Topiknyitó: Törölt felhasználó 2020. 11. 02. 09:15

TRUMP VAGY BIDEN ?, SZAVAZZANAK.  

Mindenki csak egy nevet irjon ide.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Phylaxa 2020. 11. 11. 08:45
Előzmény: #1934  Peterbond
#1939
Én biztosan nem tudom, hogy mikor, hol csalnak. Az engem nem igazán érdekelt soha, hogy valakik 5 percenként ezt kiabálják. Ha valakinek problémája van egy választás lezajlásával, akkor hivatalosan bejelenti és felülvizsgálatot kér. Ezt most az elnök megtette 4 államban. Gondolom, hogy a bíróság előtt meg is fogja indokolni és konkrétumokat tár fel.
       
Én annyit szűrtem le a "pletykákból", hogy gyakorlatilag rengeteg lehetőség van arra, hogy pár államban kis különbségnél biztosan befolyásolni lehessen a jogszerű procedúrát. Ez sajnos nálunk is létezik,természetesen nem értek vele egyet, sajnálom, hogy törvény biztosítja. A csalást viszont bizonyítani kell, az nem törvényes.
   
Bocs, de majd az USA bíróságának fogom elhinni, hogy mi történt. :)
signal2
signal2 2020. 11. 11. 08:21
#1938
No,  úgy néz, nemhogy elnyomva nem volt Trump a médiában, hanem a Twitteren pl privilégiumai voltak:
https://www.theverge.com/2020/11/7/21552606/trump-twitter-world-leader-public-interest-exception-ends-january-loss
Tagore
Tagore 2020. 11. 11. 07:20
Előzmény: #1936  Tagore
#1937

Sajnos sokszor hajlamosak vagyunk lenézni a régebbi korok gondolkodóit, de a valóság az, hogy mindig éltek, és működtek intelligens emberek......... gondoljunk csak Hippokratészre ----egy a tömegből........
Tagore
Tagore 2020. 11. 11. 07:15
Előzmény: #1915  Phylaxa
#1936
"Én elhiszem, hogy a legnagyobb demokráciában "minden nyitott", csak az a helyzet, hogy ha így lett volna valamikor is, akkor már nem létezne. :)"
Szerintem az "alapító  atyák" nem voltak gyenge koponyák, körbe bástyázták a demokráciát.......
Az amerikai történelem alapító atyák (Founding Fathers) néven tartja számon az Amerikai Egyesült Államok azon politikai vezetőit, akik aláírták a függetlenségi nyilatkozatot vagy az USA alkotmányát. Richard B. Morris történész 1973-ban a következő hét személyt nevezte meg alapító atyákként: John Adams, Benjamin Franklin, Alexander Hamilton, John Jay, Thomas Jefferson, James Madison és George Washington.[
"Az új köztársaság első ügyei közé tartozott a nyugati, jórészt indiánok lakta területek státuszának rendezése. A Kongresszus a saját felügyelete alá vonta és territóriummá szervezte őket. A telepesek beköltözésével ezek fokozatosan tagállamokká alakultak át. Az államok föderációjából álló ország központi kormánya ekkor még igen gyenge volt, és a nacionalisták – többségükben háborús veteránok – aggódtak, hogy nem tudna elhárítani egy külső támadást, vagy akár egy belső felkelést (mint a Shay-felkelés 1786-ban).[40] 1787-ben összehívták a philadelphiai konvenciót, melyen az államok képviselői elfogadták az Egyesült Államok alkotmányát, amely hatékony központi kormányt és erős köztársasági elnöki hivatalt hozott létre. Emellett az alkotmány biztosította a személyes szabadságjogok sérthetetlenségét és a zsarnokság kialakulását megakadályozandó, szétválasztotta a három hatalmi ágat (törvényhozás, végrehajtás, igazságszolgáltatás).[40] A Kongresszust felhatalmazták, hogy 20 éven belül tiltsa be a külföldről érkező rabszolgák kereskedelmét (amit 1807-ben meg is tett). Mivel a déli államok népességének jelentős része szavazati joggal nem rendelkező rabszolgákból állt, az államok közti politikai aránytalanságok elkerülésére a Kongresszusban a képviselők számát úgy határozták meg, mintha a rabszolgák háromötöde szavazóképes lenne. Az egyezség még ilyen kompromisszumos formában is megnövelte a déli képviselők politikai súlyát, különösen, miután az ültetvényes rendszert kiterjesztették azokra a déli területekre, ahonnan elűzték az indiánokat. A külföldi rabszolgák hiányát megfelelően pótolta belföldi kereskedelmük. Jelentős volt az antiföderációs erők aránya, akik attól tartottak, hogy a központi kormány túlzott hatalomra tesz szert. Kiengesztelésükre 1791-ben kiadták a Jognyilatkozatot (Bill of Rights), amely tíz pontban módosította az alkotmányt és biztosította a szólás- és vallásszabadságot, a szabad fegyvertartást és azt a jogot, hogy csak esküdtszék véleménye alapján lehessen elítélni a polgárokat.[41]"

Peterbond 2020. 11. 11. 02:08
Előzmény: #1915  Phylaxa
#1935
"Újraszámoltatást kért 4 államban ha jól tudom, ennyi az ami ránk tartozik. Hogy mit tudnak, mivel indokolnak annak pedig valszeg egy kis részét tolták a nyilvánosság elé, amiből hegyek lettek a fülbesúgás miatt. "
.
A birosagi eljarasok nyilvanosak. Az ugyvedei kb semmi bizonyitekot nem tudnak felmutatni ezert a legtobb birosagon elbukii a kerelmuk a szavazatok ervenytelenitesere vagy figyelmen kivul hagyasara. Ujraszamolast kerhetnek ha nincs csalas is egyszeruen a szoros eredmenyre hivatkozva. Mondjuk vicces pont attol az elnoktol aki 2016 ban szorosabb allasnal kijelentette hogy amerika dontott es semmi ujraszamolas nem lesz es az ugyvedeivel megtamadta azokat a kereseket ( pl pont a Michiganit is ajol 11.000 el nyert most meg 150.000 felett kapott ki es ujraszamolast akar)
Peterbond 2020. 11. 11. 02:03
Előzmény: #1915  Phylaxa
#1934
". Ugyanis ez olyan információk kiadásához vezethet, amit tilos nyilvánosságnak kiadnia"
.
Na ne mar. Ez amit leirsz igaz lenne a normalis elnokokre. Pont ez a pozicio adta hitelesseg amirol beszeltem. "Ha az elnok mondja biztos igaz hisz o tudhat valamit amit mi nem hisz hozzaferhet rengeteg titkos infohoz amihez mi nem. Meghat o az elnok es o nem beszelhet csak ugy a levegobe. Az o szavanak sulya van es ezzel felelosseg jar" gondolja az egyszeri ember. Trump meg Tweeteket oszt meg amiket 1 oraja olvasot es senkit meg se kerdezet annak hitelessegerol. Ha lemegy valami a Fox news on 5 percre ra mar TWEETeli is ki. Nincs mogotte semmi amire te gondolsz. Nem hogy titkosszolgalati vagy mas titkos tudas amut nem oszthat meg. Semmi. Ugyanugy osztotta a 130.000 szavazatos hulyeseget annak ellenere hogy azt az eredeti ki tweetelo emver torolte es elnezest kert a tevedeseert.
Peterbond 2020. 11. 11. 01:55
Előzmény: #1911  WLM
#1933
Trumpnak kb tenyleg ennyi. Ha negy ev elnoksegebol nem tanultad ezt meg kar is eroltetnem. Az ember maga a ket labon jaro Fake news aki ha hal valami elkepesztot a teveben mar adja is tovabb es ha utana rakerdeznek hogy ezt hogyan hisz itt a cafolat semmi olyan nem volt amit allitott o jon azzal hogy csak halotta a teveben vagy olvasta es megosztotta. Ilyen tekintetben egy vicc az ember de pontosan tudja hogy a fo tabora erre vevo.
.
Amugy en nem tippeltem semmit pont azert mert tavaly is nagyott forditott az elozetes kozvelemeny kutatasokhoz kepest. En siman elhittem volna hogy akar o nyer es nem kialtottam csalast ( es ez pl a 2. Nap nagyon is ugy nezet ki hogy meglesz neki miutan behuzta floridat es texast )
Törölt felhasználó 2020. 11. 11. 01:33
#1932
Nyert a tramp.😀 kivonult a diliházbol és agynyomorékok, büvköréből.👫
HPeter76
HPeter76 2020. 11. 11. 00:53
Előzmény: #1930  Törölt felhasználó
#1931
Majd holnap mondok egy kettőt,,, Jó éjt,,, már ellehet mondani MEG LETT AZ MÁR NYERVE!! ÚGY,HOGY
 NEM SOKAT ZAVAR,,,
Törölt felhasználó 2020. 11. 10. 23:26
Előzmény: #1929  HPeter76
#1930
A 2016-os választásra gondolsz ? A hamis Facebook üzenetekre, az orosz behatásra ? Tényleg !
HPeter76
HPeter76 2020. 11. 10. 23:23
Előzmény: #1928  HPeter76
#1929
Már önmagában olyan a rendszer nagyon erősen vissza lehet vele élni!! (hamisítás lehetősége nem kizárt)
HPeter76
HPeter76 2020. 11. 10. 22:40
Előzmény: #1920  badsector1
#1928
Ez azé nem ilyen egyszerű,pontosan az tolta a levélszavazást a csalás felé!!
 -Hiszen ezt még Bájden is ELISMERTE!!!
WLM 2020. 11. 10. 19:48
Előzmény: #1922  user01
#1927
Amúgy tényleg nem kötelező,csak egy gesztus a másik félnek ,de erre te képtelen vagy.Árulkodó hozzáállás vmint a bizonyos kettős mérce.
WLM 2020. 11. 10. 19:45
Előzmény: #1922  user01
#1926
És mi a konklúzió te nick fetisiszta ?Ne magadból indulj ki én nem játszok szerepeket, nincs miért.
Törölt felhasználó 2020. 11. 10. 18:41
Előzmény: #1923  badsector1
#1925
Kicsit kemény azért ugye a címe ugye?!
Törölt felhasználó 2020. 11. 10. 18:40
Előzmény: #1923  badsector1
#1924
Gondoltam ez mindenkit érdekelni fog.Megjött az első jelzés ma.Vagy üzenet?!
https://www.szabadeuropa.hu/a/a-maffiaban-lehet-hasonlo-gondolom-ilyen-a-kozteve-belulrol-mtva-m1/30938814.html
badsector1
badsector1 2020. 11. 10. 18:19
#1923
"Trump szerint jövő héten lesz eredmény és nyerni fog"
"Az Egyesült Államok távozófélben lévő elnöke Twitteren hőbörgött egy sort."
  
Itt a fórumon is lehet a fityeszhíveknek hőbörögni. :))
user01
user01 2020. 11. 10. 18:17
Előzmény: #1918  WLM
#1922
Nem kell semmit se elismerjek, nem így működik a világ.
 
Mielőtt még nagyon belemélyülnél a szerepedbe emlékeztetnélek, hogyan mutattad be a WLM felhasználónevet a fórumon:
https://forum.portfolio.hu/index.php/prev/18567/7269061
Törölt felhasználó 2020. 11. 10. 18:11
#1921
emberiség ,lusták és mindent elhisznek mert nem járnak utána,mi a valoság,álomvilágban élnek és ha igy folytatják sosem ébrednek fel-és halálos alvás lesz .

Topik gazda

hexal
hexal
4 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek