Csak egy kis matek! 200.000 ember ugye?Nem hinném! Íme egy kis matek! 1. Méretek
Az Erzsébet híd hossza kb. 290 méter.
A gyalogosok által használt úttest szélessége kb. 20–25 méter.
2. Terület
290 m × 20 m = kb. 5800 m².
3. Ember / m² sűrűség
Átlagos tömegfelvonuláson: 2–3 fő / m².
Nagy tömegnyomorban: 4–5 fő / m² is lehet.
4. Becsült létszám
Laza tömeg (2 fő/m²): kb. 11–12 ezer fő.
Sűrű tömeg (3 fő/m²): kb. 17–18 ezer fő.
Maximális zsúfoltság (4 fő/m²): akár 23–24 ezer fő.
👉 Tehát a képen valószínűleg 15–20 ezer ember van, attól függően, mennyire tömör a tömeg. Hol volt 200.000 ember? Mindenki oda szavaz ahova szeretne, de a következményekkel számoljon el Magával majd!
"Csúfsága lettünk a mi nemzetünknek és magunknak, ellenségünknek pedig, valaki valahonnan jön reánk, prédájává. De miért? A vitézségnek disciplinájának meg nem tartásáért, a részegségért és tunyaságért, az egymást gyűlölésért, és ezer ilyen vétkünkért."
A Klubban 1 fideszes van, van 1 Dk-s, a többi Tiszás szerintem, de mi jól megférünk ez nem szempont mint ahogy lehet klubbtag olyan is aki át van műtve vagy bogárevő is lehet tag sőt minden bőrszínűt várunk, melegeket is várjuk stb...
:D Szerintem te egy tisza szigeten élsz, mint Dicaprio a sziget cimű filmben. A "nincs már sok idő hátra" és hasonló megjegyzések a kedvenceim. Azokra a tanárokra gondolsz akik a covid alatt nem tanították a gyermekeket és a szülökre bízták, hogy oldják meg? És akiknek ugye minden is szar, de egy gyereket nem tudnak megnevelni? Azokról az orvosokról beszélsz aki 2 éve kapják a nagyon magas bért és érdekes, amióta ilyen jól keresnek rohad szét az egészségügy? Mert míg előtte a hálapénzért azaz amikor fizettél neki azért ami a munkája, nevezhetnénk korrupciónak, illegális egészségkereskedelemnek is, szóval ezek az orvosok akik mikor pénzt követeltek, érdekes napi 16 órákat is dolgoztak és szedték el a nyugdíjastól a fiataltól a középosztálytól a pénzt azért, hogy h végezzék a munkájukat, szóval ezek az orvosok panaszkodnak? Mire? Hogy rohad azaz egészségügy, amit a magán praxisaikba szerveznek ki és mesterségesen rohasszák és szítják a tüzet benne, hogy többet keressenek? :D Melyik/milyen diákokról beszélsz, kérlek. Azokról akiket a szüleik tartanak el és 18-20 éves korukra már többet voltak nyaralni külföldön mint mi ketten, akik ha besz.artak is a szüleik megdicsérték őket, de ha a munkahelyen rájuk szólsz vagy követelni mersz még te vagy az ostoba? vagy akik megmondják, hogyan legyenek kikérdezve az egyetemen? A pankotai lililkről beszélsz, akik még életükben nem dolgoztak, de már tünciznek és tudják, hogy mi a rossz és mi a jó itt NEKEM? Akik nem ismerik a türelmet, mert diplomával a kezükben már milliókat akarnak keresni? Egyszer kérjél már tőlük egy "kis könyvet" ha tudod mi az és nézzed már meg, hogy mennyi bejelentett munkaviszonyuk van. Szerintem 30 embernek nem jönne ki 30 év együtt sem, de ő tudja, hogy minden szar és minden rossz, mert a fesztiválom 2000 forint egy sör. Ismételten jól megfogtad a kérdést. Nagyon sok probléma van ebben az országban, de szerencsére nem csak probléma van. Csak az ilyen hozzád hasonló panaszjancsik szítják a tüzet azzal, hogy minden is szar itt, de egyszer nem hallottam volna, hogy mit teszel azért, hogy jobb legyen. Rendszert buktatsz? :D És a fenti emberekből a panaszsarjakból akarsz rendszert építeni? Nincs sok idő, ha bekövetkezik akkor megfogod tudni, hogy na ezek a meg nem értett zsenik és sehova sem kellő emberek milyen rendszer is lennének képesek építeni. Attól a rendszertől mentsem meg minket a magyarok istene, de ahogy látom ez kell ennek a népnek, mert nem érti, hogy milyen jóbal ül itt minden nehézség ellenére is. Azt pedig külön szeretem amikor az ilyen liberális-globalista tiszások mint te, de ez tényleg egy jellemzője ezeknek az embereknek, bekommentelnek egy kormányzat ellenes hszt és ha valaki visszamer szólni az már biztos agyhalott. :D neked is nagyon szép hétvégét.
Ketyeg az óra. Nincs már sok idő hátra. Addig meg már kibírom ezt a fekáliát ,amit itt löktök néhányan az életről. Jössz itt azzal hogy ki mennyi áfát nem fizet be. Nem tudom hallod-látod-e hogy kik azok akik panaszkodnak? Tanárok,orvosok,diákok ,bérből és fizetésből élők. Na ők biztosan sok áfát lopnak. .. Mindegy a klubban biztosan megdicsérnek ezekért a hsz-ekért. Befejeztem! Jó hétvégét!
Mondok neked még egy beszédes számot Matolcsy 500 milliárd… Mivel Tőzsdézz el tudom tisztába vagy mekkora pénz ez csak csodálkozom hogy nem veszed figyelembe
mondok neked egy még beszédesebb statisztikát... egyénivállalkozók + cégek hasonlóan alulbecsülve, ismétlem alul becsülve 10000-20000 milliárd áfát nem fizetnek be/év Magyarországon! Ez, CSAK az áfa... és akkor ezek az emberek akik ezeket a pénzeket elteszik panaszkodnak, irigyek ha másnak jól megy, de nem a sikerét akarják megérteni, hanem sajnálják, hogy miért nem ők lophatnak többet. Tisztelet a kivételnek. Mondjuk amit eltesznek azt így vagy úgy, de visszatöltik a gazdaságba, mert azért költik a lóvét.
Nyugodtan keressél rá a tiltó listámra, szép hosszú. Nem kértem a tanácsodból, köszi. Ha tiltanak tiltsanak, majd lejár. Én döntöm el kinek mit reagálok. Szép hétvégét.
Lépj hátra kicsit. Sok az értelmetlen fröcsögés a tolladból,ami abszolút nem ide való. Vedd elő kicsit a jobb oldal szebb stílusát,mielőtt kivágnak hosszabb időre. Ki kinek ad munkát azt ne itt mantrázd,hanem told a statisztikusoknak. Majd azok eldöntik valid-e az írásod.
Köszönöm az észrevételed. Remélem már beléptél valamelyik tisza szigetbe és legalább havonta pár Opus részvénnyel támogatod a projekt pártodat. Szép hétvégét neked is.
Szerintem elég gusztustalan stílusban írtál, ami nem ide való. Másrészt, miközben isteníted azt, akinek a nevén fut az egész, de fogalma sincs a cégeiről, ebbe olvass bele kicsit : Nem fizették ki őket, bajban vannak Mészáros Lőrinc legjövedelmezőbb cégének az alvállalkozói https://share.google/wu1Ql6UDwj280dAAz Az, hogy mennyi túlárazott projekten keresztül mekkora kárt csináltak az országnak, azt csak a teljesen elvakultak nem látják. Aztán, milyen alapon írod bárkinek, hogy "takarodjon innen"?? Ilyen elvakultan a harcosok klubjában kellene okoskodnod... Amikor 810-ről 102-ig lecsorgatták az árfolyamot, és sok embert tönkretették, akkor is azt gondoltad, hogy "szépen helyretették az árfolyamot "?? Aki itt van, részvényes, annak a nagy része azért vett, mert úgy gondolta, hogy kormányzati segítséggel, hátszéllel, eredményes lesz a cég, növekedni fog, és ebből profitálhat, nem azért, mert szerelmes a főnökbe... Az árfolyamról pedig annyit, hogy ilyen mértékű, folyamatos SRV mellett minimum egy lassú, 5-10% emelkedésnél kellene tartania, nem pedig 5% mínusznak... Szép hétvégét minden kitartónak!
egy aprócska kiegészítés az előzőhöz: ha csak a fodrászokat nézzük, 20 ezer fővel számolom őket, akik dolgoznak Magyarországon és ha teszem fel napi 30 ezer forinttal számolom a napi bevételüket (ami kizárt) és felteszem "csak" ezután nem fizetik meg az áfát, akkor nagyon alul becsülve ezt az egész számítást még így is 50 milliárd forintot nem fizetnek be a magyar államnak/év! Ezek csak a fodrászok... menjünk tovább? Miért is szar minden? Miért rohad minden? Aki meg bejelentett cégnél van, ott miért tudnak levonni mindent? Tehát Mészáros nyer közbeszerzéseken milliárdokat, amiből amúgy embereknek ad BEJELENTETT munkát, amiből ők megélnek és még az állam kasszába is tejel és cserébe yachtot vesz és nem ladikot a Tisza tavon... Míg egy fodrász vagy bármely áfát be nem fizető vállalkozó szerinted mit kezd a be nem fizetett áfával? Oda adja a szegényeknek, igaz? :D
NEW OPUS GLOBAL