Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
euler 2021. 03. 02. 10:57
Előzmény: #31419  Placa
#31420
Lehet, hogy egy "különösen nem védendő személy" vagyok, de jól érzem magam. :)
Placa
Placa 2021. 03. 02. 10:53
Előzmény: #31415  euler
#31419
meg vagy figyelve! 
ez ügyben felesleges vitát nyitni :)
Törölt felhasználó 2021. 03. 02. 10:52
#31418
"A kormány Triesztben NEM KIKÖTŐT VÁSÁROLT, hanem egy LEPUSZTULT IPARTERÜLETET, egy egykori olajfinomítót, amit felvet a gazA Parlamentben kérdeztem Szijjártó Péter államtitkárát – a tények: Azt harsogta a kormánysajtó pár hete, hogy „újra van tengeri kikötőnk” – nos, a kormány egy használaton kívüli olajfinomítót vásárolt, ami kapcsán csak tervezik, hogy valamikor tengeri kikötő lesz – a rengeteg kármentesítési munka után. Nem tudjuk, hogy mennyibe fog mindez kerülni, és azt sem, hogy mikor zárulnak le a munkálatok – tehát mikor lesz ez valóban működő kikötő. Ha a trieszti kikötő valóban képes lesz kiszolgálni a magyar cégek igényeit – ahogy SZIJJÁRTÓ Péter ígérte – akkor SEMMI szükség a konkurens pireuszi kikötő elérését célzó, 1000 milliárdos Budapest-Belgrád vasúti projektre! A kormány ezt NEM ISMERI EL! Egymásnak konkurenciát jelentő kikötők elérésére költik a közpénzt! A kormány a szlovéniai KOPER kikötőjéhez vezető vasútvonal fejlesztésére IS hatalmas összegeket akar költeni - erre már nem is válaszolt az államtitkár. A Parlament MA tárgyalja a javaslatunkat a Budapest-Belgrád vasúti projekt leállításáról."
euler 2021. 03. 02. 10:52
Előzmény: #31416  peter_s
#31417
Majd leellenőrzöm a gyártási szám alapján a Pfizernél, remélem az igazoláson (ami emlékeztető is a második oltásra) még rajta lesz.
Le is fogom fóliázni ha megkapom a másodikat. :)
peter_s 2021. 03. 02. 10:43
Előzmény: #31415  euler
#31416
Csak nehogy mégis kínait kapjál Pfizer csomagolásban :)
euler 2021. 03. 02. 10:33
Előzmény: #31414  euler
#31415
Milyen az élet!
A mult héten leírtam, hogyan utasítottam vissza a háziorvosomnál a kínai vakcinát, abban maradtunk akkor várhatunk pár hónapot.
Az előző hsz-em után telefon a háziorvostól: kaptak tizenvalahány Pfizert, két nap múlva mehetek oltásra.
Kösz Doki! Javítottál. :)
euler 2021. 03. 02. 10:17
#31414
Így beszél egy felelős háziorvos (sajnos az enyém és szerintem a többség nem ilyen):
.
"... arról kérdeztük: egyes hírek szerint előfordul, hogy ha valaki nem kéri az orosz vagy kínai vakcinát, azt visszaküldik a sor végére. 
Azt mondta, ha bármelyik magyar orvos így viselkedne, az neki nagy csalódást okozna. Ugyanis ők nem rendőrök, csendőrök, nem büntetik a betegeket, hanem megpróbálják nekik biztosítani a körülményeket ahhoz, hogy minél hamarabb hatékony és jó védőoltást kapjanak, hiszen ez mindenki érdeke.
De hatékony-e az orosz és a kínai vakcina? – kérdezte műsorvezetőnk.
... úgy válaszolt: ha látná a dokumentációt a harmadik fázisról, a mellékhatásokról és az első három-öt hónap adatait az ellenanyag-szintekről korcsoportonként, akkor objektíven meg tudna győződni a hatékonyságukról. Amíg ezek nem hozzáférhetők, addig tulajdonképpen „vakhit és vak bizalom” mindenki részéről, hogy kéri és adja-e, de sajnos olyan helyzetet alakított ki a kormány, hogy nagyságrendileg többet hoz forgalomba ezekből. Szerinte egyébként, mivel eddig a körzetében kétezer emberre négy ampulla európai vakcinát kaptak és húsz beteget beküldhettek oltópontra, ha ilyen ütemben folytatják, 95 éves lesz, mire befejezik.
Azzal kapcsolatban, hogy mennyire kérik a betegek a vakcinát, megjegyezte: 
az oltáselleneseket különválasztaná a többiektől. A betegeknek elküldte azt az interneten elérhető tájékoztatót, előírást, amely alapján ő maga is dönt, és rájuk bízta a választást. Így jött ki az, hogy körülbelül egyharmaduk kérte az oltást, kétharmaduk várni szeretne. Most megint húsz embert küldhetnek az oltópontra, de ezt hétfő éjfélig kell összeszedni."
(Nevet, linket szándékosan nem tettem. :)
Placa
Placa 2021. 03. 02. 10:12
Előzmény: #31398  SirDMR
#31413
"Többet ígérem nem írok ide,"
 
Kösz hogy benéztél a tartalék nickeddel is, hasznos volt ... ja nem.
 
de legalább néhány hsz után rájöttél, hogy te az ORBÁN MARADJ ÖRÖKRE, SŐT TOVÁBB !!! topicot kerested
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 03. 02. 10:09
Előzmény: #31409  badsector1
#31412
és ebben a formában be is tartotta
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 03. 02. 10:03
Előzmény: #31340  geza77
#31411
Megmosolyogtató amikor tőkejövedelmet hasonlitanak össze munkajövedelemmel..persze ez is a demagógia egyik formája.
sityaki 2021. 03. 02. 09:58
Előzmény: #31379  SirDMR
#31410
több-biztosítós modell?? azért ne legyünk már demagógok...
badsector1
badsector1 2021. 03. 02. 09:25
Előzmény: #31408  PusztaPutyin
#31409
Igen, én is így gondoltam. :))
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 03. 02. 09:24
Előzmény: #31402  badsector1
#31408

"Többet ígérem nem írok ide,"
...ezen a nicken
rockmaster 2021. 03. 02. 09:21
#31407
Csehországban a bérek száz százalékára emelik a táppénzt
"a kormány célja, hogy ezzel is ösztönözze a koronavírussal fertőzött személyeket, illetve a velük kapcsolatba került embereket az otthonmaradásra és a karanténba vonulásra."
Ézzel szemben Ocsmányék?
Szétesőben az EU közös vakcinabeszerzési stratégiája
Putyin (és Ocsmány) dörzsöli a tenyerét!
sanka 2021. 03. 02. 09:05
Előzmény: #31404  rockmaster
#31406
Sajnos a magyarok közönyét az utódok fogják megfizetni.
sanka 2021. 03. 02. 09:04
Előzmény: #31403  badsector1
#31405
Kiszedik a vakcina tipusát az igazolásból, jézusom ekkora baromságot, hiteltelenné válunk a világban, ezt még 8 általánossal is tudnák
rockmaster 2021. 03. 02. 08:55
#31404

A jobb oldali mandíner:
Paks titkosítása: a magyar nép elleni puccs beismerő vallomása
"Értem én, hogy Magyarország nem lesz gyarmat, és az oroszok majd megvédenek minket a mocskos kapitalistáktól, de komolyra fordítva: ez a következmények nélküli sunnyogás igazán elkeserítő. „Értem én, hogy Magyarország nem lesz gyarmat, és az oroszok majd megvédenek minket a mocskos kapitalistáktól, de komolyra fordítva: ez a következmények nélküli sunnyogás igazán elkeserítő. És e tekintetben nem kérdés, hogy a titkosítás nem más, mint egy pőre beismerő vallomás. Mert ugye, ha minden tiszta lenne, már régen gomolyogna a tömjénfüst, zúgna a melldöngetés, vállveregetés, a csapból is a szerződés részletei folynának. Ezért a fanyalgók kedvéért hangsúlyozom: itt nem az a kérdés, hogy egy következő kormány egy tollvonással megszüntetheti a titkosítást akkor is, ha 120 évben állapították volna meg azt, így nem kell fölöslegesen vihart kavarni a biliben. Sajnos ez sem enyhíti annak súlyosságát, hogy még az is elképzelhető: szó nincs itt semmiféle atomerőmű-bővítésről. De ha mégis, akkor ezt a több milliárd eurót a magyar állampolgárok fizetik ki, az oroszok csak hitelezik. Tényleg nem zavar minket, hogy ennek egy részét titkosítás címén a szemünk láttára, közönyös hallgatásunkat kihasználva, lopják el? (Remélem a nemzetbiztonsági kockázatra hivatkozva nem attól rettegnek az urak, hogy én is atomerőművet építek a nem létező kertem végébe.)Ha most megint hallgatunk, és ezt is lenyeljük, akkor a nevünket adjuk ahhoz, hogy ebben az illiberális demokráciában mindent, abszolút mindent meg lehet tenni. Ha elviseljük, hogy Paksról ilyetén módon kussoljanak és hazudjanak a szemünkbe, tulajdonképpen mi titkosítjuk ennek a kormánynak a bűneit. Akkor újra kiállítjuk saját szegénységi bizonyítványunkat: hogy nem érdekelnek a közügyek, hogy legfeljebb egy kis rezsimorzsától, azaz nagylelkűnek csomagolt könyöradománytól villanyozódunk fel, hogy legjobb esetben is egy pár száz forintos internetadó miatt ráncoljuk össze a homlokunkat. Saját szánalmasságunknak állítunk szobrot azzal, hogy egy 30 éves titkosítással megfejelt 3 ezer milliárdos lenyúlással sem lehet kihozni bennünket a sodrunkból. (Bezzeg, ha a Szulejmánt venné le a műsoráról az RTL...)Ébresztő! Nem kellene megvárni, hogy harminc év múlva a világ eldugott üdülőparadicsomaiban rejtőzködő fideszeseken próbáljuk számon kérni az ország adófizető polgárai, gyerekeink, unokáink gyalázatos eladósítását! Nagyon nem kellene megvárni...”
https://mandiner.hu/cikk/20150304_h_a_paks_titkositasa_a_magyar_nep_elleni_puccs_beismero_vallomasa
Ocsmányék megpuccsolták az országot!!!!!
badsector1
badsector1 2021. 03. 02. 08:51
#31403
"A kormány egyeztetett az uniós országokkal az oltási igazolásról, majd itthon mást fogadott el"
"A magyar kormány úgy döntött, kiszedi az oltási igazolásból a vakcina típusát, pedig egy hónapja még teljesen mást hagyott jóvá az EU-ban."
  
szégyenlik ruszki, kínai vakcinát?
badsector1
badsector1 2021. 03. 02. 08:50
Előzmény: #31398  SirDMR
#31402
"Többet ígérem nem írok ide,"
  
Remélem most nem hazudtál.
sanka 2021. 03. 02. 08:50
Előzmény: #31398  SirDMR
#31401
Az fog dönteni mit, hogy fog csalni orbán.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek