Az a baj,hogy megy a paráztatás,aztán a gyengébb idegzetüek inkább eldobják.Mást se lehet itt olvasni,mint egész nap a világvége hangulatot.Jászai azért sok országban kiépített kapcsolatokat,magas rangú emberekkel.A hadiparon kívül,pedig sok más üzletággal is rendelkezik a cég.Elég csak megnézni,hogy hány külföldi telekomos cég van kézben a magyaron kívül,valamint űripar,műhold gyártás stb.. Lecseng a para,augusztus végén 2-ik negyedéves,utána kötvény kibocsájtás aztán megnyugszik az árfolyam,és megy vissza szerintem 3000 környékére.Addig még biztos lesznek konkrét hírek is,nemcsak megállapodás félék.Én erre számítok,és így gondolom.
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.