Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
dniel
dniel 2022. 05. 11. 20:33
Előzmény: #1178499  Törölt felhasználó
#1178500
Jol latod anyit tennek hozza hogy az usaban az inflacio nőt csak hazudnak h ne szakadjon be minden.... amerika nem most hazudik a vilag pofajaba elosszor... a nyakamat ra mernem tenni h manipulalt fos az egesz hir aradat ami onnan kijon ez ügyben... es ennek csunya kovetkezmenyei lesznek ha ha elkezdenek kavarni a szamokkal... nagyobb lesz a baj a vegen
Törölt felhasználó 2022. 05. 11. 20:25
#1178499
Emberek, ma emelkedett a német infláció, de az amerikai csökkent. Ez utóbbinak köszönhetően szinte az egész világon csökkentek a kötvénykamatok. Kérdezem én, mi köze van a német vagy a brazil kötvénykamatnak ahhoz, hogy mennyi az infla az usában? Nyilván semmi. Az USA gdp-je kisebb, mint az EU-é, mégis onnan manipulálják a globális tőkepiacokat. Tényleg le kellene már számolni az USA egyeduralmával. Most már értitek, hogy miért ér ilyen keveset az OTP. Odaát döntik el, hogy mennyit ér ez a vacak. Magyarország szénája nagyon rosszul áll nyugatról nézve. 
LPitty
LPitty 2022. 05. 11. 20:25
Előzmény: #1178493  Frololo
#1178498
Azt mondtam, hogy az adat dönti el, attól függően bármi lehet. Az adat rosszabb lett a vártnál, ezért shortoltam, de ezt előre leírtam, hogy így lesz. Ha jobb lett volna az adat, akkor meg shortot zárok és longolok. Nézz rá amerikára. Mondtam, hogy rossz adat esetén beküldik a pincébe.  Akkor mégis ki ad több hozzáadott értéket a fórumhoz? A te nyavajgásod?
Nap végén volt kettő sikeres shortom, a másodikat a záróban zártam. Mondtam előtte, hogy az OTP kap egy balegyenest, lefelé is kötötték. Nap eleje bukó volt, mivel shortoltam és emelkedett. A fórumozok nagyjából 1%-a írja be, ha bukik. Köztük vagyok. Szerinted ez azt jelenti, hogy mindig a jó csapatban akarok szerepelni?Másik. Nektek van bajotok velem, nem fordítva. Az, hogy engem savaztok, nem is zavar, szórakoztat, mert engem a tőzsdében a számlám egyenlege érdekel, nem mások véleménye. Viszont Balint-t és pomperj-t rendszeresen elkülditek melegebb éghajlatra, pedig a meglátásaikkal már rég profitot termeltetek volna. Szerintem az nem siker, hogy várod a kiolvadást évek múlva. Az nem tőzsdézés.
Aki hosszú távra vette a részvényt, hidd el, nem fórumozik, az tesz a napi mozgásokra. A legtöbben hirtelen, értsd 1 év alatt, akarnak meggazdagodni, mert az OTP most olcsó. Na ez nem fog menni most. Ők viszont bajban vannak és ennek nem örülök. Ezt a bajt a haverjaiddal tápláltátok, akik már 14K-s felpattanásnál is a 20K-t vizionálták sokakat beültetve. Sok kezdő a felbeszélések miatt veszi a részvényt, közben meg még nem lenne itt az ideje a nagybevásárlásnak. A rövidebb longoknak van itt. Ezt viszont egy kezdő nem fogja tudni. Amúgy 1-2 napja is arról ment a beszélgetés köztetek, hogy 1 év múlva 18K lehet a papír. Persze.
Törölt felhasználó 2022. 05. 11. 20:24
Előzmény: #1178496  dniel
#1178497
nem szokatlan annyira
mind3 blue-t lekötötte
valami usa alap tarazhat kifele szvsz
nem Csanyi vasarlasa fogja segiteni otp-t hanem a srv vasarlasok
most olcson megveszik a kitarazoktol es majd dragabban eladjak otp-nek 
biztos piac
dniel
dniel 2022. 05. 11. 20:18
Előzmény: #1178495  Törölt felhasználó
#1178496
Igen valoszinu az volt... azt msr reg le vagtuk paran h cica jatek van. Egsebkent ha csanyi elkezdene venni a redzvenyt az mekkora pakkal menne szted? En nem hiszem h csanyi kotott 1.3 milliardot zaroban mert kevesnek gondolom ahhoz h ezzel barmit elerjen de ha o volt kiderul a bet kozlemenybol ugy is... te mit gondolsz arrol swaprol zaroban egyebkent?
Törölt felhasználó 2022. 05. 11. 20:13
Előzmény: #1178494  dniel
#1178495
egy közepesen nagy broki szorakozhatott itt akkoriban oldalazo alacsony forgalmu napokon
szvsz
dniel
dniel 2022. 05. 11. 20:11
Előzmény: #1178484  dniel
#1178494
Ja es meg anyi erdekesseg keppen h nem kerek szam volt a nap vegen amit zsuzsa is figyelgetett tehat el lehet gondolkodni h innen elesbe megy a jatek valodi kockazatokkal kel szamolni
Frololo
Frololo 2022. 05. 11. 20:05
Előzmény: #1178480  LPitty
#1178493
Jelzem az utókor számára,  hogy ma fél háromig: "nem tudom mi lesz, de lesz valami", "le vagy fel", "óvatos short", "lehet, hogy long".
Közben az árfolyam majdnem 350-et ment. Értékeket innen-onnan kicsit lecsapva jófejségből 9 milliónál negyed millió hasznot tudott hozni az OTP pár óra alatt. Kaptunk egy enyhe rossz hírt, lekorrigált 185-re, amit te szándékosan az egész napi emelkedésnek tüntetsz fel, és úgy mondod fel a szarótépés szöveget, hogy tipp szintjén sem árultad el délelőtt, hogy le vagy felfelé várod az árfolyamot.
Szerintem ebben nincs igazán hozzáadott érték, egyszerűen olyan, mintha kínosan mindig a jobbik csapatban akarnál lenni. Egy szép mondás erről: óvakodj attól, aki mindig meg akar felelni, mert kész bárkivel lepaktálni, akitől elismerést kap, még az ellenséggel is. 
pomperj
pomperj 2022. 05. 11. 20:04
Előzmény: #1178483  Vizipock
#1178492
" Valaki hosszú távra tervez " ?
Mi vagy te, tortenesz? 
.
A tozsden az illuzionak az a kulonleges fajtaja a " hosszutavu" invesztor,
aki bukott egy nagyot, es megprobalja kiulni, amig visszamegy oda,  ahol elbukta a penzet.
Aki abban hisz, hogy a tortenelem majd ismetli magat, es OTP visszater abba a 
szuper-extrem jo vilagba ahol volt,  4 even at?
.
Az egbol lezuhant angyalok nagyon ritkan emelkednek fel ujra az egbe.
Es amig a BEAR piac tart, az idonkent nagyon sok evig tarthat.    
CSS mar 70 eves. 
.
 http://keptarhely.eu/view.php?file=20220511v01xqa1ad.jpeg
Törölt felhasználó 2022. 05. 11. 20:04
Előzmény: #1178488  Frololo
#1178491
kösz
eskü nekem nincs bajom a nezeteivel sem meg a napizassal sem mert a tözsde resze
csak ez az undorito karörvendezese es kioktato stilusa idegesit 
kar hogy nincs szürö a felhasznalokra akkor nem kene allandoan a hsz-eibe botlanom
NEB 2022. 05. 11. 20:03
#1178490
Q1 ami a leggyengébb negyedév brutál jó eredmények lettek. Adózott eredmény 107 % növekedés  nagyon komoly.   
dniel
dniel 2022. 05. 11. 20:00
#1178489
egyre mélyebbröl kel vissza huzni 3dik letörési kisérlet és mindegyiknál egyre mélyebre megy 
https://i.imgur.com/vEr8q0k.png
Frololo
Frololo 2022. 05. 11. 19:54
Előzmény: #1178480  LPitty
#1178488
Elég Shorttime-os és Daxman-os ez a szöveg, elfelejtettél profilt váltani? ;)
KisLily hozzászólásait kiemelt figyelemmel kísérem, de aki csak párat olvasott tőle, tudja, hogy pont ő nem prédikál, csak válaszol előzékenyen kérdésekre, illetve beír, ha felkúrja, amit olvas. Pont ő az, aki a világvégés csapatra borít egy vödör vizet, hogy nem olyan szar a helyzet azaz kb. ő a te túlzó megjegyzéseidet árnyalja némileg. Nem ír olyanokat, hogy valaki vegyen vagy hogy mennyi lesz árfolyam. Annyit szokott írni, mint Csányi, hogy őt nem érdekli, ő vesz, szerinte jó ötlet. Mellesleg szakmázni többet szokott, mint te, ad be jó chartokat is meg hasonlók. 
Törölt felhasználó 2022. 05. 11. 19:49
Előzmény: #1178480  LPitty
#1178487
holnap shortolunk nem ? hajrá ) én benne vagyok...
Attila68 2022. 05. 11. 19:45
#1178486
Tisztelt Fórumosok!
Több mint egy éve követem nyomon a hozzászólásokat, voltak színvonalasabb időszakok és kevésbé azok. Ha a részvénypiac emelkedik mindenkiből kibújik a reneszánsz polihisztor, ha csökken sajnos az ellenkezője. De tudomásul kell venni, hogy a növekedésnek a természetes rendje az aratás, most esik mert itt az ideje, és majd nőni fog akkor, ha a csúcshoz képest kevesen, majd egyre többen úgy gondolják megéri venni és tartani. A day trade vonzó mint Las  Vegas, de a kaszinókon  kívül nagyon kevesen tudnak éves pozítiv  szaldót produkálni. Aki a tőzsdére viszi a pénzét azért teszi mert több hozamot akar realizálni a tőkéjének mint mint a társadalom tagjainak döntő többsége - betétesek. Ennek ára van. Egymást szapulni és kritizálni nincs értelme. Ha valaki azt mondja, hogy  tudja hol lesz az alja akár adott részvények vagy indexnek akkor az lenne a Krőzus és biztosan nem fárasztaná magát azzal, hogy itt ossza az észt. 
Attila68 2022. 05. 11. 19:45
#1178485
Tisztelt Fórumosok!
Több mint egy éve követem nyomon a hozzászólásokat, voltak színvonalasabb időszakok és kevésbé azok. Ha a részvénypiac emelkedik mindenkiből kibújik a reneszánsz polihisztor, ha csökken sajnos az ellenkezője. De tudomásul kell venni, hogy a növekedésnek a természetes rendje az aratás, most esik mert itt az ideje, és majd nőni fog akkor, ha a csúcshoz képest kevesen, majd egyre többen úgy gondolják megéri venni és tartani. A day trade vonzó mint Las  Vegas, de a kaszinókon  kívül nagyon kevesen tudnak éves pozítiv  szaldót produkálni. Aki a tőzsdére viszi a pénzét azért teszi mert több hozamot akar realizálni a tőkéjének mint mint a társadalom tagjainak döntő többsége - betétesek. Ennek ára van. Egymást szapulni és kritizálni nincs értelme. Ha valaki azt mondja, hogy  tudja hol lesz az alja akár adott részvények vagy indexnek akkor az lenne a Krőzus és biztosan nem fárasztaná magát azzal, hogy itt ossza az észt. 
dniel
dniel 2022. 05. 11. 19:38
Előzmény: #1178479  mzoli
#1178484
https://tvc-invdn-com.investing.com/data/tvc_c07933518838df743728b87460b3b779.png
Tippem nincs melyik szint fogja megfogni... 3K ra saccolom ha arányt is nézek az exponenciális lufihoz... Holnap mi lesz? passz... Robotok kereskednek 90%ban ma is nap végén egy az egybe az S&P alapján ment az árfolyam OTP-ben... amcsikon mulik de könyen lehet 9K nagyon könnyen én nem tudom miért éri meg valakinek pénzt rakni bele 10K-n folyton h tartsa... egyre alacsonyabbra lehet vissza pofozni és ez egy idö után nemfog anyi profitot hozni h rizikozzanak vele ugy h el lesz engedve nem sokára az a tippem... plusz ma volt egy 1.3 milliárdos swap zároban szoval valami lesz
Vizipock 2022. 05. 11. 19:36
Előzmény: #1178480  LPitty
#1178483
Bocsánat, hogy beleszolok a vitatokba. De nem mennétek inkább szobára? 😁 Érti szerintem mindenki a kettőtök közötti vélemény különbséget, de irjatok már kultúr ember módjára. Valaki hosszú távra tervez valaki meg nem. És még mielőtt LPitty írna hogy beragadt longos vagyok, igen az vagyok! 1,5 hónapja. És? Semmi nem történt, a nap reggel ugyanúgy felkel. 
Fodori 2022. 05. 11. 19:32
#1178482
Nem lenne rossz egy moderator ebbe a forumba...
Mindenkinek sajat dontese amit csinal...tippeket felesleges egymasnak adni, erveket es a forummal kapcsolatos gazdasagi, geopolitikai, piaci helyzetek eszreveteleit persze igen, hisz azert van ez a forum. Egymas szapulasa nem ide valo.
Bocs az OFF-ert.
Kutyuli1 2022. 05. 11. 19:31
Törölt hozzászólás
#1178481

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek