Jó reggelt!Mi már emelkedtünk is!!Igaz csak ki az ágyból,azt viszünk pár mázsa vasat a MÉH-telepre,legyen egy kis lovettánk!Hazafele veszünk a lidlibe egy csomag virslit,azt megsütjük,hozzá pár tükörtojás,mustárral,egy pohár tej,meg mindenki kap egy zsemlét is mellé!Ennyi a mai terv!Néztem tegnap a lidlibe is volt ribáj szték,17500ft kilója,5000 volt egy falat,de mondtam a gyereknek ez most nem nekünk van kitéve!Majd ha megjön a MOL-oszti,akkor veszünk!