Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Csomi_1977 2026. 06. 09. 16:21
Előzmény: #95918  Kata726
#95920
Itt mindig van tér lefelé🙄 
Kata726
Kata726 2026. 06. 09. 16:21
Előzmény: #95917  Atti67
#95919
Szerintem Jászait nem érdekli a mi szánk íze...
Kata726
Kata726 2026. 06. 09. 16:20
Előzmény: #95915  Csomi_1977
#95918
Miért lennék bátor? Mit veszíthetek? Túl nagy tér nincs lefelé, ellenben felfelé igen. Szvsz
Atti67 2026. 06. 09. 16:19
#95917
Jászai,ha tökös lenne,bejelentené,hogy a cég SRV vásárlásba kezd,és beállítaná vele az árfolyamot 2500-2800 közé.Mindjárt jobb lenne a szájíze mindenkinek,és visszatérne a bizalom a cég felé is.
Kata726
Kata726 2026. 06. 09. 16:19
Előzmény: #95913  HunSuccess
#95916
Hullámzik, megy a kamu kereskedés. Én próbálkozom, talán elcsípek pár %-ot. Amit hosszabbra vettem, tartom továbbra is.
Csomi_1977 2026. 06. 09. 16:19
Előzmény: #95914  Kata726
#95915
Bátor vagy 👏 
Kata726
Kata726 2026. 06. 09. 16:18
Előzmény: #95908  nyereg
#95914
Azt nem mondanám, én most dobtam egy csomag Otp-t és belevettem 2100 alatt.
HunSuccess 2026. 06. 09. 16:17
#95913
Mitől tudna határozottan fordulni?? Megint alacsony forgalom van és nyomják le. Tudatosan teszik?? Utána megint fel fogjak rántani? Kinek ki a meglátása, véleménye??
Imrus55 2026. 06. 09. 16:17
#95912
2086.- r
rice2 2026. 06. 09. 16:16
Előzmény: #95901  Atti67
#95911

Még Jászai is nyilatkozta, évekkel ezelőtt, hogy a 4IGr értéke valahol akkoriban talán 3X-4X-et mondott és talán 700 körül volt az árfolyam. Azóta több telekommunikációs céget megvett, meg sokat javított az összevont telekommunikációs cégen. Tehát nyugodtan megjegyezhetjük, hogy sokkal többet ér.
Informatikában is növekedett a cég. Hadiipar, űripar pedig akkor még nem is volt. Akkor alapították kb. a Rheinmetallal a közös hadiipari informatikai céget is.
.
Írtam levelet a cégnek a saját rv. vételeket hiányoltam. 
Sablon válasz jött, hogy "növekedési fázisban" van a cég, stb. Írtam még 1X nekik.
ir@4ig.hu  -ra írhattok. Megírhatjátok ha ti is hiányoljátok a saját rv. vételeket, vagy más észrevételetek van.
2082ft és 119milla 
 
HunSuccess 2026. 06. 09. 16:15
Előzmény: #95906  nyereg
#95910
Ilyenkor mi a cèl?? 
Vicus2000 2026. 06. 09. 16:15
Előzmény: #95906  nyereg
#95909
akik felhúzták most szállnak ki!
nyereg
nyereg 2026. 06. 09. 16:15
#95908
nagyon durva felfelé semmi vétel nincs, csak a bentállokra megy a ráadás
Getup
Getup 2026. 06. 09. 16:14
#95907
R 2080 lassan megint 3% a semmire..
nyereg
nyereg 2026. 06. 09. 16:14
#95906
szétsortolja egy banda, egymásnak adogatják látszik
nyereg
nyereg 2026. 06. 09. 16:11
Előzmény: #95904  Kawaszabi77
#95905
köszi, de 74 % az nagyon komoly csak ezért kérdeztem rá, javulást
Kawaszabi77 2026. 06. 09. 16:06
Előzmény: #95875  nyereg
#95904
Elmegyek 15km-t azt iszok egy kávét valamelyik kúton,utána hazamegyek,úgy!Nem Olaszországba megyek túrázni!Azt a napi pár órát amit fizikailag aktiv vagyok azt beosztom,ma lenyirom a füvet,holnap lemosok egy kocsit,igy!Közbe meg lepihenek!Világot megváltani én már nem tudok,meg nem is akarok!3-4 liter vizet megiszok alapba,szedem a sok csodaszert,szőlőmag por,feketeberkenye,aloe vera,zöldtea,halolaj,meg 50 féle mindent!Amúgy szellemileg fáradok el jobban,ha koncentrálni kell,nem az a baj ha 20kg-ot meg kell emelni!Sakkot is azért hagytam abba most,már nem versenyzek idén,meg a kereskedést is azért nem eröltetem!Úgyhogy igy!Szerencsére be tudom osztani magamnak,ha meg szarul vagyok,akkor pihenek,amig jobban leszek,van hogy 3-4 napig is!Olyankor nem foglalkozok senkivel,meg semmivel.
Vicus2000 2026. 06. 09. 16:06
Előzmény: #95901  Atti67
#95903
ekkora badarságot! A Telekom nem politikai részvény!
karalabe 2026. 06. 09. 16:05
Törölt hozzászólás
#95902
Atti67 2026. 06. 09. 16:03
#95901
Telekom,már 2700 felett.Rice azt mondja ,itt az One is ér annyit,és akkor hol van a többi.Mégis azt veszik,ezt a .....-t adják.

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek