nincs mit feltölteni a vergődésből. nem tudom, ki az általad nevezett személy, de nem is lényeges. a grafikon pontosan azt a vergődést mutatja, ami április 12. óta zajlik az országunkban - ezt nem érdemes mutogatni...
Nem. Van a piros csökkenő vonal, alulról pedig húzható az emelkedő aljak mentén egy másik vonal, így egy szűkülő 3szögben mozog, amiből kitörés lesz valamelyik irányba vagy kioldalazás.
Azért arra kíváncsi lennék ,hogy az állam és a kivitelező cég között létrejött szerződést, hogyan fogják esetleg utólag megtámadni…. Felek rögzítették a megbízást, az árat ,majd mindketten ezt elfogadva aláírták a szerződést. Majd most valaki azt fogja mondani, hogy túl drága volt és a megbízó cég fizessen vissza valamennyit? Ez azért jogilag nem így működik
NEW OPUS GLOBAL