Topiknyitó: csaba74 2015. 08. 05. 09:48

OTTone  

Sziasztok! Csináltam egy topikot az OTTone-nak mivel már nem FUSO néven fut!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 05. 19. 16:25
Előzmény: #91105  Suyen85
#91120
Ok, rendben, nem akartalak megserteni, elnezest, ha megis ugy adodott. Bennem jelenleg mar semmi erzelem az ugyunk kapcsan.  Az elso felhaborodason mar tul vagyunk. Erdekes az emberi pszichologia, mint tenyezo. Ameddig nem vagy erintett, addig az ilyen ugyekben  kemeny szankciot, buntetest varsz el. Amint belecsuszol a problemaba, onnantol a karok enyhitese a celod, erdeked. Ilyen az ember. Tehat en orvendtem e  jelkepes buntetes lattan. 
Ugy fogtam  fel, mint uzenetet az MNB reszerol. Nem akarja elkaszalni a ceget, s vele egyutt minkert sem. Nem tudom mi itt az igazsag. Gyanitom, meg sem tudjuk, de tudod mit, mar nem is erdekel. Egy a fontos, ne doljon be a ceg es vele egyutt a  tobb szaz, ezer kisbefekteto. Jelenleg ennek kell drukkolnunk. Azert alapvetoen egyetertek veled, sokkal komolyabb bunteteseket varnek  el magam is a vezetokkel szemben a szabalyszegeseikert, a befektetok vedelme szent celkent kellene
, h lebegjen a piacfelugyelet zaszlajan. Sajat vagyonukkal kellene, h feleljenek, fizessebek az okozott karokert. USA jo pelda lehetne. Duhongtem en itt mar eleget. Most mar egy masik fazsban vagyuk, minek a neve a felepules lehetne, hozzateszem, remenyeim szerint. Koszi a valaszodat, Udv, Fantazma Gloria
Törölt felhasználó 2021. 05. 19. 15:29
Előzmény: #91118  Royalfroccs
#91119
Ennyi volt a cikk. Ezzel lehet pénzt keresni, átmegyek gazdasági újságírónak :D
Atti67 2021. 05. 19. 12:50
Előzmény: #91116  Rockwood
#91117
A könyvvizsgáló kérdés a közgyűlésen fog kiderülni.Honnan tudod,hogy nincs-e már meg? Azelőtt nem fogják közhírré tenni,a közgyűlésen szavazzák meg,és fogadják el.Várd meg a pénteki közleményt,addig kár találgatni.
Rockwood 2021. 05. 19. 12:28
Előzmény: #91115  Hamiskártyás_boy
#91116
Igen, azt látom egy ideje hogy milyen jól intézkednek...
Hamiskártyás_boy 2021. 05. 19. 12:22
Előzmény: #91114  Rockwood
#91115
Akkor te egy zseni vagy Öcsém! Szerintem az OTT-ONE megoldja a te ajánlásod nélkül is az ügyet. De köszi a felajánlást!
Rockwood 2021. 05. 19. 11:58
Előzmény: #91113  Hamiskártyás_boy
#91114
Te amúgy ezeket tényleg beveszed, vagy csak leírogatod? Egy telefonhívással tudok könyvizsgálót szerezni, de nehogy már én szerezzek egy tőzsdei cégnek...Nyilván ha olyan kell aki bűvészkedik is akkor az sokkal nehezebb...
Hamiskártyás_boy 2021. 05. 19. 11:45
Előzmény: #91112  Rockwood
#91113
Leülhetsz. Egyes. Nem könyvelőt keresnek, hanem könyvvizsgálót. És abban is k.rva nagy tévedésben vagy hogy ez a bevallási időszakban egyszerű dolog.
Rockwood 2021. 05. 19. 11:07
Előzmény: #91085  Törölt felhasználó
#91112
Már rég nem a KV kezében van a dolog...Ennyi idő alatt még egy 6 elemivel rendelkező is talált volna könyvelőt...
Hamiskártyás_boy 2021. 05. 19. 08:56
Előzmény: #91110  Suyen85
#91111
Okoska. Wirecardból kiloptak 3500 milliárd Eurot. Cimbim a balhé előtti napon vett bele 140 EUR-ért, most 0.40 EUR a rv. Mégse szidja a német tőzsdefelügyeletet. Inkább örüljél a 150 Ft-os vételednek.
Suyen85
Suyen85 2021. 05. 19. 08:48
Előzmény: #91109  Hamiskártyás_boy
#91110
En nem fosok és sirankozok. A véleményemet fejeztem ki a nevetséges szabályozási rendszerről. Ez a nyugodjál le a picsába, ne fossál és sírjál, nem engem minősít és nem is az én érzelmi/értelmi állapotomat felezi ki 😀 de be is fejezem ezt a topic látogatást mert 3-3 érzelmi reakció jött félre értelmezéssel, de az üzleti tevékenységben nincs helye érzelmeknek. Ha erre vágyok akkor azt a párommal intezem mert ott van helye az érzelmeknek. Meg ő is ki tudja forgatni a szavaimat 😀 sok sikert mindenkinek.
Hamiskártyás_boy 2021. 05. 19. 08:38
Előzmény: #91108  Suyen85
#91109
Inkább örüljél hogy 150 körül tudtál belevenni. Mi sokan 200 felettről vagyunk benne, mégse fosunk és siránkozunk. Nyugodjál le a pics@ba, azt add el gyorsan 100-ért nyitás után. Én nem fogom.
Suyen85
Suyen85 2021. 05. 19. 08:26
Előzmény: #91106  Hopszi72
#91108
Nem vagyok ideges csak nevetségesnek tartom ezt a szabályozási rendszert. Kpack-em nincs viszont OTT1 van és eléggé szerencsétlenül jártam, mert pont az utolsó kereskedési nap vén vettem és puff jött a füge. A TBSZ számlán nem izgat, mert nem is akartam hamar eladni, de az aktív kereskedési számlán már izgat, mivel azt tudom forgatni, és nincs lehetőség kivenni a pénzem. Nem az volt a mondanivaló, hogy kezet-kezért az jó igazságszolgáltatás volt. A mondani valója annyi, hogy a kemény büntetések eredményesek, a röhejes büntetések nem, és nincs is elrettentő hatása. Régen nem is loptak annyit mert féltek az igazságszolgáltatástól. A mai modern világba az lenne reális, és humánus ha: Olyan dolgot követsz el, amivel mások pénzét befagyasztod akkor te is ilyen büntetésre számíts és addig a céged (ami termeli neked a pénzt) is befagyasztásra kerül. Humánus és egyenértékű. Nem kell csonkítani meg elégetni az orvosokat mert boszorkányságnak tűnik :) Nem akarok le alacsonyodni, és degradálni (nem ez a stílusom) de konkrétan ez volt a kérés. "bővebben, hogy az olyan hülyék mint én is megértse" kérésre. Tudom, hogy vannak akik értik, nem is nekik szólt. A minősítést más egyének felfogása alakítja amit én nem tudok befolyásolni és el kell fogadni, hogy mindenki mindent a saját felfogásával értékel. Nincs rá hatásom ezért nem is érdekel. Mindenki azt szűri le ebből amit akar.
Leonidas_10
Leonidas_10 2021. 05. 19. 08:14
Előzmény: #91105  Suyen85
#91107
Teljesen egyetértek. A lényeg, hogy használják a pénzünket itt is és a Kpackban is. Kamatmentes. Ha én egy napot kések a telefonszámlám befizetésével már napi kamatot számol. Mennyi pénzt csinálhattak már a pénzünkből. Pörög az építőipar, hány ház épülhetet már fel haszonnal a pénzemből. 
Lesz-e közgyűlés? Éves beszámoló? Ez csak porhintés. A pénzünket akarjuk vissza. 
Hopszi72 2021. 05. 19. 08:07
Előzmény: #91105  Suyen85
#91106
Alapvetően nem érdekel más részvény, mert OTT-One-m van sajnos, vagy hál istennek, nemsokára kiderül. Azt is fel tudom fogni, hogy egy ilyen helyzetben ideges vagy mert gondolom én neked is van részvényed.
De két dolgot Te is érts meg. 
Egyrészt: Az igazságszolgáltatás büntetési tételei sajnos nincs arányban az elkövetett cselekményekkel, nagy kérdés, hogy ha eljutnánk a kezet-kezért, szemet-szemért elvhez milyen eredménye lenne. Még mindig magasabb az ártatlanság vélelme. És az is egy rossz dolog, hogy itt annyi, de annyi "bíró" van, és a semmi információra dönt, ítélkezik. Bízzunk a pozitív kimenetelben, és akkor csak röhögni fogunk az egészen, remélem.
Másrészt: Ne haragudj meg, de Magadat minősíted azzal, hogy így írsz dolgokat. Ne alacsonyodj le bizonyos szintekre. Vannak akik értik, és azok látják a jóakarást a mondataidban, de mást ledekralálni na azt ne tedd..
Ülj a babérjaidon, és várjuk ki közösen a végét. Ha mégis csalás lenne, illetve elmeszelik a vezetőséget, még mindig ott van, hogy összefogunk és közösen követeljük vissza a pénzünket.
Nyugi!
Suyen85
Suyen85 2021. 05. 19. 07:34
Előzmény: #91104  Törölt felhasználó
#91105
A Kpack, teljesen más cég. Kapcsolat max annyi, hogy az állam keze benne van mindkét cégbe, mindkettőnél felmondott a kv mert csalást állapított meg, és ezért felfüggesztették a kereskedését mindkét cégnek. (Remélem így már a "hülyék" kategória? is megérti) Azt nem tudom, hogy neked mi az egyenes beszéd, de ezek megtörtént tények, amik a nyers valóság rizsa és ferdítés nélkül. Cél nincs, csak felháborító, hogy az MNB felügyeli és szabályozza a tőzsdei kereskedést, hogy fair és egyenlő eséllyel kereskedhessen a piacon mindenki a befektetők védelme érdekében, de ezt úgy teszi, hogy a látszat meg legyen (ossza a nevetséges büntiket) amik semmit sem érnek, mert közel sincs egyensúlyban a bünti az okozott károkkal. Üzenet: hmmm. Képzeld el mi lett volna, ha ilyen kemény büntik mellett éltek volna mindig az emberek. Régen ha valaki lopott akkor levágták a kezét, a mai világba több 100 misi tőkét elzársz/eltulajdonítasz és a bünti 1 misi. Ha régen is ilyen büntik lettek volna (csak, hogy a kategóriád is megértse :) ez kb olyan: Elloptad a szomszéd 100 tyúkját? Ejnye nem szabad. Adj egy tyúkot és rendben vagyunk :) Rég kihalt volna az emberiség, ha az erősebb kutya baszik elvel intézte volna mindenki az akaratát. Magyarul szépen és jól hangzik, hogy van piacfelügyelet és szabályozott piac (da azt nem mondják, hogy inkorrekt módon bűntetik ami semmit sem ér és semmi elrettentő hatása nincs) De ezzel sokan csak akkor szembesülnek, ha bele esnek egy ilyen szituba. Addig meg olyan világban élnek, hogy jaj de jó helyen van a pénzem mert ez egy szabályozott piac.
Az, hogy lesz kv vagy nem, mikor és mi lesz az eredménye azt senki se tudja pontosan ezért arról nem tudok nyilatkozni mert az csak okoskodás/spekuláció lenne ami röhejes és semmi értelme. Remélem így már érted. 
Törölt felhasználó 2021. 05. 19. 00:41
Előzmény: #91103  Suyen85
#91104
Es ez hozzank mennyiben kapcsolodik? Csak kerdezem. Esetleg, lehetne konkretanban, h az olyan hulyek, mint pl en is ertsek? Egyenes beszed jobb lenne.  Mi a cel? Ill kinek k, mi a celja? Mi az uzenet?
Lesz kv, v nem?
Jelenleg ez a lenyeg. Meg harom nap. 
Suyen85
Suyen85 2021. 05. 18. 20:45
Előzmény: #91101  Suyen85
#91103
Nesze neked befektető védelem pff. Ez inkább cégvédelem. Vigan működik a cég tovabb mintha semmi se történt volna, a kisbüfik meg évekig tehetetlenül kussoljanak. Röhögve kifizetik a büntit. Röhely, hogy ilyen kiskapukkal évekre lehet befagyasztani mások pénzét évi 1 misiért. Bezzeg ha a cég működését is felfüggesztenék amíg tart a rv felfüggesztése 1 hét alatt megoldanának mindent. Vicc ez a szabályrendszer. Részvétem a Kpack rv-eseknek.
Suyen85
Suyen85 2021. 05. 18. 19:55
Előzmény: #91090  BudFoxy
#91101
Nevetséges, hogy évekre be lehet fagyasztani a kisbüfik pénzét. 1 milliós bírság több éves elmaradásra? Magánszemélyeket több millióra büntetnek, ha sérti a kereskedési szabályokat :) Egy cégnél ez nem tétel. Olcsóbb mint a banki kamat, hát így kell tőkét bevonni :)

Topik gazda

csaba74
csaba74
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek