Topiknyitó: matgab 2007. 08. 02. 12:09

politika és társadalom ahogy én látom (2)  

Ismerősömtől...



Személyes találkozónk során egy magas rangú kormánypárti barátunk őszintén mesélt a PÁRT-ról, a 6

főből álló mindent elsöprő hatalmi csoportról (Szili, Szekeres, Veres,

Kiss, Lamperth, Gyurcsány) és a gazdasági döntések hátteréről. És Gál

J.Zoli barátjáról is, aki bár szakközepes érettségije van csak,

egyszemélyben irányítja a magyar sajtót és valójában akkor van lapzárta

a Népszabadságnál, ha Gál J. Zoli rábólint. Nincs annyi időm és erőm,

hogy mindent leírjak. Legyen elég annyi, ha eddig jelentéktelen pondró

porszemnek éreztem is magam, a tegnapi beszélgetés után még annak sem.

Semmik vagyunk. Még csak plebejusok, közkatonák, szorgos hangyák,

rabszolgák sem. Semmik.

Közöltem vele, hogy legszivesebben berontanék a Parlamentbe testemre

tekert 50 méternyi töltényhevederrel, kezemben 1-1darab, a vietnámi

filmekből ismert helikopter géppuskával és mindenkit,mondom MINDENKIT

halomra lőnék. És minden eddigi bűnömet ezzel megváltva a mennyországba

kerülnék, Szent Péter jobbjára.Közvetlenül.

Ő csak nevetett gyermeki hevülésemen. Nem sértően, picit irigykedve.

Mert azt látta bennem, amire ők pont építenek, számítanak. Az idolokba,

igazságba vetett hitet, az álmokat kergető, s ezért minden szar igéretet

elhivő naiv állampolgárt. A választót.

Akinek akarata, véleménye, álmai, céljai, fájdalmai, keserűsége, gondjai

pont senkit nem érdekelnek. Legfőképp azokat nem, akiket választhat,

akiket megszavaz."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 19:39
Előzmény: #3319  Törölt felhasználó
#3320
Kellet nekik kikaparni a gesztenyét maradt volna a nyakukon a nagy géniusz a doktorandusz cigány feleségével,
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 19:38
Előzmény: #3318  Törölt felhasználó
#3319
Nyalóka és a többi menekült mit szól az ilyesmihez ?
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 19:34
Előzmény: #3317  Törölt felhasználó
#3318
A cukrom a Ricsi és az Eco bukásától nem ment fel ennyire .:-)
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 19:32
Előzmény: #3316  Kezdo001
#3317
Lehet, hogy ezért Ban jár de egye fene ennyit megér ,
Nem regisztrálok újra mert az elvemtől való .Csá all.
A büdösrománszőrőstalpúcigány nő mennyi ideig tartja magában a szart? Csak 8 hónapig ezért ilyen szaporák .De a JÓISTEN tesz róla és rövid élet párosul hozzá .HÁL ISTENNEK !!!
Kezdo001 2009. 07. 22. 19:22
#3316
Kezdo001 2009. 07. 22. 19:15
#3315
matgab gartula!
a google első helyen hozza
link
Kezdo001 2009. 07. 22. 19:12
Előzmény: #3313  Törölt felhasználó
#3314
olvassál Wass Albertet azt megtudod milyenek ezek a vatrás férgek
amúgy pont nem olyan vagyok mit személyeskedsz nem is ismersz
elegem van, hogy ebben az országban egy csomóan ezeket a dolgokat elbagatelizálják és még ezeknek a férgeknek a pártájt fogják mint TE!!!!
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 18:59
Előzmény: #3312  Kezdo001
#3313
Pont ugyan olyan vagy ,mint a román nacionalisták
Kezdo001 2009. 07. 22. 18:54
#3312
"MENNYI IDEIG TUDJA EGY MAGYAR NŐ A SZAR MAGÁBAN TARTANI?
9 HÓNAPIG."

a jó k.u.. anyjukat ezeknek a szőröstalpú oláh primitív félembereknek

ezt nekik:
link
Phylaxa 2009. 07. 22. 16:43
Előzmény: #3310  Törölt felhasználó
#3311
Korrekt megfogalmazás. Az állatoknak is vannak érzéseik. Egyébként most hallottam, hogy pár román újság elnézést kért a magyar emberektől akik viszont átérezték Kozma halálát.
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 15:50
Előzmény: #3309  Phylaxa
#3310
Ne légy naiv, vagy túlontúl idealista. Ma ez megengedhetetlen felelőtlenség. A politikus egy külön állatfajta, lelketlen és pénzéhes. Főleg a"mieink"...
Phylaxa 2009. 07. 22. 15:43
Előzmény: #3307  matgab
#3309
Azt nem értem, hogy ezekben a politikusokban tényleg nincsenek érzések? Ennyire nem éreznek semmit? A provokáció persze nyilvánvalóan provokácíó. Attól politikus valaki, hogy tudja kezelni. De basszus le sem reagálni? Furcsa egy vezetőink vannak nekünk. Legalább az édesanyjára vagy a feleségére gondolhatna ilyenkor, ha már úgy általában a lakosság nem érdekli őket.
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 11:15
Előzmény: #3307  matgab
#3308
Gönczova Kingova, alias "kócos asszony" momentán a gárda egyenruha miatt ajvékol, amelyben Szegedi Csanád Brüsszelben ücsörög... :) Viccet félretéve, ha egy ilyen, vagy ehhez hasonló tábla lenne idehaza látható bármely csapat meccsén, már bevonult volna a NATO az amcsikkal kéz-a-kézben, hogy megvédjék a (nemlétező) demokráciát ettől a sok tetű náci/fasiszta/hungarista magyartól.
matgab 2009. 07. 22. 10:30
Előzmény: #3306  Phylaxa
#3307
érdekes, hogy a Steaua meccsen lévő transzparenset kinthagyhatták a román szúrkolók és a magyar értelmiségi megmondóemberek nem háborognak az ott kitűzőtt transzparens miatt...
Ha jól tudom az volt rá kiírva, hogy "MENNYI IDEIG TUDJA EGY MAGYAR NŐ A SZAR MAGÁBAN TARTANI?
9 HÓNAPIG."

Nos ezek után tiltakozhatunk mi mindenféle szegény kisebbségeket érő attrocitások miatt, de ha ezt hagyja a külügy, akkor meg is érdemeljük a sorsunkat...
Göncz Kinga, biztos azt nyilatkozná, hogy nem is tudja a magyar nő a szart olyan sokáig bent tartani és hogy vigyázó szemünket a magyar szélsőjobb erősödésére kell vetnünk, mert azok aztán nagyon veszélyesek...
Phylaxa 2009. 07. 21. 19:12
Előzmény: #3305  Törölt felhasználó
#3306
Brüsszel szerintem arra jó, hogy elmondjuk mit szeretnénk és mekkora a baj. Tudjanak róla és értsék meg. Szerintem ők semmiről sem tudnak.Az eddigi külpolitikánk valami elkeserítően semmitmondó. Minden ok....kb ennyi.Ha nem mondjuk el, akkor nem fogják megérteni, hogy milyen változások és miért fognak végbemenni nálunk. Én kb. erre gondoltam amikor a jogaink kiharcolásáról írtam. "Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát."
Törölt felhasználó 2009. 07. 21. 18:15
Előzmény: #3299  Phylaxa
#3305
az rendben is van hogy "kiharcolni a jogainkat" .. csakhogy erre az országra , vagy mint a többinél is, a fejletebbek drekkelnek . Az eu nem egyes hanem összes hóbelebancot nézi és úgy szavaz .. Tehát verhetnénk mint hruscsov a cipőjével a pultpitust - senki nem fog ránkfigyelni.. Nem tudom, de mindig azt hiszem , hogy itt az emberek azt hiszik , hogy mi vagyunk európa közepe és aztán nekünk van ám beleszólásunk mindenben . Nos, ki kell ábrándulni már egyszer és mindenkorra : ha arra számítunk hogy mi majd ott szólunk , és akkor majd úgy lesz - akkor nagyon nagy bolondok vagyunk hogy ezt hisszük.. Más stratégia kell .. Pl . ne teljesítünk olyant ami a kárunkra van .. Mint pl. a nato befizetéseket . Abból a pénzből ugyanúgy szubvenciónáljuk a gazdákat , mint pölö a franciák. Mindjárt , abban a pillanatban erre már odafigyelnének .. stb,stb.. Dehogy Morvai Krisztike felszólal a magyar tejtermelők ügyébe ? Az olyan mint halottnak a beöntés , annyi lesz az eredménye .. Bőven leszarják hogy nekünk milyen nehezen vagy könnyen megy .. De úgyanígy van más államokkal is .. Szlovákia , románia , sőt ! még a lengyelekkel is / pedig az már piac a jvaávól nekik/
Kezdo001 2009. 07. 21. 09:10
Előzmény: #3303  Törölt felhasználó
#3304
te milyen ételeket italokat fogyasztasz?
Törölt felhasználó 2009. 07. 21. 09:09
Előzmény: #3302  Kezdo001
#3303
Hát szegény Ákosnak valóban le van savazva az agya.
Kezdo001 2009. 07. 21. 08:50
#3302
Phylaxa 2009. 07. 20. 21:05
Előzmény: #3300  Törölt felhasználó
#3301
Ilyen drasztikusra még én sem gondoltam. Na ha ezt Pénznyelő megtudja. Ő megvan győződve a komoly vásárlóerőről. :)

Topik gazda

matgab
4 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek