szaferi

Regisztráció: 2017-07-04 14:46:47

Hozzászólások száma: 2 220

Utolsó hozzászólás: 2026-06-24 19:38


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

34 829
2026. 05. 29. 15:13
86 297
2026. 05. 30. 20:35

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "OPUS Topik M2" topikból

A moderálás a "OPUS Topik M2" topik #720 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Trolkodás!
Moderáció:
Kitiltás a "OPUS es 4IG elemzesek" topikból

A moderálás a "OPUS es 4IG elemzesek" topik #5111 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Tobb szemelyeskedere nem lesz lehetoseged.
A pimaszkodas nem a topik temaja.

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "Est média szekta" topikban - 2019-06-12 22:56-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Est média szekta" topik #73439 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Lufiban lehet folytatni, köszönöm!
Moderáció:
Felfüggesztés a "OPUS es 4IG elemzesek" topikban - 2019-10-15 15:23-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "OPUS es 4IG elemzesek" topik #1945 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Ezt a "patkany" stilust itt nem turjuk.
Moderáció:
Felfüggesztés a "Globalis SzOpus Nyrt." topikban - 2020-02-11 09:15-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Globalis SzOpus Nyrt." topik #14745 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Ezt fezejd be mert vegleges lesz...
Moderáció:
Felfüggesztés a "NEW OPUS GLOBAL" topikban - 2020-06-27 10:57-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #45701 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Személyeskedés miatt.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2020-08-05 22:20-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-10-26 09:51-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 19:38
Azért ne legyünk álszentek. MP-nek több, mint 10 évig megfelelt a rendszer és jól élt belőle + a 4ig-ben is látott fantáziát, gondolom nem véletlenül volt nem kevés részvénye.
4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 19:08
Remélem találnak egy win-win megoldást és nem a gyűlölet győz. Nagyon nagy lehetőségek előtt áll a cég, elég jól kitaposták előtte az utat külföldön is + szerintem ha itt elkezdenek visszaállamosítgatni, az a külföldi befektetői bizalomnak nagyon nem fog jót tenni. Ez egy aranybánya lehetve a jelenlegi kormánynak is. Ez a stílus, amit a választások óta képviselnek, MP parlamenti viselkedése sok tiszásnak sem tetszik. Nyertek, nem kicsit, de így akkor sem viselkedünk. Ezzel hosszú távon maguknak is többet ártanak, mint amennyit esetleg most nyernek.
4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 18:50
Vásároljon be ő is, jobban járna, mintha itt baszakodik velünk. Jóárasítva is van.
4IG Nyrt reszvenyesek. kedd, 14:27
Pennyben akciós a papírzsepi és a wc papír ;) Ajánlom figyelmedbe.
4IG Nyrt reszvenyesek. hétfő, 16:41
Na, ez egy jó hír. Remélem utána nem maradsz itt rinyálni.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 17. 10:14
Nem unod még? Sok papírod van? Ha ezt csinálod, rámegy az egészséged...de a mienk is ;)
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 17. 09:00
Azért én a cég nemzetközi kapcsolatrendszerét figyelembe véve nem biztos, hogy a helyetekben ennyire a magyar honvédségre helyezném a hangsúlyt...szerintem lesznek itt még a nyáron meglepetések. 
4IG részvény 2026. 06. 10. 15:58
Jaj, madrid...
4IG részvény 2026. 05. 28. 11:27
Te erre élvezel, vagy van ennél nagyobb öröm is az életedben?
4IG részvény 2026. 05. 22. 09:51
És azt, hogy eddig mire estünk? 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 20. 15:07
Szerintem a SAFE nélkül is 3000 körül kellene lennünk.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 15. 14:55
Nekem nem a papír a nap csalódása, hanem te.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 15. 10:09
Kedves Kata! Szánalmas, amit most itt művelsz!
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 15. 08:39
+++
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 15. 07:36
Nyugi van srácok! Tudtuk, hogy ha mp lesz, mi várható. Én azt gondolom, hogy JG pont olyan ember, hogy amennyiben egy ajtó bezárul előtte, keres másik hármat, ami nyitva van. Azt gondolom, hogy ilyen kapcsolati tőkével + meghatározó külföldi tulajdonosokkal nincs mitől félni. Ezt az időszakot ki kell ülni, aki meg teheti, használja ki szerintem vásárlásra. Én is azt teszem :) Nyilván megbántam, hogy a szép kis pakkomat nem adtam az eredeti tervem szerint 4500-nál, de most ez van, még sem siránkozok itt egész nap, tudom, hogy a cég jó és még jobb lesz. Persze jó lett volna eladni akkor, és most egy jóval nagyobb darabszámot visszavenni, de ez van. 
Én abszolút nem bánnám, ha az itthoni safe-s dolgot elengednénk, szerintem a külföldi piacon rövid időn belül sokkal jobb vár ránk. Ami a hazai, korábbiakban belegondolt megrendeléseket illeti, szerintem már 4500-től 1900-ig rég kiárazódott. 
Minden kedves részvénytársnak kitartást kívánok. A pár hetes regisztrációkkal itt trollkodó részvény nélkül beírogatókat meg szerintem ne etessük. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 14. 20:39
Olcsón akarnak venni.

friss hírek További hírek