előzmény: #97566  Getup
#97602
Esésben venni kell, emelkedésbe pedig eladni. A tőzsde nem gyenge idegzetűeknek való, a day trade pedig különösen nem, mert a kockázatéhség nem azt jelenti, hogy reggel megveszem tutik biztosra, esete pedig 15 %-kal magasabb árfolyamon szintén tuti biztosra eladom. Ezt is, mint a többi NER részvényt, ki kell várni. A jelenlegi politikusok, mint potenciális milliárdosok, ügyesen játszva férkőznek szerintem be ezekbe a cégekbe, a tulajdonosi struktúra megváltoztatásával. Ez persze egyelőre csak egy elmélet, de majd meglátjuk. 
HunSuccess péntek, 10:37
#97601
Most tetszik a könyv. A mai átlag már a napi átlagot elérte, plusz a vevők folyamatosan etetik és nem engedik tovább esni a papírt. Valami készül…

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek