Topiknyitó: Frololo 2022. 04. 23. 16:01

OTP BBQ  

OTP: Országos Takarék Pénztár.
Barbecue: füstön sütés lassú tűzön. (Definíció a nyárspolgár weboldalról.)
E fórum arra hivatott, hogy az OTP részvénnyel rendelkező, keményfejű, árfolyam-emelkedésre spekuláló befektetők (szuperlongosok, szuperlongerek) otthonául szolgáljon.
Az Anyafórum ("OTP részvényesek ide!") szinte olvashatatlan a rengeteg hozzászólás miatt, melyek nagyrésze pillanatnyi észrevétel közlése az árfolyamról.
Az OTP BBQ pont az ellenkezője az Anyafórumnak.
E fórumba év/hónap/hét szerinti bontásban értékelők kerülnek, valamint év/hónap/hét szerinti bontásban spekulációk.
BBQ, mert a részvények lassan készülnek el, a füst pedig a bizonytalan gazdasági környezetre utal.
Szabad sajtóból tájékozódunk, nem ijedünk meg a saját árnyékunktól, húszezer forintos célárig meg nem állunk.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
dniel
dniel 2022. 05. 19. 22:03
Előzmény: #499  Törölt felhasználó
#500
Latszik egy enyhe emelkedo alj. En mondjuk azt hittem ma raketa lesz de latszolag nagy a vita es egyre nagyobb lesz a nem egyett ertes ugy h sztem most fel lesz de a kovinel mar lehet panikba torkollik majd az eses... OTP nem tudom holnap hanyan fognak kiugrani belole lehet elkene adni nyitoban aztan vissza venni par ora mulva amig amik emelkednek en sztem erdemes lehet tartani amig vissza korrigalnak amik egy biztonsagosabb szintre...
Törölt felhasználó 2022. 05. 19. 21:53
Előzmény: #497  zsuzsa37
#499

mindenki esest var
ezert felnek megtartani a pozit
ettöl persze eses van
ördögi kör
dniel
dniel 2022. 05. 19. 21:52
Előzmény: #493  Rencsi
#498
A maradj othon mozgalom hatasara max az othoni fünyirok igenyeltek benzint amiert esett az olaj ara vele a mol... most nem ugyan az a szitu van... most az olaj az egekben... az uralon meg nagyobb a marzs is... egyenlore.
zsuzsa37 2022. 05. 19. 21:47
#497
Amerikai piacokon, hetek óta,zárás előtt mindig az eladók vannak túl súlyban.Ma is.
Törölt felhasználó 2022. 05. 19. 18:45
Előzmény: #481  LPitty
#496
ma megis fölfele vartad szamos posztban
erdekes
Törölt felhasználó 2022. 05. 19. 18:28
Előzmény: #484  LPitty
#495
ne kezdd mar itt is
Törölt felhasználó 2022. 05. 19. 18:27
Előzmény: #432  Törölt felhasználó
#494
ma visszakaptam 🙄🤨
Rencsi 2022. 05. 19. 18:21
#493
Tisztelettel. Látok egy mintázatot. Csupán 2 év alapján. Amikor  vettem 2020.-ban az első részvényeimet május 21.-én hasonló volt a helyzet a Mol és az Otp. területén. Akkor a Mol magasabban volt,( tőle elvárható mértékben) mint az OTP. Az Otp-t  9690 Ft-on vettem. A Mólt 2050-en.1 év alatt a Mól le, az Otp. viszonylag fel. Lehetséges lenne talán az, hogy hasonló lesz a minta? Csak egy felvetés ami megfogalmazódott bennem. Köszönöm.
zsuzsa37 2022. 05. 19. 16:18
Előzmény: #491  LPitty
#492

Azért ezek túl kemény szavak,és most finoman fogalmaztam.A házigazda befogadott a házába,illene viselkednek ehhez méltóan.
Megismertelek,hogy hirtelen ,szókimondó ember vagy ,legyen az bármilyen téma.Lassan meg kell tanulnod 2-3-szor átfogalmazni a gondolataid, mielőtt leírod,elvégre a tőzsdén is átgondolod,hogy a "vétel" vagy "eladás" gombot nyomod meg, akció előtt.
LPitty
LPitty 2022. 05. 19. 13:07
Előzmény: #490  Frololo
#491
Hazugságokat írsz. Nem csak másokról, pl. rólam, hanem tényekről is. Álhíreket terjesztesz. Megvannak a bejegyzéseid a fórumban. Már csak az IP címedet kell kikérni és elég nagy bajba kerülhetsz. Szóval most azt javaslom, hogy fogd vissza magad! 😉
Frololo
Frololo 2022. 05. 19. 12:26
Előzmény: #485  LPitty
#490
Látom, nem vagy jó passzban, pedig folyton nyerőben vagy. Ülj le egy kicsit.
zsuzsa37 2022. 05. 19. 12:17
Előzmény: #486  szab64
#489
Ma még lehet,meg is léptük.
szab64 2022. 05. 19. 12:02
Előzmény: #487  Törölt felhasználó
#488
Köszönöm!
Törölt felhasználó 2022. 05. 19. 12:01
Előzmény: #486  szab64
#487
Ma még lehet!
szab64 2022. 05. 19. 11:59
#486

Üdv. Had kérdezzem már - most nem tudtam utána nézni -, lehet még OTP-t venni osztalékkal?
Válaszukat előre is köszönöm.
LPitty
LPitty 2022. 05. 19. 11:53
Előzmény: #483  Frololo
#485
Megint nyomtad a fake news-t. Egyszerűen hülyeségeket terjesztesz. Miért csinálod ezt?
Leírod tegnap este a híreket és a chartokan nem olvasva, helyette a saját híreidet ide szórva, ami nyilván kamu, hogy holnap OTP 11 ezer? Kit akarsz ezzel megtéveszteni? Nem látod, hogy már egyedül maradtál ezzel az elképzeléseddel tegnap is? 
LPitty
LPitty 2022. 05. 19. 11:50
Előzmény: #483  Frololo
#484
Valódi vesztes vagy. Nézd meg az árfolyamot. 🤣
Frololo
Frololo 2022. 05. 19. 11:38
Előzmény: #481  LPitty
#483
Ezt mind, nekem, este negyed 12-kor? Anno aggódtál a szabadidőm miatt, én nem fogok a tied miatt, de van elképzelésem. :) Nem, nem igaz, hogy ne olvasnék híreket, csak nem vagyok daytrader, nem ugrálok folyamatosan ide-oda. Ennek azért van jelentősége, mert lehet, hogy egy 200-300 fel- és lekörre jók a napi gazdasági hírek (ami megjegyzem, nyilván semmiféle gazdasági ismeretet nem ad, mielőtt ezzel bárki..khm bárki villogna), de ezekre az impulzív közleményekre az a jellemző, hogy eltelik egy hét, és sehol nincsenek, senki nem citálja őket többé. A nagyobb képet nézve nem fog a befektető minden hírre maga alá csinálni, jelen esetben akkor, ha egy túlértékelt piac korrigál 4-5%-ot, mivel az OTP 40%-ot már korrigált. Segítesz nekem értelmezni? Ezt a lealacsonyító stílust mire fel engeded meg magadnak? Frusztrál, hogy az egyik oka vagy annak, hogy másik fórumra járnak át páran csevegni?  Mivel ezren ezerszer leírták, hogy nem kíváncsiak rád napi százszor, főleg ugyanazzal a tartalommal? Pedig annyi értékes dolgot mondasz: 80-90%-ban bejön a daytrade, miért nem shortol mindenki, 6GB RAM kevés egy évezred eleji szoftver futtatásához, hülye, aki befektet, max az nem, aki 9000-en vásárol 20 évre...stb. Szerintem te álomvilágban élsz. Jönnek az impulzusok, de megtalálod a módját, hogy elháríts mindent magadról. Sok dislike? Fáj nekik az igazság! Valaki piszkál? Irigy a sikereidre! Valaki nem ért egyet (én)? Nem értek hozzá, nem tájékozódom, álhíreket terjesztek, amivel egyébként megbíztak (kik? a gonosz multik? esetleg az amerikai gazdag zsidók?). Úgy érzem, hogy nincs helyem a világodban, de a kritikának sincs. Magányos és boldogtalan világ ez. 
zsuzsa37 2022. 05. 19. 08:27
Előzmény: #476  Frololo
#482
Ma valami sokkal erősebbre lesz szükség,mint pezsgő ivás,esetleg 1-2 kortyocska áfonya pálinka?Persze,csak mértékkel,nehogy a nem megfelelő darabszámot vagy irányt ne találjuk el egérmozgatáskor :-))
LPitty
LPitty 2022. 05. 18. 23:17
Előzmény: #478  Frololo
#481
Szerintem te nem olvasol híreket, kizárod a külvilágot. Ajánlom figyelmedbe a mai Navracsics meghallgatást. Legkorábban az év második felében lehet megegyezés a helyreállítási alapról. Nagy Márton meghallgatását is át kellene tekintened. Gyakorlatilag azt mondta, hogy jövő év végig minden stopnak maradna kell, sőt bővíteni fogják. A bankot érinti a kamatstop. Aztán nézd meg mit nyilatkozott utána a sajtónak. Meg kell nézni hol keletkeztek extra profitok. Egyik ilyen említés a bankok voltak. Segítek számodra ezt mit jelent, bankadó emelést. Szóval nyomhatod továbbra is a fake news-t, nyilván ez a feladatod, ha fölfelé akarod imádkozni a lehetetlent, de ennyire nem érdemes túltolni, mert rendkívül veszélyes leszel a saját számlád egyenlegére. Arra már nem is kérlek, hogy rápillants USA-ra. Gondolom abból is csak azt szűröd le, hogy folytatódhat a nem létező OTP rally. 🤣
Ja, továbbra is daytredelek, tehát nem poziból beszélek.

Topik gazda

Frololo
Frololo
3 1 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek