Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 04. 09. 15:53
Előzmény: #36815  sanka
#36840
Lejárt a munkaideje vagy elment sz.rni vagy elfogyott a netcsomagja.
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 04. 09. 15:17
Előzmény: #36838  WLM
#36839

Köszönöm, korrekt! :)
Nem tudni mennyi, de nyilván nem kevés gyermek nevelkedik olyan családban, ahol valamelyik szülő a saját neméhez vonzódik, de titkolja (esetleg kettős életet él).
Ha belegondolunk, egy  valóban homoszexuális embernek ugyanolyan kellemetlen (kínos, ..., undormány, mindenki válassza ki a neki legmegfelelőbb kifejezést) lenne egy ellenkező neművel szexuális kapcsolatot teremteni, mint egy heteronak egy azonos neművel. Nekik is joguk van a boldog párkapcsolathoz.
A fenti állításommal nem kívánom védeni azokat, akik pusztán a "mindent ki kell próbálni" alapon választanak maguknak azonos nemű partnert.
A magam részéről minden körülmények között ragaszkodom a hagyományos férfi/nő felálláshoz! :)
WLM 2021. 04. 09. 15:00
Előzmény: #36780  signal2
#36838
Szép Jó Napot Mindenkinek ! Ugyan ezt akartam írni a nyelvi fordulatokkal kapcsolatban,hogy azok a megnyilvánulások az ateistáktól csak annak tudhatóak be,de ebédhez parancsolt az ara, így meg lettem előzve.A Petry üggyel kapcsolatban,pedig a vehemenciám miatt, pont a lényeg maradt le. Ha hiszitek ha nem, egyetértek a kula bácsi (aki a gúnynevét nálam a lepkézéseivel vívta ki) által hirdetett eszmével,hogy a család az család, csak szeretek magamtól rájönni dolgokra, nem kell ,hogy egy az ügyre piócaként rátelepedett lobby vezessen rá vagy zsarolja ki. Az embertársaim véleményére inkább adok ,jelen esetben a tiétekre. Amúgy ha már a nevelésnél tartunk a Két pasi meg egy kicsi,már akkor ennek ágyazott meg diszkréten briliánsan.A Modern család pedig direktbe nyomja ezt a feelinget. Mindkettőt imádom,ha így nevelnek állok elébe ,de a direktívákat dobom.És ,hogy fokozzam, elképzelhetőnek tartom,hogy egy gyereknek jobb helye van egy meleg családban,mint jónéhány keresztény hetero családban,hiszen jóval nehezebben jutnak hozzá a hőn áhított gyerekhez és ezért nagy (vagy akár nagyobb)százalékban kincsként kezelik,nem jellemző rájuk az agresszió stb..Zöld Bélának pedig annyit üzenek,hogy átgondoltam és igaza volt, Petry sötét volt. 
signal2
signal2 2021. 04. 09. 14:58
Előzmény: #36834  Deimos
#36837
Az ellemzek a valasztolat n osztja meg, azt egy közvelemyénykutatóceg osztottaeg. A kormány használja a keleti/nyugati vakcinamegosztást, az ellenzék inkabb a megfelelően emgedelyezett/ nem megfelelően engélyezett megosztást használja..
Törölt felhasználó 2021. 04. 09. 14:53
Előzmény: #36834  Deimos
#36836
Nem érted, hogy nem az a baj, hogy keleti vagy nyugati a vakcina ?
Törölt felhasználó 2021. 04. 09. 14:52
Előzmény: #36834  Deimos
#36835
Milyen felmérés ?
Nem linkelem be, tájékozódj !
Deimos
Deimos 2021. 04. 09. 14:50
Előzmény: #36826  Törölt felhasználó
#36834
Milyen felmérés ?
Ez a másik súlyos bűn az ellenzék részéről, hogy még oltásügyében is megosszák az embereket fidesz hívőkre, meg ellenzéki hívőkre. A vakcinákat nyugatira meg keletire.
Járvány ideje alatt széthúzást szítanak... egyre nehezebb embernek nevezni őket.
Törölt felhasználó 2021. 04. 09. 14:50
Előzmény: #36825  Deimos
#36833
"Hamár itt tartunk én arra lennék kíváncsi, hogy az ellenzék mennyit kap a nyugati gyártóktól azért, hogy a keleti vakcinák ellen lobbizik."
Egyébként nincs rá szükség, hiszen a kínai vakcina a világ legdrágább vakcinája. Legalábbis a magyar beszerzés szerint. Ennél olcsóbbn lehet lehet venni Pfizert, a töredékéért Astra Zenecát, minek a pénzkidobás negatív reklámra ?
signal2
signal2 2021. 04. 09. 14:49
Előzmény: #36819  Deimos
#36832
Sajnálom, hogy ilyrn mehezeneg, neked a megertés. Az állitásom az volt, hogy heterok között ugyanúgy terjed, mivel nem attól függ a terjedés, hogy valaki homo vagy hetero, hanem attól, hogy mennyire váltogatja valaki a partnerét, es védekezik-e.
Ezt állítottam, és ez tény. 
Az a te dolgod, hogy a nyolcvanas években ragadtál. 
Placa
Placa 2021. 04. 09. 14:49
Előzmény: #36820  Dehogynincs
#36831
"Miből lop? Növeli az államadósságot. Nemrég vett föl egy gigahitelt"
 
ne haragudj, de kicsit magasra tetted a lécet!
majd pont ilyen apró f@szságokkal foglalkozzunk, miközben az Andrássy úton fajtalankodnak a melegek?
 
;)
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 04. 09. 14:49
#36830

Valaki még nem vette észre, hogy már nem az 1980-as évek elején járunk, ráadásul számára fontosabb, hogy a homoszexualitásról és az AIDS-ről beszéljünk, mint a kormányzat disznóságairól.
------------------------------
Az alábbi cikkből egy "bizalomgerjesztő" hamisításra derült fény.
Első körben meghamisították az alkalmazási előírást, amit utóbb kényszerből (alighanem orosz követelésre) rendbe tettek.
Miért is kellene vakon bízni az NNK módszereiben?
https://www.portfolio.hu/uzlet/20210322/modositotta-az-ogyei-a-szputnyik-vakcina-alkalmazasi-eloirasat-475174
Deimos
Deimos 2021. 04. 09. 14:47
Előzmény: #36824  Törölt felhasználó
#36829
Ismerem, elolvastam, hogyan működnek.
Egyes országok orvosai szerint meg amiatt, hogy benne van az elölt vírus maga, valamivel  jobb védelmet adhat a mutánsok ellen.
Működik a kínai oltás, márcsak azért is működik, mert maga az oltás fajtája egy hagyományos, régóta használt, kiforrott technológia. 
Jobb, hogy van kínai vakcina, mintha nem lenne.. így aki nem akar meghalni, az betudja oltatni magát, ha úgydönt. Nem értem, miért jó azaz ellenzéknek, ha minél több magyar meghal ?
Törölt felhasználó 2021. 04. 09. 14:45
Előzmény: #36825  Deimos
#36828
Én pedig arra lennék kíváncsi, hogy Te mennyi pénzt kapsz a pártközpontból, hogy butaságokat firkálj.
signal2
signal2 2021. 04. 09. 14:45
Előzmény: #36817  Törölt felhasználó
#36827
Az lehet, hogy a teljes oltottság utáni vedettség még nagyon kevés, a védekezés egyéb eleme pedig elég gyenge.
Törölt felhasználó 2021. 04. 09. 14:43
Előzmény: #36824  Törölt felhasználó
#36826
Ez nem oltásellenesség. Ahogy a felmérés is mutatja a FIDESZ hívei között nagyobb az oltásellenesség, de lehet hogy a FIDESZ szavazói az "oltásellenes" DK-nak hisznek, akkor már tényleg nagy a baj a kormánypártoknál.
Deimos
Deimos 2021. 04. 09. 14:40
Előzmény: #36818  csendben
#36825
Minden vakcinát védek, ha nem tűnt volna fel, ha a pfizer ellen kampányolna az oltásellenes ellenzék, akkor azt védeném.
Én amúgy oroszt kaptam és örültem neki. 
Nem kezdtem el finnyogni, hogy "fujj, ez keleti" mint valami nyomorult, hanem megköszöntem, hogy védelmet kaptam és kész. Ennyi. 
Hamár itt tartunk én arra lennék kíváncsi, hogy az ellenzék mennyit kap a nyugati gyártóktól azért, hogy a keleti vakcinák ellen lobbizik.
Törölt felhasználó 2021. 04. 09. 14:38
Előzmény: #36812  Deimos
#36824
A kínai vakcinában benne van a vírus maga (elpusztított formában), hatékonysága nem bizonyított, egyes országok orvosai szerint akár egy harmadik adagra is szükség lehet bizonyos embereknél, hogy kialakuljon a védettség.
geza77
geza77 2021. 04. 09. 14:36
#36823
Kolyok
Kolyok 2021. 04. 09. 14:32
Előzmény: #36818  csendben
#36822
Ahhoz sík hülye ez a szerencsétlen... pár sörért írogat itt naphosszat utána meg ájultan fekszik és hallgatja a m1-at a háttérben ,hogy tájékozott legyen...
Törölt felhasználó 2021. 04. 09. 14:31
Előzmény: #36819  Deimos
#36821
A következő mondatban benne van a válasz, de többet nem segítek.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek