Viszonylag nagy forgalommal emelkedett a korábbi napokhoz képest! Szerintem speka short volt, kihasználva a nyári pangást, a részvény körüli tulajdonosi csendet és politikai zajt. Remélhetőleg visszamegyünk 1900 vagy 2000 felé oldalazni! Augusztusban lesz a következő pénzügyi jelentés ami beszédes lesz.Már most is komoly megrendelése volt a hadiipari és űripari szektornak, remélem növekedni fog!