Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 18:19

politika - rendőrség  

Tűrhetetlen a rendőrök részéről megnyilvánuló brutalitás.

Egyszerűen szándékosan ráúszították a rendőrséget a békésen tüntetőkre. Orbánnak inkább népszavazást kellet volna kedeményezni, ennek a mocskos söpredéknek az eltávolítására.

Én eddig bírtam cérnával, de most már nálam is betelt a pohár.

Lassan el fognak szabadulni az indulatok.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 11:05
Előzmény: #337  Törölt felhasználó
#340
Van egy harmadik típus is. Az, amelyik visszaél!
Ilyen gyurcsány, hiszen a visszaéléshez hatalmom is kell.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 11:05
#339
szerintem mennyunk ki mi is tuntetni OV ellen meg a bandája ellen, törjünk és kiváncsi leszek, hogy mi lessz a véleménye a FIdesznek!

szerintem vagy kommunisták leszünk vagy ávosok

:):):):):)
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 11:05
Előzmény: #329  Törölt felhasználó
#338
yesterday, nem téged láttalak tegnap a TV-ben kis aprocska bajusszal az orrod alatt és oldalrafésült hajjal? a múlt szelleme barátom?
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 11:04
#337
Két ember létezik :
egy amelyik él a jogaival
és egy amelyik nem!!!!

ti melyikhez tartoztok???????

Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 11:04
Előzmény: #319  Törölt felhasználó
#336
Akkor végre megállapíthatuk -újra-, hogy nem ítéljük el azokat, akik gyurcsány lemondását követelik, csak azon törpe minoritást, akik kihasználva a gyurcsányellenes megmozdulásokat, gyülekezéseket, rombolnak, és ezzel erőszakos cselekedetekt sorozatába hajtják a rendőrséget és önvédelmi kényszerbe a nem agresszív résztvevőket.

Egyben elfogadhatjuk, hogy ezek semilyen párthoz nem tartoznak, sem egyikoldali szélsőségesekhez, sem középpártokhoz, illetve súlyos hiba lenne ezen kisebbség miatt egy ellentüntetést szervezni, mely látszólag nem a néhány száz hozzáverődött rongáló elleninek tűnne, hanem a gyurcsány melletinek, még akkor sem, ha ezt jó kommunikációval ki lehetne szűrni, és közben szabadon lehetne éltetni és lemondásra felszóliítani gyurcsányt, megakadályozni a rendőri erőszakot, akárcsak az anarchista huligánok rongálásait.

Ha nem lett volna cimkézés és ellentüntetési javaslat, akkor hamarabb eljutottunk volna idáig. Hiszen alapesetben egyetértünk, csak a cimkék és a megoldásokban voltak lényegi különbségek.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 11:04
Előzmény: #328  Törölt felhasználó
#335
koi, neked téves elképzelésed van a demokráciáról!!!! majd odamegyek tüntetni a házad elé és jól szétverem a kerítésed és beverem az ablakod, és akkor gyere papolni a demokráciáról.

Ez a csúsztatás fórum... . De durva... .

Neked az utcai randalírozás, és zúzás demokrácia?????? Olvass el már egy pár könyvet haver. Ha vki nekem ezt tenné a TULAJDONOMMAL, már rég megnézhetné magát. Persze, akiknek nincs mit félteni, azok könnyen ugranak... .
mezuska
mezuska 2006. 10. 24. 11:03
Előzmény: #330  BuySell
#334
yesterday ez ti bajotok, hogy 2006-ban nem tudtok erröl az Avos-dumátol elszakadni,
BuySell 2006. 10. 24. 11:02
Előzmény: #332  BuySell
#333
ennyit rólad és az általad képviselt morálról
BuySell 2006. 10. 24. 11:01
Előzmény: #330  BuySell
#332
yesterday kívánom neked hogy egyszer felül tudj majd emelkedni általad nem ismert emberek kicsinyes leávózásán és komcsizásán, csak azért mert ellenvéleményük van.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 11:00
Előzmény: #327  Törölt felhasználó
#331
a rendőrség szabálytalanul járt el...folyamatosan ezt szajkózzátok, de hogy ki tör össze mit és azzal mekkora kár okoz azt lesz@rjátok...ha meg odaáll pofázni és felszólításra sem megy arrébb, akkor vállalja be, hogy esetleg kilövik a szemét...ez benne van a pakliban.
BuySell 2006. 10. 24. 10:59
Előzmény: #324  Törölt felhasználó
#330
yesterday az a helikopter egész nap ott volt.... a gyűlés alatt meg sajnos nem tudja kikerülni pont az Astoriát.

A helikopterre elsősorban azért van szükség hogy a rendőri csapatok ne eszetlenül rohangáljanak a városban, hanem valaki a magasból is szemmel tudja tartani az eseményeket és a levegőből iránytson, nem pedig azért hogy az OVI híveket megfélemlítse.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:59
Előzmény: #326  Törölt felhasználó
#329

Nyilván emlékeztetett az ávós korszakodra
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:58
#328
"Tudod mit, LET: össze kell fogdosni a randalírozókat mind egy szálig és kőbányába szállítani követ fejteni. Ennyi. És abból újjáépíteni a várost, azt amit szétzúztak."

igen és a köfejtöket meg gyurcsány irányitaná!!!!

na nem azért mert ért hozzá!!!

hanem azért hogy ne hogy összekoszolja a kezét!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:57
Előzmény: #322  Törölt felhasználó
#327
Nem, nem egyszerűen hibásan járt el a rendőrség, hanem jogellenesen és szakszerűtlenül. A kettő közt azért elég nagy a különbség, különösen, ha mondjuk kilövik a szemedet - csak úgy, hibásan...
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:55
Előzmény: #324  Törölt felhasználó
#326
én a rendőröknek szurkoltam...
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:55
Előzmény: #319  Törölt felhasználó
#325
Tudod mit, LET: össze kell fogdosni a randalírozókat mind egy szálig és kőbányába szállítani követ fejteni. Ennyi. És abból újjáépíteni a várost, azt amit szétzúztak.

És tudod mit? Igen is békés tüntetés kéne az erőszak ellen, ami elsöpörné a pár huligánt, aki tör zúz, nem azt aki EMBERHEZ méltón fejezi ki véleményét.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:54
Előzmény: #317  BuySell
#324
A rendőrség a megfélemlítésre játszott. A Fidesz-gyűlés alatt is például végig ott körözött nagyon alacsonyan a fejünk felett egy rendőrségi helikopter. Gondolom, csupa segítőkészségből...
BuySell 2006. 10. 24. 10:53
Előzmény: #320  BuySell
#323
Green, ja, úgylátszik LET csak bizonyos szavakat olvas el a hozzászólásokból. Így tényleg nehéz....
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:53
Előzmény: #309  Törölt felhasználó
#322
Ehelyett gumilövedékekkel lövöldözték a tüntetőket és szabálytalanul lőttek ki könnygázlövedékeket.

Azaz szerinted hibásan járt el a rendőrség.

Vajon mi lehet az oka?

Talán pont az, amit írtam és amit te, illetve ti megerősítettél.
Köszönöm!
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 10:52
#321
ha picit tovább is láttok annál ami tegnap történt, akkor észreveszitek, hogy lényegében a tüntetés nem az ország mellett, de ellene van. kiváncsi vagyok mennibe fog ez az országnak kerülni. és ki fizeti meg? talán az mszp? vagy a fidesz? ha nem jöttetek még rá, akkor elmondom, mi akik nem voltunk kint a tüntetésen és pártol függetlenül nézzük az eseményeket.
jó reggelt magyarország????!!!!

Topik gazda

szabi78
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek