Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 03. 29. 20:54
Előzmény: #64858  offshort
#64860
Nem. Aki beszélt egy fideszjanicsarral, az tudta, h nem idomulnak a normahoz, hanem a normát idomultatjak magukhoz 
Törölt felhasználó 2022. 03. 29. 20:52
Előzmény: #64855  sanka
#64859
De.
offshort
offshort 2022. 03. 29. 20:49
Előzmény: #64855  sanka
#64858
bocs, de szvsz nem lehetett előre látni! 
mindenki azt gondolta h tanultak a 98/2002 kormányzásból, levonták a helyes következtetéseket, 
és ezen hibák javításával veszik át a kormányzást, 
azt senki nem láthatta előre hogy a demokrácia szabályait megszegve fognak megpróbálni egy egyeduralkodási rendszert kiépíteni, egy személyi kultuszt!
hasonlót mint rákosi, de demokráciának álcázva! 
úgy mint egy "patyomkin demokrácia" ! 
Törölt felhasználó 2022. 03. 29. 20:49
Előzmény: #64853  Heisenberg
#64857
Három baj van a fidesszel:
1. lopnak
2. nem piacbarát a kormányzás
3. túl sok pénz megy a családosokra, pl. lakástámogatások
Három baj van az ellenzékkel:
1. adókat akarnak emelni, pl. a tőzsdei nyereséget meg akarják adóztatni
2. kötelezővé akarják tenni az oltást
3. ők sem piacbarátok (pl: mszp, jobbik)
sanka 2022. 03. 29. 20:41
Előzmény: #64840  Törölt felhasználó
#64856
Amióta orbán van, sokan el is mentek!
sanka 2022. 03. 29. 20:40
Előzmény: #64847  Peterbond
#64855
Botorság volt az első fidesz kurmány után hinni orbánnak, ezt lőre látni lehetett.
offshort
offshort 2022. 03. 29. 20:26
Előzmény: #64852  Törölt felhasználó
#64854
ha meg igazi demokrácia lenne, akkor még többen élhetnének jól! 

dehát mondjuk a fidesz jobbágyokat csak a sajátjuk érdekli! 
Heisenberg
Heisenberg 2022. 03. 29. 20:21
Előzmény: #64850  Törölt felhasználó
#64853
 Ne aggódj, bárhova mehetek és sehova nem kell nekem hitel ahhoz, hogy legyen hol laknom! 
A Fidesznek anyagilag sokat köszönhetek, mert pontosan láttam, hogy a politikájuk mit fog a valóságban  eredményezni és ezt ki is használtam.... De, ellentétben sokakkal, akik ócska és amúgy semmirekellő haszonélvezői voltak a rendszerüknek - sógor, koma, pártkatona, hívő stb . - én nem adtam fel még az idealizmusomat, hogy egy modern Magyarországon éljek, mert én velük ellentétben tényleg szeretem a hazámat. A Hazámat és nem a Fideszt! 
Törölt felhasználó 2022. 03. 29. 20:19
Előzmény: #64851  offshort
#64852
es ki a szart érdekel ha jol elnek sokan......
offshort
offshort 2022. 03. 29. 20:16
#64851
hehehe .... 
a fidesz 2010-ben arra kapta (és erőszakolta ki) a felhatalmazást hogy kiirtsa a korrupciót, 
szüntesse meg a politikusok visszaéléseit, csökkentse a parlamenti képviselők számát, és költségvetését, 
ehhez képest ami gyurcsányéknál 100 millio volt, az a  fidesznél 1000 milliárd lett! 

gerinctelen tolvaj banda, akik még a demokráciát is lebontották, csorbították! 

aki a demokráciára szavaz az az ország érdekeire szavaz! a fidesz viszont nem demokrata párt!  
Törölt felhasználó 2022. 03. 29. 20:08
Előzmény: #64849  Heisenberg
#64850
menj usaba ) ott el haverom  30 ev utan van egy fahaza ))) most telt le a hitel....
Heisenberg
Heisenberg 2022. 03. 29. 20:02
Előzmény: #64847  Peterbond
#64849
Mélységesen egyetértek. Jó átvertek, mi hittünk nekik, hogy egy modern, Szent István által megálmodott Magyarországot teremtenek.
Ehelyett, egy keleti, ótvaros, despota által vezetett országot fog vezetni, amelyik jóval közelebb van Fehéroroszországhoz, mint Ausztriához. 
Köszönjük, ez az életműved, Orbán Viktor!
Törölt felhasználó 2022. 03. 29. 20:00
Előzmény: #64835  Törölt felhasználó
#64848
nem ez a lényeg, megkerülted a választ: miért nem keresel elveidnek megfelelő topikot? Ebben a topikban fideszes híveknek nincs helye ahogy te is jelezted, hogy Molly topikban nincs helye politikai megnyilvánulásnak! Ne beszélj mellé!
Peterbond 2022. 03. 29. 19:53
Előzmény: #64846  Peterbond
#64847
Amikor kérdeznek miért szavzatam anno a Fideszre akkor az ilyen szövegeket szoktam felhozni hogy igen én ezekben hittem és nem ÉN fordultam el a Fidesztől. Ők fordultak el az elveiktől ( vagy sose gondolták komolyan ).
Peterbond 2022. 03. 29. 19:52
Előzmény: #64845  Peterbond
#64846
"Mit tudunk mi üzenni innen a jövőnek, a nálunk fiatalabbaknak? Nos hát először is azt, hogy mi nem azért mutattunk ajtót bizonyos dolgoknak, hogy most meg visszajöjjenek az ablakon. Tehát mi az ajtót a nyugatnak kinyitottuk, az oroszoknak, a Szovjetuniónak, meg a kommunizmusnak meg ajtót mutattunk. És azt üzenjük a jövőnek, hogy ne engedjék, hogy mindez visszamásszon az ablakon.
.
Azt üzenjük az utánunk jövő generációnak, hogy ne engedjék, hogy abból a demokráciából, amit a mi új nyugat nemzedékünk kiküzdött magának, abból most egész egyszerűen demokrácia nélküli többpártrendszert csináljon. Mert Magyarországon ma éppen a demokrácia lényege, a felelősség meg az elszámoltathatóság hiányzik. Ami maradt, azok az intézmények. Ez egy demokrácia lényegét nélkülöző többpártrendszer, és nem kellene hagynunk kedves fiatalok, hogy ez így legyen. És hasonlóképpen nem kellene megengedni az utánunk következő fiataloknak, hogy miután mi a szovjet rendszer legvidámabb barakkja sorsától megszabadultunk, most a Gazprom legvidámabb barakkjává tegyék Magyarországot.
.
Ezek igen is fontos üzenetek a jövő számára. Azt üzenjük innen egyfajta új nyugat nemzedékként a fiatalabbaknak, hogy igen továbbra is tartsanak ki a nyugatos Magyarország mellett, ne engedjék, hogy erről az útról Magyarországot letérítsék. Szeressék, hogy Magyarország egy nyugatos ország, ami azt jelenti, hogy hiszünk az emberi akarat szabadságában, és hiszünk az egymásért vállalt kölcsönös felelősségben, ami elválaszthatatlan része a nyugati kultúrának. Lehet, hogy az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik. A demokráciát pedig nem lehet felülről irányítani, csak az emberek szívéből nőhet ki, és rendezheti be az élhető magyar életet.
Boldog születésnapot, Fidesz!
Köszönöm, hogy itt lehettem!” 
.
Mennyire igaz és aktuális.
Peterbond 2022. 03. 29. 19:50
Előzmény: #64840  Törölt felhasználó
#64845
"„Lehet Szlovákiával példálózni. És el lehet dönteni, hogy szlovák viszonyokat szeretnénk-e. Szlovák nyugdíjakkal. Persze, nem kell fizetni az osztalék után adót, nem kell! Nem kell fizetni annyi tb-t! Nem kell! De lényegében magyar árszínvonal mellett fele annyi a nyugdíj, mint nálunk. Ez a programja a munkáltatóknak? Én is tudok keményen kérdezni! Ez? Hogyan fogjuk kifizetni a nyugdíjakat? Hogyan? El lehet menni Magyarországról! Itt lehet bennünket hagyni, kérem szépen! Tessék! Lehet menni!” – mondta Magyarország miniszterelnöke."
.
Csak ha már idézünk idézzünk pontosan. A munkáltatókhoz idézet szöveg volt nem az emberekhez. de tudod te is ezt pontosan csak így sokkal ütősebb. Kár hogy nem az Orbán idézetekkel jössz azokból az időkből. Pl ilyenekkel mint ez:
Heisenberg
Heisenberg 2022. 03. 29. 19:47
Előzmény: #64843  Ingarian
#64844
https://www.nepszava.hu/3151726_pis-fidesz-lengyelorszag-magyarorszag-jaroslaw-kaczynski-orban-viktor
Sajnos, a Fidesz győzelme után teljes kirekesztés vár ránk Európában. Köszönjük!
Ingarian
Ingarian 2022. 03. 29. 19:05
Előzmény: #64840  Törölt felhasználó
#64843
Elment már a fiatalság színe java, érdekes módon a kint élő cigányok is dolgoznak becsülettel, igaz nem is nézik le őket ilyen szinten, mint itt. 
Heisenberg
Heisenberg 2022. 03. 29. 19:04
Előzmény: #64840  Törölt felhasználó
#64842
....mondta a külföldi vállakozóknak. Ez lemaradt, de már megszoktuk...
Heisenberg
Heisenberg 2022. 03. 29. 18:59
Előzmény: #64839  Ingarian
#64841
Én sem. Az egyszerűen elképesztő, hogy a mai világban nem lehet, csakis kizárólag gyűlölet kampánnyal nyerni.
 Persze ez az emberek tudatlansága miatt is van így. 
Ma például egy fideszes, de most talán a választásában még bizonytalan hölgynek elmagyaráztam az ukrán helyzetet és megértette, hogy semmilyen módon nem fenyegeti Magyarországot a háború. Nincs olyan opció, hogy nálunk harcok legyenek.
Persze, nem őrködhetek mellette, ha ez a hülye, hatalommániás, őrült Néró ismét aggitálni kezdi, de talan megértette, hogy miért is csinálják ezt vele, hogyan élnek azzal vissza, hogy szűkösek az információi....

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók