Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 18:19

politika - rendőrség  

Tűrhetetlen a rendőrök részéről megnyilvánuló brutalitás.

Egyszerűen szándékosan ráúszították a rendőrséget a békésen tüntetőkre. Orbánnak inkább népszavazást kellet volna kedeményezni, ennek a mocskos söpredéknek az eltávolítására.

Én eddig bírtam cérnával, de most már nálam is betelt a pohár.

Lassan el fognak szabadulni az indulatok.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
tgytoki 2006. 10. 23. 18:26
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
tudtam hogy ez lesz.ha a rendőrök keményebben fellépnek egyből rendőri brutalitásról pofáztok.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 18:31
Előzmény: #2  tgytoki
#3
"Csintalan Elvtárs ezelött egy hónappal még azt pofázta, hogy szégyen hogy a rendőrség nem képes egy középületet megvédeni. Most már rendőri túlkapásról beszél. Egyáltalán miből gondolta a sok "békésen" tüntető, hogy a rendőrség azok után még elnéző lesz.
BuySell 2006. 10. 23. 18:32
Előzmény: #2  tgytoki
#4
Miért? talán haggyák hogy megtámadják a rendőröket és szétverjék a várost megint?
Aki csinálja ott a fesztivált vessen magára.

nem is beszélve az ott lakókról akik szenvedik a tüntetők önkényét
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 18:32
Előzmény: #2  tgytoki
#5
en az index es az origo "percrol percre" likjeit lapozgattam at, mikor lattam a TVben az esemenyeket....

ahogy olvastam Orban beszedeig bekes volt minden, utana a tunetteok elkotottek egy tankot es megindultak a rendorok fele....
ertheto a rendorok reakcioja... (ennyit a bekes tuntetokrol)..

most meg kaosz van, mert a tomegben osszekeveredett a bekes tunteto a haragos tuntetovel, igy aztan (probalnak) oszlatni mindenkit.....
BuySell 2006. 10. 23. 18:32
Előzmény: #4  BuySell
#6
bár nem tudom hogy a skinheadeket egyálatalán miért titulálják tüntetőnek.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 18:33
#7
na es a CNN elso oldalan mar megint ottvagyunk....

hejjj, de jo.....:(
BuySell 2006. 10. 23. 18:34
Előzmény: #6  BuySell
#8
Lilia nem pontosan onnan indult. A balhé akkor kezdődött amikor a "tűntetők" megindultak hogy visszafoglalják a Kossuth teret délután. Gondolom köszönhető ez ismét egy pár szabadlábon garázdálkodó uszítónak.
BuySell 2006. 10. 23. 18:39
Előzmény: #8  BuySell
#9
kedves portfolio.hu, az ilyen topic címeket nem kéne moderálni mielőtt felkerülnek? A nívósabb oldalakon minenhol működik a moderáció, hogy ne lehessen akármit beírogatni, és csak az ÉRTELMES és KONSTRUKTÍV hozzászólások jelenhetnek meg.
tgytoki 2006. 10. 23. 18:41
Előzmény: #8  BuySell
#10
nagyon szeretném ha a rendörök most jól szétvágnák a pofájukat a sok kis büdös patkánynak.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 18:43
Előzmény: #9  BuySell
#11
BuySell,
egyetertek...
en semí szoltam meg hozza politikai tartalmu topichoz/ban...de ennek a cime kicsit cibalta a cernaimat.....
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 18:44
Előzmény: #10  tgytoki
#12
aki másnak vermet ás... a többit tudod!
BuySell 2006. 10. 23. 18:45
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#13
Lilia örülök hogy egyetértesz :)

Én különben meg vagyok elégedve a portfolio cikkeivel, de az ilyen topic-ok és a fórumok a portfolio oldalát is degradálják.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 18:46
Előzmény: #10  tgytoki
#14
Szerintem a rendörőknek kötelessége fenntartani a törvényes rendet. Eddig relatíve szakszerűen látják el a feladatukat. Amit nem nagyon értek - és nem is nagyon értek vele egyett - hogy miért az Astória felé kellett kiszorítani a tüntetőket, ahol több ezer békés demonstráló tartózkodik,tartózkodott.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 18:47
#15
Ha jól tudom szabad vélemény nyilvánítás van. Nekem ez a véleményem a kommunistákról. Remélem egyszer lesz még jobb oldlai kormány Magyarországon.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 18:48
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#16
Hát ezt mondom én is. Miért éppen az Astoria felé??? Csak nem a Fideszes rendezvény miatt?? MI ez ha nem provokáció???
BuySell 2006. 10. 23. 18:51
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#17
"Hát ezt mondom én is. Miért éppen az Astoria felé???"

szerinted az Astoria felől odafértek volna a rendőrök ? helyes válasz : nem mert ott éppen Fidesz megemlékezés zajlott
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 18:53
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#18
A vélemény nyílvánítas az szabad. A békés tüntetésekkel, demonstrációkkal semmi baj nincsen. Azért élünk demokráciában. Az erőszakos feléppőkel van a baj. Jobboldali kormány pedig akkor legyen, amikor a választópolgárok a parlament választásokon - legyen az előrehozott vagy bármilyen - úgy döntenek. Én nem fogok ebben az esetben az utcára vonulni és randalírozni. Tenni fogom a dolgomat, dolgozni fogok , amit szerintem most is tesz a magyarok 99%a. Szvsz...
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 18:55
Előzmény: #17  BuySell
#19
Laikusként azt gondolom, hogy esetleg az andrássy út felé terelhették volna őket. Úgy hallottam, hogy a nyugati tértől indúlt a buli.
BuySell 2006. 10. 23. 18:59
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#20
maui nem tudom de az Astoria felől nem tudtak felfejlődni a rendőrök az biztos. Ha a nyugati (alkotmány utca) felől kezdik kiszorítani az embereket (mint ahogy tették)akkor nem a rendőrök hanem a randalírozók döntik el hogy merre hátrálnak. Szerintem azért mentek az Astoria felé mert ott támogatásre számítottak a fidesz résztvevőktől. De nem feltételezem hogy ennyire tudatosak lettek volna.

Topik gazda

szabi78
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek