Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sh0rt0s_r0b0t_v0.42
sh0rt0s_r0b0t_v0.42 2026. 06. 16. 13:36
Előzmény: #101197  kkv14
#101200
polgar. az :D 
kkv14 2026. 06. 16. 13:20
Előzmény: #101196  kkv14
#101199
Látom az AI is buta...
x2029J 2026. 06. 16. 12:48
Előzmény: #101194  N0MAD
#101198

Ez csak egy tipp volt tőlem.
Valószínűbb hogy a forint is olyan pályát jár be amit a zlotyi a választás után.
Jól beerősödik, és ott is marad.
kkv14 2026. 06. 16. 12:44
Előzmény: #101196  kkv14
#101197
Nem troll vagyok , hanem polgár, mindig is az voltam és leszek. 
kkv14 2026. 06. 16. 12:43
Előzmény: #101189  EURHUF_goes_to_haven
#101196
  • Lakosság: Csupán egy földrajzilag behatárolt területen tartózkodó egyedek összessége, amelyből hiányzik a közösségi tudat.
  • „lakosság” csupán egy helyben lakó, passzív elszenvedője az intézkedéseknek. A lakosság nem alakítja a sorsát, hanem „ellátják”, „tájékoztatják” vagy éppen „adóztatják”
  • gilgalad 2026. 06. 16. 12:42
    #101195
    Jó sokat kell agyalni a monetáris tanácsnak jövő kedden, hogy mit is csináljanak... .-)
    N0MAD 2026. 06. 16. 12:36
    Előzmény: #101193  x2029J
    #101194
    Egy ilyen rövidtávú 350-450 ha nem tesz jót a bizalomnak és nem az eurobevezetés útja akkor nem tudom mi lehet az :D
    x2029J 2026. 06. 16. 12:30
    Előzmény: #101185  bronz
    #101193
    Az MNB 350 alatt átváltja majd (házon belül) a kormány euró milliárdjait, aztán kamat csökkentésekkel feltolják 400 fölé az árfolyamot, és akkor ráöntik a piacra, így eurónként 50-60 forintot elkönyvelhetnek nyereségnek, ami eltünteti a Mató alatt keletkezett veszteség jó részét.
    gyula1971
    gyula1971 2026. 06. 16. 12:30
    Előzmény: #101191  gyula1971
    #101192
    N0MAD 2026. 06. 16. 08:41
    Előzmény: #101188  kkv14
    #101190
    Azért ezt az állítást rögtön cáfoltad is.
    EURHUF_goes_to_haven 2026. 06. 16. 08:40
    Előzmény: #101188  kkv14
    #101189
    Esetleg valami értelmeset is hozzá tudsz tenni Troll ? 
    Mikor volt olyan, hogy nem a lakoság fizetett meg bármit ?
    kkv14 2026. 06. 16. 07:57
    Előzmény: #101182  EURHUF_goes_to_haven
    #101188
    Nálad jellemző :"Lakosság"... új világ van , már birkák sincsennek. 
    Borisz 2026. 06. 16. 07:33
    Előzmény: #101185  bronz
    #101187
    ő meg dubaiban, pénzzel a zsebben.
    még mondja valaki, hogy kispályás volt. 
    a rumcájsz ehhez képest tehetségtelen kezdő.
    EURHUF_goes_to_haven 2026. 06. 16. 07:21
    Előzmény: #101185  bronz
    #101186
    Magyar P. mondta, hogy szinte szegnemstől függetlnül bárhova néznek még sorakoznak a csontvázat a szerényben, most kell őket kiburtani amíg még friss, különben ott maradnak örökre... Mindent úgyse tudnak bevállalni kíváncsi leszek hogyna egyensúlyoznak
    bronz 2026. 06. 16. 07:03
    Előzmény: #101184  EURHUF_goes_to_haven
    #101185
    Mató a zseni, aki nemcsak kirabolta az MNB-t, de brutális nagy terhet tett ezzel az államra, végül az adófizetőkre. Ez a hiány a mai napig ott van az MNB-ben.
    EURHUF_goes_to_haven 2026. 06. 16. 06:59
    Előzmény: #101180  totoro
    #101184
    18% os milyen lelkessen fizették. most ez a pár hónap /év pár % on már mit nekik... máls fszával ugyebárkönnyű.. nem az ő megélhetésük vagy prémiumuk múlik rajta.
    EURHUF_goes_to_haven 2026. 06. 16. 06:57
    Előzmény: #101172  totoro
    #101183
    Bezzeg amikor én mondtam ezt akkor jött a minuszoló és jól megszórt... Egyenlőség elvtársak... 
    EURHUF_goes_to_haven 2026. 06. 16. 06:55
    Előzmény: #101165  sh0rt0s_r0b0t_v0.42
    #101182
    Halkan jegyzem meg, hogy ez nem csak a Ft árfolyamon múlik... Az extraadók pl kivezetése nélkül, és mindenféle támogatás megszűntetése nékül piaci árakat és piaci árhoz tartozó nem lufi árfolyamot várni... A lakosságot így is úgy is megszivatták, mert a végén a cechet MINDIG ők állják, legyen szó akár bankadóról, akár 4% os extra adóról, akár internetadóról... Mivel a vállalatok sem szülik a pénzt... (kivéve a NER... ot vannak szeplőtelen euro milliárdos szülések...)
    gyula1971
    gyula1971 2026. 06. 15. 20:16
    Előzmény: #101154  gyula1971
    #101181

    Topik gazda

    Karterab
    1 1 1

    aktív fórumozók


    friss hírek További hírek