Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
hatosa 2017. 06. 18. 16:30
Törölt hozzászólás
#4980
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 18. 16:30
Előzmény: törölt hozzászólás
#4979
Abszolút logikus. Vazsban...
-pny 2017. 06. 18. 16:23
Törölt hozzászólás
#4978
bigyula 2017. 06. 18. 16:04
Előzmény: #4976  Vazsmegyei
#4977
Igazad van. Orbánék ellen 2006-ban eljárást kellett volna indítani a kordonbontáskor. Ugyanis amit akkor csináltak az akkori törvényeknek nem felelt meg.
Vazsmegyei 2017. 06. 18. 15:43
Előzmény: #4975  zotlan
#4976
Éppen azt jelenti a polgári engedetlenség, hogy nem törvényesen, de lehet tiktakozni. Ám közben nem kell átlépni a törvényes küszöböket! A TASZ és a Helsinki Bizottság -igaza van Trócsányinak- összetéveszti a polgári engedetlenséget a törvények megkerülésével, be nem tartásával! Egyszóval nincs szó polgári engedetlenségi törvényről! Tehát a TASZ és a HB sem hivatkozhat erre! Csak törvényre!
zotlan 2017. 06. 18. 12:08
Előzmény: #4974  Vazsmegyei
#4975
Vazsmegyei 2017. 06. 06. 22:42
Előzmény: törölt hozzászólás
#4974
Mondtam már, hogy baromságokkal ne szórd tele a PF fórumát! Mondtam! Ne siránkozz ne szisszenj minden kis szilánkhoz, hanem gondolkodjál és a haza fényre derül!
-pny 2017. 06. 06. 22:38
Törölt hozzászólás
#4973
Vazsmegyei 2017. 06. 06. 20:56
Előzmény: #4970  upgrayeddAKS
#4972
A hozzászólás törölve!
Vazsmegyei 2017. 06. 06. 20:55
Előzmény: #4963  ________
#4971
Nyugtasd meg magad a virtuális fideszetekről van szó és nem rólad!
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 06. 06. 19:31
Előzmény: #4952  Alilou3
#4970
" határozottan jelezte a kafkai és móriczi mélységekben működő apparatcsik, hogy szerintük az ügyben a nyilvánossághoz fordulni a jóhiszeműség és a tisztesség elvének megszegése lenne, így felmondási okként értelmezik az efféle, felelőtlen lépést." Azért az ilyen nyomoronc vogon is az anyjába rothadt volna bele megszületés helyett. Annyira "édes" a tipikus magyar bürokrata vogon (nem minden bürokrata ilyen nyomi szerencsére), hogy amikor csak lehet, belerúg a honfitársaiba, aztán amikor az olyan genetikai hulladékok, mint a mi "nemzethy" kormányaink hatalomra kerülnek, nemzeti összetartozásról meg hasonlókról papolnak. Álszent, szolgalelkű férgek... agyhalott, tehetségtelen untermenschek, amik még ahhoz is hülyék, hogy elvégezzék a feladatukat.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 06. 06. 19:24
Előzmény: #4952  Alilou3
#4969
Piroskáék és a farkasok :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 06. 06. 19:21
Előzmény: #4966  ________
#4968
Nem a homokosokkal meg az egyéb aberráltakkal van baj leginkább. (A homokosok amúgy is inkább céltáblák, afféle bűnbakok, akikre az idióta tömeg meg az idióta politikusok előszeretettel mutogatnak.) Inkább az idiotizmust kellene "betiltani", nem a homoszexualitást. Van amúgy még kismillió féle aberráció. Ez mind azért "terjedt el", mert nem is olyan régen még tilos volt mind. UK-ben pl. a 2. vh. után is börtön járt a homokosoknak. Nincs szó semmiféle divatról: csupán arról, hogy mostmár "szabad", és akik eddig titokban művelték, azok elő mernek jönni a farbával.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 06. 06. 19:19
Előzmény: #4946  johai
#4967
Még én is támogatnám a minél hamarabbi szentté avatást :) Ha pl. holnap szentté avatnák, már az is későn jött volna, no de jobb későn, mint soha - én azt mondom :)
________
________ 2017. 06. 06. 19:17
Előzmény: #4964  Törölt felhasználó
#4966
Természetesen ellene. Ma már ott tart a világ, hogy a legmagasabb politikai szinteken divatot csinálnak a melegekből, miközben Európa azon izgul, hogy nem születik elég gyerek. A meleg tévutat támogatók megoldásként a betelepítéssel próbálkoznak, amiből megint csak rossz dolgok születnek. Mi lesz itt 100 év múlva?
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 06. 06. 19:13
Előzmény: #4960  ________
#4965
Érzelmi alapon közelíted meg ezt a témát, ami rossz eredményekre szokott vezetni. Pragmatikus alapon kellene... (Nota bene: megértem, hogy viszolyogsz a "buziktól", sztem kb. minden egészséges hetero férfi undorodva fordul el, ha pl. ffiakat lát csókolózni. Én még érzékenyebb vagyok ilyen téren, és még "alapabb" homokos megnyilvánulásoktól is viszolyogva fordulok el, ha pl. a képernyőn ilyet látok. Szerencsémre élőben nem látok ilyet. Azonban mindez csak "beidegződés", amiből ráadásul minden marhaságot kihoznak az üldözési mániások, pl. hogy divattá akarják tenni a homoszexualitást, stb. Ez is óriási marhaság, valószínűleg a látens homokosok terjesztik. (Meg a full kretének pl.) De én használom az absztrakciós készségemet, ha a témáról van szó: ha valaki homokos (akár nő, akár ffi), akkor nem megvetni kell őt, csak hagyni, hogy otthon "csinálja". Az engem mi a frászkarikáért zavarna? Nem is tudok róla. Ez lehetne az első lépcsőfok mások elfogadása irányába. Azok a társadalmak, amelyek ezt már abszolválták, azok sokkal fejlettebbek minden szempontból, mint a magyar (beteges) társadalom.) Btw. sztem az sem igazán egészséges hetero férfi, aki a csókolózó nőket gusztustalannak tartja. Márpedig milyen szánalmas, középkori kirekesztés már az, amikor elítéljük a homokos férfiakat, de a leszbikus/bi nőket nem. Ezért kellene korrektnek lenni, és belátni: csak azért, mert bizonyos embertársainknak számunkra undorító szokásaik vannak (kb. ilyen az is, amikor valaki a saját hányásában fetreng... akkor nyilván azt is be kell tiltani, stb.) még ez nem ok a kirekesztésre. A kirekesztő politikusok ált. amúgy is csak azok a faxfejek, akik az idióták tömegeinek érzelmeit kihasználják az idióták ellen. Inkább az idiotizmust kellene "betiltani", nem a homoszexualitást. Van amúgy még kismillió féle aberráció. Ez mind azért "terjedt el", mert nem is olyan régen még tilos volt mind. UK-ben pl. a 2. vh. után is börtön járt a homokosoknak. Nincs szó semmiféle divatról: csupán arról, hogy mostmár "szabad", és akik eddig titokban művelték, azok elő mernek jönni a farbával.
Törölt felhasználó 2017. 06. 06. 18:43
Előzmény: #4960  ________
#4964
Európán belül ott születik a legtöbb. Homokozás mellett akartál érvelni?
________
________ 2017. 06. 06. 17:57
Előzmény: #4961  Vazsmegyei
#4963
miről beszélsz ember?
Törölt felhasználó 2017. 06. 06. 17:56
Előzmény: #4960  ________
#4962
jobbos pride hát igen ilyen is van ám, na ná
Vazsmegyei 2017. 06. 06. 17:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#4961
Csak annyit teszek hozzá,, hogy nálad mocskos, nálad egyre mocskosabb. Kérdés hol élsz akkor te, ha Magyarországon minden mocskos? Ezzel is csak te szerepelsz le!Ne is hagyd abba!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók