Topiknyitó: motorGP 2010. 11. 15. 10:28

GSPARK  

Ma piaczárás után fog jelenteni a GSPARK.

MA hozza nyílvánosságra Q3 számokat.



Lehet hogy érdemes itt 800-on belevenni mert holnap 850-en nyit.

Vélemény?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Uhura 2026. 05. 28. 23:07
Előzmény: #5964  safilaci
#5970
Hello. 
Tudsz mondani jó csoportokat német piacra?
Rencsi 2026. 05. 28. 16:28
#5969
KH-nál megjött rendben.
Anyacica 2026. 05. 28. 10:15
Előzmény: #5967  Alexx
#5968
Köszönöm szépen a választ. 
Alexx 2026. 05. 28. 09:54
Előzmény: #5965  Anyacica
#5967
Üdv. Nekem az Erste eur osztaléknál sok esetben csak másnap, harmadnap reggel látom az összeget. Persze könyvelve a tranzakciók közt a jó napi dátummal. Én legtöbb szolgáltatónál csak holnapra várnám.
trazsi.aniko 2026. 05. 28. 09:38
Előzmény: #5965  Anyacica
#5966
Nem...
Anyacica 2026. 05. 28. 09:30
#5965

Elvileg ma kellene megérkezni az osztaléknak. Több banknál lévő számlát is figyelek, de úgy látom sehol nem érkezett még. Kapott már valaki és ha igen melyik bankba?
safilaci 2026. 05. 23. 12:39
Előzmény: #5960  Seri
#5964

Üdv!
A kiemelkedő osztalék miatt sokan realizáltak hisz ez egy egyszeri alkalom volt.
Árfolyamon már nagy volt a nyereség így azt eltettem.
Mivel ide visszajött átértékeltem és újra veszem.
Sajnos( jelenleg ) főleg devizában vagyok a tőzsdén így a ft erősödés nem jött jól.
Mivel nem ma fog visszamenni ezért újra hosszútávra keresem a befektetéseimet.
Főleg Dax ! ( lassan 20 éve nyomon , sokat olvasom a különböző csoportokat, keveset írok )
Borisz 2026. 05. 23. 09:05
Előzmény: #5962  niobeta
#5963
Tűpontos.
Hozzátenném, hogy a talajszennyezés megoldására remény se látszik rövid/közép távon, de talán még hosszún se nagyon.
Úgy gondolom, a részvény a következő években át nyugodt lassú emelkedést produkálhat stabil osztaléktermeléssel EUR-ban. Kockázat nem nagyon látszik. Biztonsági befektetésként szerintem kiemelkedően jó.
niobeta
niobeta 2026. 05. 23. 07:18
Előzmény: #5961  Uhura
#5962

nagy mozgástere nincsen a cégnek - a mostani stabil működés, fix nyereség ami az inflációval nőhet évente - egy kiugrási pontja lehetne ha végre lezárulna a vitatott terület kártalanítása és megtörténne a föld cseréje akkor tudna egy nagyobbat ugrani a cég - vagy fejlesztéssel ( hosszú távon tudna szintet lépni ) vagy a terület értékesítésével ( egyszeri extra kifizetés ) - én ezt látom a gspark-kal kapcsolatban
Uhura 2026. 05. 22. 23:50
Előzmény: #5957  niobeta
#5961
Igen ebben igazad van. Kérdés hogyan tovább mik a jövőbeni kilátások. 
Seri 2026. 05. 22. 21:54
Előzmény: #5959  safilaci
#5960
Hmmm...... ha ismét gyűjtesz, (és nem sértő a kérdésem) akkor miért adtad el????
Nem értem, főleg hogy hosszútávú befektetésként írsz róla.
safilaci 2026. 05. 22. 16:10
#5959

Szép napot Uraim!
Folyamatosan veszem az átlagom 15 most is bent vagyok 500 db-bal 14,5-ön ( pár darabot kaptam )
Ez egy nyugalmas papír megfelelő osztalékkal hosszútávú befektetőknek.
Az első csomagomat még 9,50 - ön vettem majd dobtam az egészet 16,90 - en.
Újra elkezdtem gyűjtögetni !
trazsi.aniko 2026. 05. 22. 15:49
Előzmény: #5957  niobeta
#5958
Most vagy a 17,2 és felett volt a sok vagy ez a 14,5 a kevés... Persze ez csak szubjektív érzés. Azt gondoltam, hogy azért marad jogosan 15 fölött, mert számolnak, hogy a beadott északi területi per már belátható időn belül lezárul. Én 14,7-8 (bár ekkor húzom a szám) és 15,3-5 közé tenném az árfolyamot... Az AB-nak elvileg 90 napja van reagálni de +30, 60 nap is úgy ahogy belefér és ennek figyelembe vételét gondoltam, hogy 15,20-50 megtartja... És ha + a Parknak az állásfoglalás és belátható időtávon takarítanak akkor az erős kiindulópont... De elszámítottam magam.
niobeta
niobeta 2026. 05. 22. 15:13
Előzmény: #5956  Uhura
#5957
akkor ugrott fel 17-re illetve fölé amikor megszavazták a 0,99 extra osztalékot, tehát ne a 17-ből indulj ki, mert jövőre az osztalék nagy valószínűséggel visszatér a normál kerékvágásba 0,72-0,75 körül valahol - az elmúlt években is cc 5-5,5% osztalékhozama volt erre a 14 körüli árfolyam teljesen jó és reális is - és persze ez mind euroban érkezik
Uhura 2026. 05. 22. 13:37
Előzmény: #5953  trazsi.aniko
#5956
Hát b.... benéztük pedig olyan szépen tartotta 15.5 kotul ... hát nem tudom.17-1.89 az nekem nem igazán néz ki 14.6 nak :(
return.value
return.value 2026. 05. 22. 10:47
Előzmény: #5952  return.value
#5955
Igen, korán kezdtem. :(
lukskypoker
lukskypoker 2026. 05. 22. 10:13
#5954
Nagyszerű vételek.
trazsi.aniko 2026. 05. 20. 16:31
Előzmény: #5952  return.value
#5953
Inkább én úgy tenném fel a kérdést, hogy kinek nem éri meg 15-ért jelen piaci viszonyok között? Jó lenne, ha 15 alá nem nézne be... 
return.value
return.value 2026. 05. 20. 16:10
#5952

Meddig esünk még? 
Óvatosan csipegetem, de lehet, korán kezdtem?
glossa 2026. 05. 15. 10:00
Előzmény: #5949  glossa
#5951
T+2 . bocs!   
trazsi.aniko 2026. 05. 15. 09:57
Előzmény: #5949  glossa
#5950
Nem. Ma már járt az oszti a T+2 nap miatt. Szerintem. Ezt az árfolyam is mutatja... Utolsó kereskedési nap: 2026. május 14.
glossa 2026. 05. 15. 09:51
Előzmény: #5948  skylaner88
#5949
 A 2026. évi osztalékra az a részvényes jogosult, akinek a részvényei 2026. május 18-án a tulajdonában/értékpapírszámláján vannak.
Aki ma elad, oszti bukta?
skylaner88 2026. 05. 07. 09:21
#5948
10es könyvet be tudna valaki tenni?
trazsi.aniko 2026. 04. 30. 12:54
Előzmény: #5943  Lili
#5945
Vételi dbVételi árEladási árEladási db
91016,95172 108
3716,917,352 060
1 05016,817,41 500
6016,7517,5509
13316,717,8187
90016,6517,9672
52116,517,951 535
7016,45183 600
10316,418,5246
7016,3518,620
Lili 2026. 04. 30. 11:53
#5943
Könyvet tudna berakni valaki? Köszönöm
amadeo 2026. 04. 29. 17:05
Előzmény: #5940  lukskypoker
#5942

Hát ez tanulságos volt.
Kicsit azért sajnálom hogy nem volt valami régről bent poshadó eladási megbízásom akár csak 18,5 szinten..
skylaner88 2026. 04. 29. 15:11
Előzmény: #5940  lukskypoker
#5941
Csak valakinek nagyon fontos volt 835db-ot venni piacin, üres könyv mellett.....
Biztos megérte....Értelme mi volt nem tudom

Topik gazda

motorGP
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek