Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
EURHUF_goes_to_haven 2026. 06. 03. 11:11
Előzmény: #100958  JokerWizard
#100980
Most magadról beszélsz mint propaganda troll ? Te forgartod ki az ember minden szavát.
kkv14 2026. 06. 03. 10:33
Előzmény: #100977  Trevize
#100979
Ha csak a közhangulatot rontaná!
gyula1971
gyula1971 2026. 06. 03. 10:25
#100978
-Private Banking friss:-EUR/HUF.-Csökkenő swing tetőpontok és aljpontok sorozatát látni, mérséklődő lendülettel lefele. A 351-355 zónában van egy fontos támasz, de struktúra váltáshoz legalább a 363,3 fölé kellene jönnie. Amíg nem következik be változás a csökkenő swing tetőpontok sorozatában, addig a long oldalra állni nem tűnik jó ötletnek. Fordulós mintához még időre lehet szükség, hogy ki tudjon alakulni.   
Ellenállások: 375; 382,8; 390,6.
Támaszok: 355,5; 351,5.
Trevize 2026. 06. 03. 10:25
#100977
Kíváncsi vagyok a „Német, Nyugat-európai, Távol-keleti exportőr gyártó cégek meddig tűrik ezt az új EUR / HUF árfolyamszintet, egyre hangosabban tiltakoznak. Remélem, tudnak igazodni a stabil forinthoz és nem szedik a sátorfájukat, az átlagpolgárnak szerintem jobb ez így. Az a spekulációm, hogy másfél éve amikor kitalálták, hogy legyen stabilizálva a forintot az is szempont volt, hogy legyen ez egy akadály középtávon. Mert ha 6-8 jelentősebb gyár áttelepül egy olcsóbb országba, akkor az egy úgymond akna, jelentősen rontja a közhangulatot, remélem csak egy légvár a gondolatmenetem mivel gyengíteni bármikor egyszerű a forintot. Mindenesetre megosztom veletek szeretek a gazdasági veszélyeken elmélkedni amik nincsenek direktbe kimondva.
kkv14 2026. 06. 03. 10:18
Előzmény: #100974  Boby
#100976
"Kommunizmust sem lehet fasisztákkal építeni"..-Rákosi.
N0MAD 2026. 06. 02. 21:10
Előzmény: #100973  Bandita
#100975
na, most ezen izélsz, legalább egy kis reménysugár hogy tényleg szüksége van rá.
Vagy egyéb őrökre.
Boby
Boby 2026. 06. 02. 20:20
Előzmény: #100966  Ishar
#100974
Hangosan röhögnék,ha élőben nem hallanám viszont ezt a sok baromságot, elviekben művelt,magasan kvalifikált,de fideszes emberektől. És próbáljuk játszani ezekkel a demokráciát. Lehetetlen! 
Bandita 2026. 06. 02. 20:20
Előzmény: #100972  N0MAD
#100973
Miért vannak a vajdának még testőrei? Mibű'?
N0MAD 2026. 06. 02. 20:18
Előzmény: #100970  kjanek
#100972
Ha már vita nem tud uralkodni a legkevesebb amit elvár hogy uralkodjunk magunkon!
N0MAD 2026. 06. 02. 20:17
Előzmény: #100968  Bandita
#100971
jogutód vagy nem jogutód?
Tudta mit vállal, a muhi csatáért még elnézést se kért!
kjanek
kjanek 2026. 06. 02. 20:16
Előzmény: #100964  Boby
#100970
"A Fidesz felszólítja Magyar Pétert, hogy uralkodjon magán. „Hagyja abba, és Párizsban ne folytassa diplomáciai ámokfutását”, továbbá „fejezze be a köztársasági elnök alkotmányellenes támadását”.  Magyar Péter: "Valamire felszólított a Fidesz, de sajnos nem tudom elolvasni, mert itt Németországban nincs internet (Schmidt Mária megmondta). Küldjétek faxon, vagy DVD-n!" :D :D :D
N0MAD 2026. 06. 02. 20:15
Előzmény: #100967  Bandita
#100969
hamut a fejemre!
Bandita 2026. 06. 02. 20:14
Előzmény: #100966  Ishar
#100968
Najo, de azt egy szaktekintély írta.
Azt pedig illik elfogadni, sőt, már a tavalyi hiány is a mostani kormány felelőssége. 
Bandita 2026. 06. 02. 20:11
Előzmény: #100963  N0MAD
#100967
Kétszer dobtam a lasztit, egyszer sem jött a helyes megfejtés: ALIGHA
Ishar
Ishar 2026. 06. 02. 20:10
Előzmény: #100964  Boby
#100966
"Kiderül, hogy az EU-ban nagyobb volt az infláció mint Magyarországon, az uniós forrásokat meg az orbán kormány harcolta ki." --- A EU-s forrásokat és a BL-t Orbán hozta el, viszont a múlt héten kigyulladt vonat már Magyar Péter hibája. Legutóbb itt is megírták: a 2026-os költségvetési hiány elszállásáért kizárólag a Tisza-kormány lesz a felelős.
Boby
Boby 2026. 06. 02. 20:08
Előzmény: #100964  Boby
#100965
Az már ugye kiderült, hogy a hiányért az új kormány felelős. Lelkiekben felkészülök mindenre.
Boby
Boby 2026. 06. 02. 20:06
#100964
Én csak kapkodom itt a fejem! Tabuk dőlnek meg. Kiderül, hogy az EU-ban nagyobb volt az infláció mint Magyarországon, az uniós forrásokat meg az orbán kormány harcolta ki. Azt várom, hogy mikor derül ki,hogy az mnb-ét meg Magyar Péter rabolta ki!?😊 
N0MAD 2026. 06. 02. 20:04
Előzmény: #100962  Bandita
#100963
hiszel a véletlenekben?
Bandita 2026. 06. 02. 19:45
Előzmény: #100961  N0MAD
#100962
Véletlen?
N0MAD 2026. 06. 02. 19:44
Előzmény: #100960  Bandita
#100961
Szerintem be akar kerülni a Guiness rekordok könyvébe mint a világon legtöbb pf nicket ignoráló troll.
Szerintem felkerültél a listára, ha tájékoztat róla ha nem.

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek