Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sztanil 2021. 07. 19. 10:14
Előzmény: #44339  ts3
#44340
Ezeknek mindegy. A cél szentesíti az eszközt. Ha valami nem tetszik, akkor az provokáció, vagy a nyugati titkosszolgálatok ármánykodása. A fidesz hívőket ez nem tántorítja el. Sőt!
ts3 2021. 07. 19. 10:02
#44339
rockmaster 2021. 07. 19. 09:45
Előzmény: #44336  ts3
#44338
A keleti diktatúráknak hódolnak, azt kritika nélkül befogadják (Kínára évek óta egy rossz szavuk sincs, pedig két lábbal tiporják az emberi jogokat), a nyugatot meg ok nélkül ócsárolják!
ts3 2021. 07. 19. 09:44
#44337
"A 444.hu az ügyben az alábbi kérdéseket tette föl.A Kormányzati Tájékoztatási Központtól öt kérdésre várjuk a választ:
  • Pontosan melyik nemzetbiztonsági szerv vett részt a fent felsorolt közéleti szereplők, újságírók megfigyelésében?
  • Kinek az utasítása alapján figyeltek meg újságírókat és más közéleti szereplőket?
  • Mi volt az indoka ezeknek a megfigyeléseknek?
  • Tervezik-e vizsgálni, hogy jogszerűek voltak-e ezek a megfigyelések?
  • Lennének-e a kormányban személyi következményei, ha kiderülne, jogalap nélkül figyeltek meg újságírókat Magyarországon?


Az Igazságügyi Minisztériumtól pedig ezeket kérdeztük:
  • Pontosan melyik nemzetbiztonsági szerv vett részt a fent felsorolt közéleti szereplők, újságírók megfigyelésében?
  • Kinek az utasítása alapján figyeltek meg újságírókat és más közéleti szereplőket? Varga Judit miniszter asszony tudott-e ezekről az utasításokról, esetleg ő adta-e ki azokat?
  • Mi volt az indoka ezeknek a megfigyeléseknek?
  • Tervezik-e vizsgálni, hogy jogszerűek voltak-e ezek a megfigyelések? Amennyiben jogellenesen figyelték meg ezeket a közéleti szereplőket Magyarországon, tervezi-e a lemondását az igazságügyi miniszter? Milyen más következményeket látnak kívánatosnak egy ilyen eset után?
Megkérdeztük az izraeli nagykövetséget, hogy:
  • Izrael felülvizsgálja-e az eszköz magyarországi exportengedélyét, miután kiderült, hogy azt közéleti szereplők megfigyelésére használták?
Amint választ kapunk bármelyik kérdésünkre, azonnal megírjuk."
ts3 2021. 07. 19. 09:36
#44336
"Népszava: Szijjártó meghívta az orosz külügyminisztert a magyar nagykövetek eligazítására"
"Állítólag Szergej Lavrov igent mondott, a külügyminisztérium hallgat."
  
Moszkva ellen vajon miért nem szabadságharcol ez a hazaáruló banda?
ts3 2021. 07. 19. 09:33
Előzmény: #44333  Zöldbéla
#44335
biztos van kamera a mobilodon
ts3 2021. 07. 19. 09:33
#44334
"Jó reggelt, könnyen lehet, hogy az év, sőt akár az évtized magyar politikai botrányára ébredtünk mindannyian, ön is, mi is, Magyarország kormánya is. 
Hogy úgy mondjam: o.O
Vasárnap kora este több világlap, köztük a brit Guardian és az amerikai Washington Post is magyar vonatkozású bomba-sztorit robbantott: "Izraeli kémszoftverrel figyeltek meg kormánykritikus magyar újságírókat, vállalkozókat és politikusokat".
Az eddig nyilvánosságra került adatok szerint mások mellett Varga Zoltán milliárdos vállalkozó, Chikán Attila volt gazdasági miniszter, és Simicska Ádám ellen is bevethették a szoftvert, vagy ilyesmire készülhettek a magyar hatóságok. A Direkt36 több újságíróját is megfigyelhették, amikor azok a 444-re készülő cikkeiken dolgoztak.
Az ellenzék kezdeményezi a nemzetbiztonsági bizottság összehívását a megfigyelési botrány miatt."
  
A fidesz bukása borítékolható 2022-ben
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 07. 19. 09:22
Előzmény: #44332  ts3
#44333

írj rá példát! :)
ts3 2021. 07. 19. 09:12
Előzmény: #44330  Zöldbéla
#44332
A pegasus szoftver majd készít helyetted képeket ami kínos lehet. 
:))
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 07. 19. 09:08
Előzmény: #44328  ts3
#44331
Már megint "bántják a magyart" (most épp "provokációval")! XD
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 07. 19. 09:03
Előzmény: #44329  sztanil
#44330

A gyermekeim képe csak feleslegesen foglalná a helyet a kaletafélék laptopján! (tudom, photoshop és társai is léteznek).
Normális ember nem készít(tet) magáról olyan felvételt, alkotást, ami kínos lehet a számára.
-------------------------------------------------
Eredetileg a kormányszervekről szólt a csevegés, ott pedig mindenkiről (még az óvodásokról is) akad arckép.
sztanil 2021. 07. 19. 08:11
Előzmény: #44312  Zöldbéla
#44329
Azért ha a gyerekeid fényképe a telefonodról Kaleta laptopjára kerülne az már biztos zavarna.
ts3 2021. 07. 19. 08:02
#44328
"Varga Judit először teátrálisan felháborodott, majd kérdés és a válasz törlését kérte egy interjúban, amiben azt firtatták, hogy adna-e engedélyt újságírók és ellenzékiek megfigyelésére"
"A francia Le Monde a közelmúltban kérdezte a magyar igazságügyi minisztert, aki provokációt kiáltott."
  
Jucika folytatja a kommunista hagyományokat.
A fiteszhívőnek nem volt szüksége rendszerváltásra.
Törölt felhasználó 2021. 07. 19. 00:02
Előzmény: #44326  pitcairn2
#44327
Ismerek egy baromi nagy keresztényt, a fészbúkon is osztja az észt, kinyilatkoztat, oktat, tényleg teljesen megőrült. Amúgy ismerem, ritka szar ember, és lazán felmenti magát, hogy hát ő is ember, ő is hibázik.
Úgyhogy majd mindenképpen szólok, ha az úgynevezett konzervatív oldaltól akarok emberséget tanulni.
pitcairn2 2021. 07. 18. 23:55
Előzmény: #44324  peter_s
#44326
köztudott, hogy a toleranciaharcosok a legintoleránsabbak, a "no hate" lózungok mentén nyomulók a leggyűlölködőbbek és így tovább:)
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 07. 18. 23:53
Előzmény: #44323  Törölt felhasználó
#44325
Velkám tu dö szakkör, látom, te se ütötted meg az ellenhazugban a nemzeti minimumot.
peter_s 2021. 07. 18. 23:37
#44324
Na, gondoltam benézek mi a pálya. Mióta nem írogatok annyi ocsmányság és trágárkodás hangzott el ebben a topikban, hogy regényt lehetne írni, és érdekes módon nincs moderálás, felfüggesztés, senki nincs felháborodva, hogy elhagyja fórumot, jelenti a hozzászólást, mint az én esetemben, sőt szinte csak lájkok vannak az alpári hozzászólások alatt. Csak néhány gyöngyszem: "ordas geci, senkiházi, birka, agyhalott, bunkó homofóbok, szar alak, faszkalap, húzzon el a náthás picsába, faszfej" stb. Azért ez messze übereli mindazt, amiért én itt megkaptam a magamét.
Milyen érdekes, ugye? Ha a tömegből azok okádják az ocsmányságot, akikkel a tömeg egyetért, az már mindjárt elfogadható a tömeg számára és megy a lájk, míg akivel nincs egy hullámhosszon, azzal szemben sokkal enyhébb megfogalmazásért már lincshangulat alakul ki, majd a szokásos hozzászólás jelentése, felfüggesztés, sértődés, felfüggesztést követően a másik kibeszélése, hazudozás róla és társai következnek. Ezek után azt hiszem, nem nekem kell megtalálni a lelki békét, ahogy javasolták itt nekem és a toleranciáról, elfogadásról sem kellene kiselőadást tartani.
.
PS.: nyugi, nem fogok politikai témában kommentelni mert nem érdekel, csupán látni akartam az itteni társaság viselkedését, azok után, hogy engem jól kioktatott a helyes és korrekt vitastílusról, toleranciáról, elfogadásról.
Már a topic leírása is egy hazugságon alapul: "Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év..." A jóérzésű és jóravaló jelzőket nyugodtan lehetne törölni, mert ezeknek nyoma sincs ebben a topikban.
Törölt felhasználó 2021. 07. 18. 23:35
#44323
Az "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topik sohasem vetemedne arra, hogy elhallgattassa azokat, akik nem értenek vele egyet.
Na jó, velem azért kivételt tettek.
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 07. 18. 22:30
Előzmény: #44313  Törölt felhasználó
#44322

Tisztában vagyok vele, hogy a hatalmat néhol ocsmány, szemét jellemtelen egyedek csoportja tartja a kezében, és semmilyen eszköztől sem riad vissza!
A jelenlegi "kormányunk" (nem csak) nekem már bizonyított épp eleget ahhoz, hogy ne bízzak bennük, ne higgyek nekik!
Szerencsés embernek mondhatom magam, mert képes vagyok megtartani a vágyaim  és a törvényes lehetőségeim közötti egyensúlyt, és mégis kellemes életet élek.
RangerHU 2021. 07. 18. 22:26
Előzmény: #44318  ts3
#44321
“ ez egy elég nagy lebukása o1g-nek, és még hol vannak a választások?”
Miért lesznek választások?
Na jó ez csak hangulat jelzés volt részemről….

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek