Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 18:19

politika - rendőrség  

Tűrhetetlen a rendőrök részéről megnyilvánuló brutalitás.

Egyszerűen szándékosan ráúszították a rendőrséget a békésen tüntetőkre. Orbánnak inkább népszavazást kellet volna kedeményezni, ennek a mocskos söpredéknek az eltávolítására.

Én eddig bírtam cérnával, de most már nálam is betelt a pohár.

Lassan el fognak szabadulni az indulatok.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 21:49
Előzmény: #538  BuySell
#540
bejár egyátlalán viktor a parlamentbe? mert már nagyon rég láttam.

Komolyan dolgozhatna már egy keveset, nehogy megeröltesse magát, de azért leglaább bejárhatna.
BuySell 2006. 10. 24. 21:48
Előzmény: #536  Törölt felhasználó
#539
foldhozragadt én javasoltam, de persze a Debrecenieknek sem szeretnék rosszat, így hát javasolhatom valamelyik városszéli erdőt. Ott még kommandósabb is lenne a fíling
BuySell 2006. 10. 24. 21:47
Előzmény: #533  Törölt felhasználó
#538
Ilyen szempontból már az is hatalamas felelőtlenség hogy egy város BELTERÜLETÉN bármilyen gyülekezést engedélyeznek, hiszen ha elfajul akkor az ártatlanok fogják meginni a levét.

Orbán szerintem nagyonis tisztában volt a veszéllyel, de csakazértis bele szervezi a város közepébe a gyűlését. mert az annyira marha fontos volt hogy pont ott mondja el a beszédét.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 21:46
Előzmény: #535  Törölt felhasználó
#537
Igazed van,de az aug.20.-i eset valóban váratlanul érhette az embereket.
Erre sajnos számitani lehetett!
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 21:44
Előzmény: #534  Törölt felhasználó
#536
Protokoll, persze tudom én is. Csak erre találhatnának másik helyet. Mint ahogyan vki a tüntetőknek is javasolta Debrecent a nap folyamán.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 21:43
Előzmény: #533  Törölt felhasználó
#535
jonasjozsef

Utolag kurva okos az ember, leparkoltam a nyugatinál ( bajcsi mellett), mert a fiam imádja názni a zászlőkat, nem is gondoltam hogy percek alatt feltunhet egy tömeg.
Ezt bizonyitando: kocsival közlekedtem, tehát semmi nyoma nem volt annak, hogy vmi lenne, semmi nem volt lezárva.

Ezentul ne menjunk soha unnepelni emberek közé????

amint láttam hogy gáz lehet felélltam és mentem, még a könygáz elött. Utána pedig percek alatt elkezdtek a rendőrök lövöldözni.
Semmi értelme nem volt.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 21:41
Előzmény: #532  Törölt felhasználó
#534
Ennek szabályai vannak!
Protokoll!
Ezt nem gyf találta ki.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 21:39
Előzmény: #528  Törölt felhasználó
#533
Kontroll??? :)

két helikopter, több száz könnygázgránát, több ezer rendőr, minden utca lezárva, csak az Astoria felé lehetett menni...:)))))

Ennyi kontroll mellé GUMILÖVEDÉK KELL JÓEMBER????????????????

szerinted véletlen volt??? Ott voltam, akart a halál arra menni, vicc és szánalom a mai rendőrség.
Ártatlanul köpködtem a könnygázt, és az orrom vére is eleredt töle.
EZ NEM KONTROLL???

Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 21:38
Előzmény: #526  Törölt felhasználó
#532
:-) Szerintem az az 56 hülye is behúzott nyakkal ülte végig az egészet, és alig várta, hogy hazamehessen.
Akkor meg minek. A meghívottak között szerintem volt olyan is amelyik előtte azt se tudta hol van Magyarország.

De ott van a Bush látogatás. Az amerikaiak fele hülye texasi parasztnak tartja. Ez miatt a hülye gyerek miatt bénították meg a fél várost mikor itt volt.

A nagy emberek történelmet csinálnak a kamerák előtt. Nevetséges.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 21:37
Előzmény: #511  Törölt felhasználó
#531
Globusz.Én nem mentem sehova a családdal,mert számitottam erre az egészre!
Én azt gondolom,hogy a rendőrök a dolgukat végezték.
Ezeket a rendőröket erre képezték ki!Nekik ez a dolguk.
Sajnálom,hogy ilyesmibe keveredtél a gyerekeddel.
Remélem nem lett semmi bajotok,de azt is remélem,hogy tanultál az esetből,és jövöre okt.23.-án nem mész sehova,főleg gyerekkel.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 21:35
#530
hányszor fogja még a magyar ezt az utat megjárni????

a szabadság eszméje még mindig él benünk????

de most a félelem elnyomja benünk!

de ha majd betelik a pohár akkor, ujra szabadság lesz!
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 21:35
Előzmény: #527  Törölt felhasználó
#529
Igen érthető a felháborodásod globus!

rossz helyen rossz időben voltak néhányan.

A rendőrség nem mérlegelhet ilyen esetben mégis azt hiszem.
Mert akkor a vandálok, a békés embereket, pajzsként használva hadakoznának.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 21:33
Előzmény: #521  Törölt felhasználó
#528
Így viszont nem lehet kontroll alatt tartani azt ami a tüntetésen történik. Eddig sem továbbra sem. Nem lesz meg a bizalom a rendőrök felé. Az is ellenük fordul majd aki egyébként nem ért egyet a tüntetéssel.
Még lehet sakkozni. De szerintem már nem sokáig.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 21:32
Előzmény: #523  Törölt felhasználó
#527
Buysell

Félre ne érts!! Aki szándékosan nekimegy a rendőrnek az kalkulálja be az ellencsapást ami gumilövedék is lehet.

De vaktában tömegbe löni, amikor jol tudják a rendőrök hogy nagyon sok "ártatlan" lehet az utcákon, akkor erre csak azt mondom, hogy aki a parancsot kiadta AZ EGY IGAZI PERVERZ ÁLLAT!!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 21:31
Előzmény: #524  Törölt felhasználó
#526
Ugyan már!Ezt te sem gondolod komolyan!
BuySell 2006. 10. 24. 21:29
Előzmény: #522  BuySell
#525
saru remélem nézed hogy az örökhagyóknak mi a véleménye az örökösökről
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 21:29
Előzmény: #520  Törölt felhasználó
#524
Jónásjózsi!
Kádáréknak rendzett vadászatok jutnak eszembe erről.

Nincs olyan előjoga semmilyen hatalomnak, hogy megfossza az embereket a méltó megemlékezéstől, hacsak nem diktatúra van.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 21:29
Előzmény: #516  Törölt felhasználó
#523
OK

Akkor elmagyarázom: maga gumilövedék halálos sebet is ejthet ha szerencsétlenul talál el vkit.

SZERINTED BUDAPEST KÖZEPÉN A RENDŐR EZT FELFOGTA???????
AZT GONDOLTA HOGY MINDENKI BUNÖZŐ ÉS MINDENKI TUNTETŐ????
HA NEM FOGTA FEL AKKOR EZ A RENDŐR LEGKÖZELEBB BALTÁVAL FOGJA SZÉTVÁGNI A FEJED VAGY AKÁRKIÉT, MERT NEM VOLT NÁLA GUMI.

Megismétlem: rengeteg ott rekedt ember volt, rengeteg éppen arra sétáló ember aki éppen kereste a kiutat, mint én a gyerekemmel.
SAJNOS A SELEJT MEGY RENDŐRNEK, EZT LÁTHATTUK.

Szerinted a könnygáz mellé az kelett???
Az egyik legerősebb könnygázt használták megint.
Ugyanmár, aki ott volt tapasztalta a rendőrök fölényét, nem kellett ahhoz megvakitani vkit és életveszélyes sérulést okozni senkinek.

BuySell 2006. 10. 24. 21:27
Előzmény: #521  Törölt felhasználó
#522
akit érdekel azmost láthat VALÓDI 56-osokat és hallhatja a véleményüket az ATV-n
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 21:24
Előzmény: #514  Törölt felhasználó
#521
malév a rendőrök símaszkban visszatérő téma, szerintem pszichológiai hatása is van a rendbontókra, DE amikor a régebbi ügyekben előálított gyanusítottakat elítélő bírák névsorát közszemlére tették, az egy gusztustalan dolog volt, ezek a rendőrök ugyanolyan emberek mint mi ,csak épp am unkájuakt végezték mint a bíroók is a békés emberek védelmében, ellenben a vandálokkal. az oldalon ahol közzétették a bírók neveit, fgényképes adatbázist akartak létrehozni tlaán meg is csinálják.

egyszerűáen am unkájukat végezték, megértem ,hogy eltakarják az arcukat iylen szempontból is.

nem csak a bíróságokon megy szerintem a videók elemzése hanem alsóbb krökben is ahol szintén megnézik amguknak , kit is kell madj "elkapni"

Topik gazda

szabi78
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek