Worthington

Regisztráció: 2025-03-26 11:11:19

Hozzászólások száma: 1 838

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 13:45


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 13:45
Viszonylag nagy forgalommal emelkedett a korábbi napokhoz képest! Szerintem speka short volt, kihasználva a nyári pangást, a részvény körüli tulajdonosi csendet és politikai zajt. Remélhetőleg visszamegyünk 1900 vagy 2000 felé oldalazni! Augusztusban lesz a következő pénzügyi jelentés ami beszédes lesz.Már most is komoly megrendelése volt a hadiipari és űripari szektornak, remélem növekedni fog!
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 13:26
Remélem nem sokan szórták ki reggel a részvényüket! Ez a részvény csinált már pár fekete öves mutatványt! A mai is az...
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 11:51
Nagy valószínűséggel a shortok zárása emeli...
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 11:38
Nem én voltam esküszöm! :))) 1734
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 11:37
Így legyen mindig igazam! R 1724
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 11:35
Szvsz kikapják hamarosan!
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 11:22
Szerintem ma jönni fognak a pénteki short zárások! Én pluszba várom!
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 21:50
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 19:56
Csak nem felejti el, hogy honnan jött! Kapu Tibor fejlesztőmérnökként korábban a 4iG leányvállalatánál, az űripari sugárvédelemmel foglalkozó Remrednél dolgozott. A 4iG több mint 30 millió dollárral támogatta és finanszírozta az amerikai űrprogramot! A 4iG jelentős üzleti megállapodást kötött az amerikai Axiom Space-szel, amely a Kapu Tibor űrutazását lebonyolító vállalat!
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 12. 16:51
Igen, én a szitakötőt látom benne és a jelzést is mellé!  :) Maradjon így! 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 12. 16:50
Szerintem a spekák csináltak egy kis pánikot... Egyelőre egy szép fordulós gyertyánk van!
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 05. 06:12
Teljesen egyetértek, a szar USA hangulatot meglovagolva speka lekötések történtek... USA viszont tegnap nagyot ment, szerintem mi is emelkedni fogunk!
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 29. 10:37
Köszi az összefoglalót Neked is Rice! 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 29. 10:36
Szia, köszi szépen! A Bolli közepén vagyunk ahpgy látom, de véleményem szerint emelkedő trendben! Elég széles a sáv a rángatások miatt, ezt ki is tudják használni a spekák!
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 29. 09:39
Ezért szeretném látni a Bollikat... szerintem a felső szalag valahol 2500 körül lehet jelenleg! 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 29. 09:28
Be tudnál tenni egy friss grafikont Bollinger szalagokkal?
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 28. 19:56
Köszi szépen a beszámolót és köszi mindenkinek, aki részt tudott venni a rendezvényen, képviselve minket is! A Forintunk is szépen erősödik ma, szerintem van köze az EU-s pénzek lehívásához! 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 28. 19:36
Akkor ezt javaslom olvasásra: https://www.portfolio.hu/global/20260528/magyar-peter-talalkozott-a-nato-eros-emberevel-dicseretet-kapott-magyarorszag-839764
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 28. 18:51
Ha valakit érdekelne... https://www.4ig.hu/4ig-nyrt_--egyeb-tajekoztato--2026_05_28_
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 26. 18:37
Úgy látom ma betöltöttük az 1880-1920 között hagyott rést is! Mehetünk tovább...

friss hírek További hírek