Topiknyitó: Portfolio 2017. 04. 10. 08:43

Valószínûleg hiába tüntetett 80 ezer ember  

Ugrás a cikkhez
Mintegy 70-80 ezer fõ tüntetett ma azért, hogy Áder János államfõ ne írja alá a CEU ellehetetlenítését célzó törvénymódosítást. A Magyar Nemzet információi szerint azonban hiába: Áder - amilyen késõn csak lehet - aláírja a
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
szivacs
szivacs 2017. 04. 11. 11:33
Előzmény: #95  szivacs
#100
4 perc elég volt az igazoláshoz.
salve 2017. 04. 11. 11:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#99
persze hogy nem! - mert amit nem tudsz megmagyarázni (nincsenek érveid) az mellet félrenézel, mintha nem is létezne (régóta ezt csinálod itt a fórumokon)
mityu2 2017. 04. 11. 11:11
Előzmény: #95  szivacs
#98
dolgozik a soros-dzsihád
-pny 2017. 04. 11. 10:49
Törölt hozzászólás
#97
-pny 2017. 04. 11. 10:49
Törölt hozzászólás
#96
szivacs
szivacs 2017. 04. 11. 10:45
Előzmény: #65  elemes
#95
"A fórumon az a szép hogy nem lehet válaszra KÉNYSZERÍTENI az embereket :-)))" Azért van aki rendszeresen megpróbálja, sőt csekklistát dolgozott ki és alkalmaz kitartóan a csúsztatós kérdésekkel hamis (be)állításokkal történő beskatulyázásra, táborba szorításra majd karaktergyilkosságra...
salve 2017. 04. 11. 10:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#94
hú, ez aztán az érvelés! arra sem voltak érveid tegnap, mivel magyarázod hogy a még érettségivel sem rendelkező (és az EU-s költségtérítésekkel visszaélt) Schulzot 100%-al választotta meg pártelnöknek a német SPD - márpedig ilyen választási eredmények csak É-Koreában vannak..de ez nem baj, ez teljesen rendben van, de persze csak azért mert egy jóelvtársatokról van szó, aki odamondogat Orbánnak. bezzeg ha Orbánt választotta volna meg ilyen arányban bárki bármire, akkor azzal ordítanátok tele minden fórumot visítva, hogy "ekkora botrányt még a világ nem látott, hát ilyen szörnyű választási eredméynek csak egy full diktatúrában É-Koreában vannak, botrány, monnyonle! és különbenis!"
elemes
elemes 2017. 04. 10. 23:24
Előzmény: #92  morci
#93
nagyon örülök, hogy nem szántam több időt :-) és köszönöm a visszajelzést.
morci 2017. 04. 10. 23:15
Előzmény: #89  elemes
#92
Csak el ne felejtsem, hogy soha többé ne kérdezzek ezen a kurva fórumon.... Szóval 4 év alatt kitaláltak egy pályázati rendszert. Meg valamiféle lakástámogatási konstrukciót fiataloknak előbb új lakásokra, aztán röviddel a 2002-es választások előtt kiterjesztették használt ingatlanokra is. Aztán fél év múlva (konkrétan 2002 szeptemberére) olyan ingatlanárak lettek, hogy annak is hitel kellett, aki fél évvel korábban meg tudta volna venni az ingatlant kp. A kommunista és egyéb rabló intézkedéseikkel meg okoztak 1000 milliárd kárt. Szóval nem biztos, hogy a fáradtságod miatt nem jut eszedbe más. :-))
-pny 2017. 04. 10. 23:01
Törölt hozzászólás
#91
-pny 2017. 04. 10. 23:00
Törölt hozzászólás
#90
elemes
elemes 2017. 04. 10. 22:54
Előzmény: #88  morci
#89
kicsit fáradt vagyok már sokadszor leírni ezt meg vitákba merítkezni róla.meghátugye, amit az ember elé raknak készen, arra csak húzogatja a száját.azt fogja értékelni, amiért megdolgozik. úgyhogy hadd ne írjak listát. csak egy érdekesség: az úgynevezett széchenyi tervet úgy tákolták össze, hogy a pályáztatási rendszer egy az egyben az EU pályázati rendszert másolta -- ezzel akarták felkészíteni az államigazgatást és a gazdasági szereplőket felkészíteni arra, hogy lehet majd pénzt kapni a kohéziós alapokból. (ezután gyurcsányék első lépése volt, hogy az egészet szétverték és persze 2004-ben kapkodva, a nulláról kellett valamit összerakniuk.)
morci 2017. 04. 10. 21:21
Előzmény: #86  elemes
#88
Bokros nem mondta, én mondtam, hogy mondhatta volna... De még mindig nem tudjuk, hogy szerinted mit csinált jól orbán abban a 4 évben. És az általam írt pontokról is érdekelne a véleményed. Tudom, a fórumban az a jó, hogy nem KELL mindenre válaszolni...
goapsy1
goapsy1 2017. 04. 10. 21:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#87
Elemest nem tudom, mi zavarta :) De a híveket nem zavarja semmi most se, akkor se. Max félrenéznek, a CEU-s kutatónő esetét biztos hallottad, aki most nagyot nézett, hogy a maffia bedarálta az egyetemét, pedig ő mindig rájuk szavazott.
elemes
elemes 2017. 04. 10. 21:02
Előzmény: #84  morci
#86
"Ennek a felére azonnal mondhatná Bokros Lajos, hogy lám-lám, ezek a csomagom eredményei." Bokros pénzügyminiszterként olyan volt, mint egy hisztis picsa, a csomagjának a nagy részét nem tudta épkézláb módon megfogalmazni, el is kaszálta az alkotmánybíróság, ami megmaradt az kb 220 milliárd (akkori) forint egyenlegjavulást hozott az államháztartásban, amiből 200 milliárd forintot hozott az alultervezett infláció, 20 milliárd egyéb apróságok. 1995-ben. nagyon hiteles amikor egy szükséges és helyénvaló fiskális egyenlegjavítás után 4-5-6 évvel azt mondja, hogy ez mind az ő műve.
-pny 2017. 04. 10. 20:58
Törölt hozzászólás
#85
morci 2017. 04. 10. 20:56
Előzmény: #69  elemes
#84
"már az ÉSZLELÉST is átszűrjük a prekoncepcióinkon" Elemes, mi ez a süket hasbalökő maszlag??????????????? Csak annyi érdekelt, hogy te mit láttál jónak abban a négy évben. "amíg bármiféle érzelmi viszonyulás van bennünk, addig tényszerű észlelés nem létezik" Nem akarok érzelmek nélkül viszonyulni semmihez, de amint láttad, megkérdezek másokat is, hogy mit gondolnak. Nem gondolom, hogy az én véleményem a mérce, és merem remélni, hogy még befolyásolja a gondolkodásomat mások véleménye. Te érzelmek nélkül formálsz véleményt mondjuk erről a négy évről? Közben találtam tőled két sort a kérdéses évekről, de azt kell, hogy mondjam, nem tudok velük mit kezdeni, mert számomra ezek nem konkrétumok : "A 98-02 közötti kormányzás kifejezetten eredményes volt. Gazdasági felzárkózás, EU csatlakozás előkészítése, az ország gazdasági mozgásterének bővítése, versenyképesség javítása, az aktív-cselekvő attitűd bátorítása." Ennek a felére azonnal mondhatná Bokros Lajos, hogy lám-lám, ezek a csomagom eredményei. A vastagon szedet meg külön gyöngyszem, gondolom, a kormányprogram része volt. Én például ezekre emlékszem orbántól : - Kommunista gázárpolitika, amely a MOL magánszemély tulajdonosaival fizettette meg a gázfogyasztók számlájának egy részét. Könnyen lehet, hogy ennek az eredményeképpen lapul ma putyin zsebében viktorkánk. - Általában a nagy tőzsdei cégek árfolyamának politikai befolyás alá vétele. "Azért vannak a gyógyszergyártókkal kötött szerződések, hogy megváltoztassuk őket." - 2001. évi 120. törvény a társaságok felvásárlásáról és a kisrészvényesek kiszorításáról, amelyet "véletlenül" olyan kurva jól sikerült összeraknia a fideszes jogász bagázsnak, hogy magyar családok ezreitől koboztak el FÉLÁRON cégvagyont a törvény alapján. Ezek SZERINTEM olyan intézkedések, amelyeket egy kormány egyszerűen nem tehet meg és ezek miatt politikai akasztást érdemelt ki akkor is, ha egyébként minden mást jól csinált volna.
goapsy1
goapsy1 2017. 04. 10. 20:51
Előzmény: #80  elemes
#83
"másrészt meg pont az történik. amit joggal kifogásolt már 18 éve is a fidesz: belpolitikai vitát külföldre visz a vesztésre álló fél. " Ahhoz képest, hogy kifogásolta, gőzerővel csinálta, mikor ellenzékben volt.Pedig a mostani state capture-höz képest az akkori ellenzéknek arany élete volt.
elemes
elemes 2017. 04. 10. 20:45
Előzmény: #77  _Bekre_Pal_
#82
Mekkora egy ... böszmeség már ez :-)))) Majdnem olyan jó, mint az alternatív tény, meg a nem bontottuk ki az igazság minden szeletét. Ha egy hangot is komolyan lehetne venni belőle, akkor a CEU élne is virágozna, mint a liberális egyetem, meg lenne mellette az illiberális államvédelmi egyetem (vagy hogy a tökbe hívják most) és versenyeznének. Csak ugye, az illiberális egyetem elég szar, ezért csak akkor tud versenyben maradni, ha lenyomja a liberálisat.
-pny 2017. 04. 10. 20:44
Törölt hozzászólás
#81

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek