Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Nergal
Nergal 2021. 04. 28. 14:23
Előzmény: #38914  pitcairn2
#38920
Ha 2 mondatot írok le, abból csak az egyiket sikerül elolvasni/megérteni? :))
pitcairn2 2021. 04. 28. 14:22
Előzmény: #38915  badsector1
#38919
pl. attól, hogy össze vissza rohangászik, ahogy ez az alábbi ügyben is történt...
https://www.volusiaexposed.com/southdaytona/timothyjasoncoffman72018.html
az "igazmondó" mainstream médiát azonban ez az ügy egyáltalán nem érdekelte, mivel nem lehetett faji feszültségkeltésre használni (az áldozat fehér volt)
nem is lett semmilyen következménye az ügynek
pedig jóval durvább sztori a média által felkapott George Floyd ügynél...
a későbbi sértett, aki egyébként valamilyen mentális betegségben szenvedett, ha jól emlékszem skizofrén volt, maga kérte a rendőrség segítségét, akik az eljárás során végül a halálát okozták
a sztori  végén pedig jóformán viccnek fogták fel az egészet
kb. ott élcelődtek felette, hogy "jól kikészült"...
és minderről folyamatosan felvétel készült...
a történet "hősei" még ma is a rendfenntartó erők megbecsült tagjai...
sanka 2021. 04. 28. 14:10
Előzmény: #38916  rockmaster
#38918
Orbán már börtönt sem érdemel.
badsector1
badsector1 2021. 04. 28. 14:06
Előzmény: #38916  rockmaster
#38917
Orbán és a hívei a  Kínai Kommunista Párt hazai szekértolói lettek.
rockmaster 2021. 04. 28. 14:03
#38916

Szél Berni (Momentum):
"Elolvastam és döbbenetes dolgokat találtam a kormánynak a Fudan egyetemmel kötött megállapodásában. 1. Vagyonkezelő alapítványt fognak létrehozni a Fudan Hungary Egyetem fenntartására. A 26 hektáros terület, a campus, a kapcsolódó épületek, infrastruktúra, könyvtár, szállások, mind-mind ennek a közpénznyelő alapítványnak a tulajdonába fog kerülni, méghozzá ingyen. Tehát mi fizethetjük az 550 milliárdos beruházást, de az, ami épül belőle, magántulajdonba kerül. 2. A kormány még azt is vállalja, hogy a campus közelében épít egy modern sportlétesítményt és egy 5 ezer fős (!) konferenciaközpontot, amit majd ingyen (!) használhat a Fudan Hungary Egyetem.3. A finanszírozási kérdéseket látványosan kerülő megállapodásban az van, hogy külön-külön megállapodások lesznek majd a részletekről, többek között a campus működési költségeinek finanszírozásáról. De közben azt is írják, hogy az egyetem működésének fedezetére pénzt fognak gyűjteni kormányoktól, cégektől, szervezetektől, magánszemélyektől. Magyarul a megállapodás egyetlen szóval se mondja ki, hogy az egyetem működését a kínai fél finanszírozná, sőt: arra utal, hogy a magyar adófizetőknek is részt kell majd vállalniuk az egyetem fenntartásának költségeiből. +1: és bónusznak még benne van, hogy a projekt nem titkolt célja az is, hogy kínai nagyvállalatok árasszák el Magyarországot, erősítve Magyarország versenyképességét. Az időzítésről meg annyit, hogy a közvagyon alapítványi kiszervezésének fekete napján, amikor mindenki arra figyelt, hogyan lapátolja ki a Fidesz magánalapítványokba a közös vagyonunkat, szerződött le Palkovics László a kínai Fudan Egyetemmel. A megállapodás angol nyelvű változatát hozták nyilvánosságra — miért is bajlódtak volna azzal, hogy a magyar adófizetőknek, akik majd a cechet állják, lefordítsák magyarra. A megállapodásból tehát kiderül, hogy mi álljuk az egész beruházást, amit aztán egy az egyben egy magánalapítvány tulajdonába adunk ingyen, és még utána is fizethetjük az egyetem működését. Plusz olyan óriásberuházásokat is vállalunk a megállapodásban a Fudan kedvéért, amit megintcsak mi fizethetünk. Kérdezem én: kinek jó ez? Kinek éri meg ez? Kinek az érdekeit szolgálja ez? Mert hogy a magyar adófizetőkét egészen biztosan nem. Ez az egész úgynevezett egyetem projekt egyoldalúan Kínának jó, a Kínai Kommunista Párt érdeke, a kínai gazdaság érdeke. Nettó hazaárulás, amit a Fidesz tesz: kiárusítja Magyarországot a Kínai Kommunista Pártnak. De ezt nem hagyjuk annyiban, erre mérget vehetnek!"
badsector1
badsector1 2021. 04. 28. 13:51
Előzmény: #38912  pitcairn2
#38915
ja, egyébként a földön fekvő faszi keze már hátra volt bilincselve.
mitől félt rendőr? elkígyózik a földön?
pitcairn2 2021. 04. 28. 13:48
Előzmény: #38887  Nergal
#38914
akkor augusztusban miért mutatták be?:)
pitcairn2 2021. 04. 28. 13:46
Előzmény: #38890  signal2
#38913
a mentő lassabban érkezett meg a vártnál és még akkor sem kezdtek bele az életmentésbe mivel a mentősök még a rendőrök jelenléte ellenére sem érezték magukat biztonságban abban a "békés" környezetben
tehát ahelyett, hogy a helyszínen megpróbáltak volna tenni vmi bepakolták a mentőautóba és elhajtottak
ez mellesleg arra is magyarázat, hogy miért nem próbálták meg a rendőrök mondjuk szívmasszázzsal újjáéleszteni Floyd-ot
kb. ők is a saját biztonságukért aggódtak
az is sokatmondó, hogy folyamatosan mindenről felvétel készült, ennek kapcsán tudtommal egyetlen rasszista kijelentést nem tudnak felvonultatni, ehhez képest az elejétől kezdve a rasszizmus bullshit mondóka mentén megy a média által tálalt történet...
nem is beszélve arról, hogy a többi rendőr között sárga és félvér is volt
kórtünet ez nem igazságszolgáltatás...
Derek jó nagyot szívott azzal, hogy belecsöppent egy felettébb mocskos politikai játszámába
és persze a feketék által lakott részek is, hiszen a gyújtogatással, fosztogatással társuló BLM-járás maga volt a katasztrófa, a sztori utóéletéről  (pl. felrobbanó biztosítási költségek... a korábbinál is rosszabb közbiztonság... ) nem is beszélve
pitcairn2 2021. 04. 28. 13:35
Előzmény: #38891  badsector1
#38912
mi innen csak találgathatunk, hogy mi az igazság de a gyújtogató, fosztogató, békés lakosságot terrorizáló BLM fasisztákat, a faji gyűlöletkeltésben utazó mainstream médiát (oszd meg és uralkodj játék ez már az elejétől...) és a totálisan átpolitizált, jóformán hisztérikus légkörben megtartott "tárgyalást" elnézve én a Derek Chauvin féle verzió igaza felé hajlok...
euler 2021. 04. 28. 13:32
Előzmény: #38909  pitcairn2
#38911
Idegen test az igaz, de tökéletes a találatod, rabszolga, de lehet felőlem jobbágy is:
"mameluk arab eredetű szó, jelentése rabszolga. Eredendően török, azon belül leginkább kipcsak és oguz rabszolgák voltak, akiket testőrként, majd profi hadseregként alkalmaztak."
pitcairn2 2021. 04. 28. 13:30
Előzmény: #38892  badsector1
#38910
akkor az első jegyzőkönyv elkészítője eskü alatt hazudott azon a hej de "fair" tárgyaláson?:)
pitcairn2 2021. 04. 28. 13:25
Előzmény: #38896  euler
#38909
a "mameluk" analógia nem igazán jó, mivel azok pontosan azért voltak (legalábbis látszólag...) megbízhatók mert zéró helyi kötődéssel rendelkező idegenek voltak
https://hu.wikipedia.org/wiki/Maml%C3%BAk
Nergal
Nergal 2021. 04. 28. 13:16
Előzmény: #38906  euler
#38908
Könnyű emlékezni rá, elég jellegzetes épület(együttes). Talán fel is léphetnének valami koncerten :)) A Parlament lenne az előzenekar :))
Nergal
Nergal 2021. 04. 28. 13:14
Előzmény: #38906  euler
#38907
Totál leizzadtam pedig, hogy ott tanultál :))  Már meg is írtam a végrendeletemet... Isten ujja bármikor lesújthat, meg egyebek... pedig ma nem is mondtam semmi rosszat a híveikről. :))
euler 2021. 04. 28. 13:04
Előzmény: #38905  Nergal
#38906
Nem ott tanultam, ne aggódj! :)
Piliscsabán van, régebben kirándultunk arra, onnan emlékeztem rá.
Nergal
Nergal 2021. 04. 28. 12:55
Előzmény: #38904  euler
#38905
Köszi! Honnan tudtad? Rákerestél, vagy emlékezetből?
euler 2021. 04. 28. 12:52
Előzmény: #38900  Nergal
#38904
Az a Pázmány Péter Katolikus Egyetem volt kampusza:
https://www.valaszonline.hu/2020/12/15/pazmaneum-maroth-makovecz-campus-elemzes/
Nergal
Nergal 2021. 04. 28. 12:38
Előzmény: #38901  euler
#38903
Nem (túl) hülyék, de a többségük nem is okos. Lásd: Gauss-görbe. El van cseszve ez rendesen. Gyerekek kezébe adták a látszólagos hatalmat. Az csak a baj, hogy amit ezek együtt főztek, azt velünk is meg akarják etetni. Na ez az, amitől felfordul a gyomrom. (Nem csak ez.)
badsector1
badsector1 2021. 04. 28. 12:30
Előzmény: #38896  euler
#38902
"Ma nagy nemzetstratégiai kérdésekben döntöttünk a parlamentben. Sok esetben a Fidesz – KDNP kormány által visszaszerzett nemzeti vagyon egy részét alapítványi gazdálkodásba adtuk, hogy már soha ne lehessen idegeneké."
  
egy zsebtolvajtól vajon elfogadja a bíróság ezt az érvelést?
euler 2021. 04. 28. 12:27
Előzmény: #38898  Nergal
#38901
Maradva  a képviselő úrnál:
Ma próbálta megmagyarázni kit ért "idegenek" alatt. Egyszerűen bemásolta a Wikiszótárt.
A legfinomabb komment: "Azzal tisztában voltam, hogy saját kútfőből nem jött volna rá!"
Nem hülyék az emberek, érdemes ránézni a reakciókra. Elég egyértelműek és egyoldalúak.
https://www.facebook.com/Hubay.Miskolc/

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek