Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 11. 28. 18:54
Előzmény: #21459  Törölt felhasználó
#21460
Ibiza !
Teljesen igazad vanUgyanez megy most a rábánál , a sok kicsi észveszejtve dobálta el 10-20%-os bukóban, de mivel a concorde már bevásárolt ezért 20%-kal felfelé módosította a célárat!!!
Szerintem gusztustalan!!!
Törölt felhasználó 2007. 11. 28. 17:23
Előzmény: #21458  Törölt felhasználó
#21459
"Rövidtávon felhalmozásra, hosszútávon viszont vételre ajánlja az OTP részvényeit a CIB elemzője"
anyááád!!!!!!!!!!
mé nem tegnap mondtad gyökérzet... :)
Törölt felhasználó 2007. 11. 28. 16:48
Előzmény: #21457  -bubu-
#21458
igen ez a pszichológi mocskos egy dolog, meg a fülesgörbék is :))) tennap shortban voltam, jöttek a rossz hírek erre emelkednek, na mondom fasza, átálltam longra, reggel egy picit szarul nyitott európa megint fasa, még az indikátork fülesgörbék :)) is szarok voltak , fordulj vissza long, majd jönnek a lakáshírek, biztos szar lesz, szar is lett, ahogy az kell de ezek mennek és mennek, kiütötte minden a stoppomat és most csak ülök, asszem a héten má nem csinálok semmit, megyek a frisslevegőre sétálok, aztán meg úszok és elmélyülködök ezek a dógokon hogy akkor most hog yis van ez?!?!?!? :))))) sok sok pénzt mindenkinek a türelmes OTP-eknek gratula és mihamarabbi csúcsravisszajutást kívánok, uff én
-bubu-
-bubu- 2007. 11. 28. 16:37
Előzmény: #21456  Törölt felhasználó
#21457
Éppen ettől mozog ilyen szépen , mindkét irányban.:o)))

ettől működik a pénzgyár.
Törölt felhasználó 2007. 11. 28. 16:19
Előzmény: #21455  -bubu-
#21456
gyönyörű a tözsde pszihó
ki milyen poziban van vagy szeretne felvenni úgy látja a piacot, hiszen mindenre van szalag fibonucci meg fülesbögre... egyik nap temetői hangulat másnap kisüt a nap. nekem is sikerült eladnom egy pakkot rossz ütemben 7720-on 550re vártam az alját.
szacs iz lájf mondja a művelt francia ,)
-bubu-
-bubu- 2007. 11. 28. 16:14
Előzmény: #21454  Törölt felhasználó
#21455
Csökkenő használtlakás-értékesítések, Kohn nyilatkozata

Tovább csökkentek a használtlakás-értékesítések, októberben 1,2%-kal 4,97 millióra csökkentek, a szeptemberi 5,03 millióról. A csökkenés a vártnál is nagyobb volt, 5 millióra történő mérsélkődést vártak. A lakások átlagára 207.800$-ra csökkent, előző év azonos időszakához képest ez 5,1%-os visszaesés, rekord szintű.

Korábban a Federal Reserve részéről Donald Kohn úgy nyilatkozott, nagyok a növekedéssel kapcsolatos kockázatok, a Fed-nek pragmatikusnak kellene lennie - amit a piac úgy értelmezett, hogy folytatódhat a kamatszint csökkentése. Ez a hír a bankpapíroknak is kedvezett, melyek felfelé vették az irányt.

Törölt felhasználó 2007. 11. 28. 16:11
Előzmény: #21453  Pitzu
#21454
rosszul holnap is menni fog szvsz

link

Usa finance szektor megin száguld, majd meglátjuk kitart-e nap végéig
Pitzu 2007. 11. 28. 15:51
Előzmény: #21445  Törölt felhasználó
#21453
Papír, papír... Az eséstől függetelnül a mögötte álló Otp semmivel nem lett rosszabb, mint mondjuk 2 hete volt... A lehúzás csak negatív hangulat, hiszti kérdése....Vagy manipulációé.
Törölt felhasználó 2007. 11. 28. 15:44
Előzmény: #21451  Törölt felhasználó
#21452
8010-ért eladtam kíváncsi leszek ,hogy jól döntöttem e?
Törölt felhasználó 2007. 11. 28. 15:33
Előzmény: #21449  Törölt felhasználó
#21451
1000 db -al 300 pont hm....
Törölt felhasználó 2007. 11. 28. 15:33
Előzmény: #21449  Törölt felhasználó
#21450
A besszpiacok jellemzője, hogy folyamatosan csorognak le, szinte minden nap az esés, ráadásul a napon belüli esés a jellemző. Ez a folyamat akár hosszú hónapokig is eltarthat. Ugyancsak jellemzője a besszpiacoknak, hogy időnként igen gyors, váratlan emelkedések szakítják meg az esést. Ezek a folyamatok sokszor 3-4 nap alatt lezajlanak, de ezen időtáv alatt nem ritka az akár 10-15%-os emelkedés sem.

Ez a legtöbb szemlélőben azt a benyomást kelti, hogy a piac hihetetlenül erős, pedig igen gyakran ezek a gyors emelkedések csak az eladók pillanatnyi hiányát jelzik és rövidéletűek. A kezdeti lelkesedés után hamarosan visszatér a korábban jellemző esés. Ezt használja ki a "sell the rallies" stratégia, amely részvénypiacokon gyakran igen jól használható, ám egyre ügyelni kell: nem szabad komoly tőkeáttételt felvenni, mert az ilyen emelkedéseknek is, mint a legtöbb piaci folyamatnak, az a jellemzője, hogy túlmegy a spekulánsok által várt szinteken, és hihetetlenül gyors tud lenni.

A stratégia tehát: az agresszív, igen gyors emelkedés harmadik, negyedik napján zárásban el kell adni, de tartalékot kell képezni még egy, esetleg két egységnyi eladásra. Azaz ne lőjük el azonnal a puskaporunkat. Készüljünk fel arra, hogy a piac emelkedése nagyobb lesz, mint amit várnánk tőle elsőre. A stop-losst rakjuk a belépési pont fölé legalább 5-10%-kal, de ez piacfüggő.

Alternatív megoldás: várjuk végig a gyors emelkedést, és adjunk el az első olyan napon, amikor erős nyitás után napon belül esés van, és az index mínuszban zár. A stop-loss ilyenkor jóval kisebb, jellemzően általában a napi nyitóár fölé rakják kicsivel. A profitcél általában a gyors emelkedés kiindulási pontja, vagy afelett pár százalék. Itt vegyük vissza eladásainkat.
Törölt felhasználó 2007. 11. 28. 15:32
Előzmény: #21448  -bubu-
#21449
16 kor makro!
-bubu-
-bubu- 2007. 11. 28. 15:14
Előzmény: #21447  Törölt felhasználó
#21448
Nyitás előtti mozgások
------------------------------------------------------------------------------ --

A főbb részvény határidős kontraktusok pluszban tartózkodnak, pozitív nyitást vetítve előre az amerikai piacokon. A dollár továbbra is erősödik mind a jennel mind az euróval szemben, az arany ára erősen csökken. A tartós fogyasztási cikkek rendelési állománya harmadik hónapja csökkenő tendenciát mutat.

Breaking News
------------------------------------------------------------------------------ --

Az USA második legnagyobb jelzálog hitelezője, a Wells Fargo & Co. 1,4 milliárd dollárt különít el a negyedik negyedévre a lakáskölcsönökből származó veszteségek ellensúlyozására.



A hitelkondíciók romlására és a csökkenő lakásárakra hivatkozva a Freddie Mac az alaptőke növelése érdekében 6 milliárd dollár értékű részvényt kínál eladásra, illetve felezi a negyedéves osztalékot.



A Wall Street Journal jelentése szerint a Citigroup visszautasította egy befektető ajánlatát, aki a Bank of America-val való egyesülést indítványozta elő. A bank a jelzálog alapú ügyletekből származó veszteségek kompenzálására törekszik, Charles Prince vezérigazgató pedig távozott pozíciójából, így a Citi a nehézségekre hivatkozva elvetette a javaslatot.



Az autóalkatrész kiskereskedő Pep Boys újraszervezési tevékenysége keretében 31 üzletet zár be, illetve 550 alkalmazottat bocsát el.



A Bombardier Inc., a világ harmadik legnagyobb repülőgép gyártójának harmadik negyedéves profitja 47 millió dollárról, részvényenként 4 centről 91 millió dollárra, részvényenként 5 centre emelkedett. A cég emellett Pierre Beaudoin-t nevezte ki vezérigazgatónak, aki június 4-i hatállyal lép Laurent Beaudoin helyébe, aki megtartja elnöki pozícióját.

Nemzetközi piacok
------------------------------------------------------------------------------ --

Az európai piacok pluszban tartózkodnak, a pénzügyi szektor húzza a mutatókat. Az ázsiai piacok nagyrészt mínuszban zártak.

Bróker minősítések
------------------------------------------------------------------------------ --

A Bank of America Securities semlegesről eladásra minősítette le a New York Times Co.-t, a célárat pedig 21 dollárról 14 dollárra csökkentette. A cég árbevételének 28%-át kiadó luxus kategóriák továbbra is jól szerepelnek, más részlegek terén visszafogottabb a növekedés.



A Credit Suisse az UBS-t, a rivális svájci bankot semlegesről túlteljesítőre minősítette fel, mivel a részvényárfolyam az UBS befektetési banki működését jelentősen alulértékeli. A piaci részesedést nem növelhető a vagyonkezelői és kereskedelmi banki működés tekintetében. Az elemzők szerint az UBS nem fog újabb, nagy összegű veszteségeket elkönyvelni, mivel eszközei nem érintettek a válságban. Az UBS az új évben adja ki jelentését. De a közelmúlt hirtelen és erős részvény árfolyamesései alapján a szektor híreire élesen reagálhat.

Törölt felhasználó 2007. 11. 28. 15:10
Előzmény: #21446  Törölt felhasználó
#21447
1. szerintem mutyiznak ezek a szemét fimcsik és nagykutyák kimutyizzák hogy emelkedjen

2. tök okos vagyok, olyan papírom van ami emelkedik naugye 8Kár hogy 9k-n vettem de erről hallgatok)

3. Ez csak pillanatnyi emelkedés/esés holnaptól esik/emelkedik

4. bocs
Törölt felhasználó 2007. 11. 28. 15:03
#21446
Hallottatok Eliot hullámairól:)na ez egy ilyen pindur visszakorrekció,max 2 napig aztán ,hacsak valami gyökeresen nem változik a világban USD erősödés(hossszutávon),pénzpiacok helyreállása,akkor kb 4-5 nap és simán 7,5re pottyanunk.+a kinai lufi kipukkad akkor meg tényleg zivataros lesz a december..........................
Törölt felhasználó 2007. 11. 28. 15:02
Előzmény: #21441  Törölt felhasználó
#21445
Pontosan. Ma nagy az optimizmus. De gondoljatok bele, ez ugyanaz a papír , amit 24 órája még mindenki temetett.

Én a magam résézről örülök a szép nyereségnek ma és zártam a pozit 8020on.
pirosasz 2007. 11. 28. 15:01
Előzmény: #21442  hill
#21444
Ez a piac még nagyon nincs rendben. Ennek a mai korrekciónak lesz még korrekciója...
Törölt felhasználó 2007. 11. 28. 15:00
Előzmény: #21442  hill
#21443
az osztrák piacot én is szerettem! :D
hill 2007. 11. 28. 14:54
Előzmény: #21441  Törölt felhasználó
#21442
tegnap vettem Erste részvényt az osztrák piacon , azon most éppen 6% van tegnap óta. Tehát az OTP még nagyon le van maradva, különösen ha a tegnapi beesést nézzük.
Törölt felhasználó 2007. 11. 28. 14:50
#21441
Jó hogy ilyen gyorsan ennyit jön vissza? Szerintem ez a vevők etetése, gyertek vissza gyorsan nem kell félni a pofontól, itt a finom édes OTP majd holnap vagy holnapután úgyis újra kezdjük a kirázást. Ezt keményebb lesz mint sokan ezt gondolnák!

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek